id: ygbc6z

Zbiórka pieniędzy na leczenie i na kontrole.

Zbiórka pieniędzy na leczenie i na kontrole.

Description

Zbiórka pieniędzy na leczenie i na kontrole.

Witam.

Zwracam się z prośbą o pomoc. Mam na imię Krzysztof, mam 21 lat. Od ponad roku choruję na ostrą białaczkę szpikową. W Kwietniu miałem przeszczep, kilka bitew już udało mi się wygrać, ale żeby wygrać wojnę muszę jeszcze trochę poczekać. Wiem, że wokół jest mnóstwo super ludzi i dlatego proszę ponownie o pomoc. Na początku mojej choroby, rodzina, znajomi zorganizowali dla mnie akcję zbiórki pieniędzy i rejestracji w DKMS. Dzięki nim przez ten rok jakoś funkcjonowaliśmy. Ale pieniądze się skończyły a ja ciągle jeżdżę na kontrolę do szpitala i biorę leki. Rodzice starają się jak mogą ale widzę, jak jest im ciężko. Stary samochód się sypie a jeździć trzeba. Między jednym wyjazdem a drugim na kontrole auto stoi u mechanika (Już wracałem ze szpitala na lawecie). Bardzo chcę pomóc rodzicom a Oni mnie. Będę ogromnie wdzięczny za pomoc

Dziękuje i pozdrawiam.

Comments 13

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Ziomek zdrówka życzę :)

    PLN 70
  •  
    User unregistered

    Zdrowiej Krzysiu jestesmy z Tobą

    PLN 100
  •  
    K.J

    Pomagajmy

    PLN 50
  •  
    User unregistered

    Na zdrowie kuzynie

    PLN 50
  •  
    User unregistered

    Zdrówka :)

    PLN 15
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using