id: y3hwac

Rehabilitacja i operacja kolana.

Rehabilitacja i operacja kolana.

The organiser verified the description with proper documents.
Fundraiser was disabled by organiser

Our users created 1 169 428 fundraisers and raised 1 218 346 214 zł

What will you fundraise for today?

Updates3

 • Dzięki zebranym funduszom z 1% mogłem przebywać od stycznia do kwietnia na turnusie rehabilitacyjnym w Kamieniu Pomorskim. Postępy były bardzo duże. Niestety pojawiła się kolejna przeszkoda, przepuklina pooperacyjna, która utrudniała mi rehabilitację. 27 maja odbył się zabieg, niestety rekonwalescencja potrwa 2-3 miesiące. Na jesień chciałbym wyjechać na kolejny turnus, aby móc dalej walczyć o to by stanąć na nogi. Niestety koszt miesięcznego turnusy to około 12 tysięcy. Za każdą Waszą najmniejszą pomoc bardzo dziękuję!
  Michał image

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Mam na imię Michał. Mam 25 lat. Mieszkam w Zamęcinie w powiecie choszczeńskim. Do tej pory jako strażak ochotnik, ratownik wodny i nurek wiele razy niosłem pomoc ludziom w potrzebie. Teraz pomocy potrzebuję ja.

W marcu, wracając z pracy uległem wypadkowi samochodowemu. Z miejsca wypadku zostałem zabrany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, gdzie od razu trafiłem na stół operacyjny. Niestety w trakcie transportu doszło do chwilowego zatrzymania akcji serca. Stwierdzono ogólną niewydolność wielonarządową, liczne złamania, krwiaka mózgu. Przez 8 tygodni byłem w stanie śpiączki farmakologicznej i oddychał za mnie respirator. Rokowania odnośnie mojego dalszego leczenia były pomyślne. Z Centrum Leczenia Urazów Wielonarządowych trafiłem na Ortopedię, gdzie po szczegółowych badaniach dowiedziałem się, że w wyniku niedotlenienia odcinka piersiowego rdzenia kręgowego straciłem władzę w nogach.

Jestem już w domu z rodziną. Niestety poruszam się na wózku. Moim największym marzeniem jest teraz wstać na nogi, dla syna. Pomóc mi w tym może kosztowna i długa rehabilitacja oraz operacja wstawienia endoprotezy kolana. Niestety koszty są tak wysokie, że nawet przy pomocy rodziny i najbliższych nie jestem w stanie uzbierać całej kwoty potrzebnej na leczenie.

Za każdą, chociażby najmniejszą pomoc serdecznie dziękuję !

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 413

preloader

Comments 20

 
2500 characters