Wspólnie odbudujmy stolarnię Piotrasa
Wspólnie odbudujmy stolarnię Piotrasa
Description
Drodzy Państwo, Klienci, Znajomi i Przyjaciele,
W nocy z 24 na 25 lutego spłonęła nasza stolarnia w Platerowie przy ul.Zachodniej 5.
Spłonęło miejsce pracy, nasza codzienność i dorobek prawie 30 lat ciężkiej pracy.
Ogień zabrał wszystko – halę, maszyny, materiały, ukończone realizacje jak i te świeżo rozpoczęte, biuro, a czego ogień nie zabrał zniszczyła woda. W jednej chwili straciliśmy to, co budowaliśmy przez blisko trzy dekady.
To miejsce nie było tylko zakładem.
To była nasza pasja, doświadczenie i serce wkładane w każdy projekt.
Przez lata powstawały tu domy, konstrukcje, schody, meble i inne nietypowe realizacje, które trafiały do Waszych domów i służą do dziś. Każda praca była wykonywana z rzemieślniczą dokładnością i prawdziwą miłością do drewna.
To nie była produkcja, to było rzemiosło.
To była nasza duma. Dziś została pustka - pogorzelisko.
Ale zostały umiejętności, doświadczenie i ogromna determinacja, aby się podnieść i zacząć od nowa.
Dziękujemy za każde słowo wsparcia, telefony i wiadomości. W tym trudnym czasie widzimy, jak wielu dobrych ludzi jest wokół nas.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby nas wesprzeć, każda wpłata się liczy
Ogromną pomocą będzie też: – udostępnienie tej zrzutki,
Każdy kto zna Piotrka wie, że to człowiek który kocha swoją pracę, całe Jego życie to właśnie ta stolarnia, która spłonęła. To nie tylko mistrz, który zna się na swoim fachu ale też osoba, która nigdy nie przechodziła obojętnie wobec cudzego nieszczęścia. To człowiek, który zawsze wyciągał pomocną dłoń do innych, który martwił się o ludzi wokół i zawsze pomagał im jak potrafił, często swoim kosztem. Teraz Piotrek potrzebuje Waszego wsparcia, aby odbudować, to co stracił. Prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie . Wierzymy, że wspólnymi siłami uda się pomóc Piotrkowi.
Bo pasji nie da się spalić.
Z wdzięcznością i nadzieją
Zespół Stolarni „Piotras”