id: xthfdf

Dwa motocykle żużlowe dla juniorów - Wilki Krosno

Dwa motocykle żużlowe dla juniorów - Wilki Krosno

35 769 zł 
from 50 000 zł
71%
ended 30.09.2021
121 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Description

Zbieramy pieniądze na zakup dwóch motocykli do żużlowej akademii Wilków Krosno. Z zebranych środków zostaną zakupione motory dla świeżo licencjonowanych juniorów krośnieńskiego klubu – niespełna 15-letniego Miłosza Grygolca i 17-letniego Patryka Natera. – Chodzi o zakup wysokiej klasy motocykli dzięki którym obaj nasi wychowankowie będą mogli skutecznie rywalizować w oficjalnych zawodach. Miłosz Grygolec rozwija się z treningu na trening. Bardzo szybko opanował płynną jazdę i bez problemów przebrnął przez egzamin w klasie 250 cc. W przyszłym miesiącu, dokładnie 20 września ukończy dopiero 15 lat. To może być nasz klasowy zawodnik na lata. Wiążemy z nim duże nadzieje na przyszłość, tym bardziej, że Miłosz Grygolec to krośnianin z krwi i kości. Mieszka niespełna 3 kilometry od stadionu – mówi prezes Cellfast Wilków Grzegorz Leśniak. – Identyczna sytuacja jest z Patrykiem Naterem. On wcześniej miał już licencję w klasie 250 cc, przed dwoma laty wygrał już nawet zawody w tej klasie na torze w Tarnowie, gdzie zaczynał uczyć się żużlowego rzemiosła. Przed obecnym sezonem związał się z naszym klubem i jeśli wszystko przebiegnie tak jak wspólnie planujemy to Patryk będzie przez lata bronił naszych barw. Teraz uzyskał licencję na 500 cc i teoretycznie mógłby już nawet wystąpić w meczu ligowym. To tylko kwestia czasu, a w zasadzie kwestia sprzętu – dodaje prezes krośnieńskiego klubu.

Niestety zarówno Miłosz Grygolec jak i Patryk Nater nie dysponują motorami na których mogliby skutecznie rywalizować w oficjalnych zawodach. Motocykle na których uzyskali licencje liczą już wiele lat i nadają się jedynie do szkolenia. Stąd pomysł uruchomienia zbiórki na portalu zrzutka.pl

- W tegorocznym budżecie naszego klubu nie ma już środków na zakup motocykli. Liczymy każdą złotówkę i wydatki przeznaczone są na pierwszy zespół by z dobrym skutkiem walczyć z rywalami w czekającej nas arcyciekawej fazie play-off. Kibice już nieraz pokazywali, że zależy im na rozwoju żużla w Krośnie. Bardzo prosimy o wsparcie i propagowanie zrzutki na motocykle dla naszych nowych młodych zawodników – podkreśla Grzegorz Leśniak dodając, że kosztorys zakupu motorów został szczegółowo opracowany. Nowy motor z dobrym silnikiem o pojemności 250 cc kosztuje 23 tysiące złotych. Trafi w ręce Miłosza Grygolca, który dzięki niemu będzie mógł przystępować do turniejów z udziałem swoich rówieśników. Nigdy w historii klub z Krosna nie miał jeszcze swojego reprezentacja w turniejach na motocyklach o pojemności 250 cc. W przyszłości zakupiony teraz wysokiej klasy motor będzie służył kolejnym 11-sto, 12-sto, 13-sto i 14-stolatkom z akademii Wilków.

Wierzymy, że zrzutka zakończy się powodzeniem i również kompletny – nowy motor wraz z silnikiem – zakupiony za 27 tysięcy złotych zyska do dyspozycji Patryk Nater. Prosimy wszystkich o wsparcie!

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 121

ES
Ewelina Sadowska
50 zł
 
Hidden data
hidden
ŁS
Snd
20 zł
 
Hidden data
2 zł
AS
ADAM SIUCIAK
hidden
PM
1 zł
 
1 zł
GP
Grzesiek
70 zł
 
Hidden data
70 zł
KP
Lublin pozdrawia
10 zł
See more

Comments 2

 
2500 chars

Location

Legionów 1, 38-400

Krosno, Poland

See on map
map pin

Our users created

750 786 whip-rounds

and collected

539 978 750 zł

What are you collecting for today?