id: yp6g66

Wsparcie kanału YT o Bon Jovi - DamnedTV

Wsparcie kanału YT o Bon Jovi - DamnedTV

Our users created 1 166 907 fundraisers and raised 1 213 918 524 zł

What will you fundraise for today?

Description

Drodza fani i sympatycy Bon Jovi, zespołu, którego nie trzeba przedstawiać - czas na wsparcie kanału YouTube DamnedTV, którego, prawdopodobnie też przedstawiwać nie trzeba... Ale mimo wszystko, przedstawimy :).


c85ee640b3f425a7.jpeg


Kanał YouTube DamnedTV


Kanał został założony przez wielkiego fana Bon Jovi i Richiego Sambory - Filipa. Filip specjalizuje się w obróbce wideo i remasteringu dźwięku z rzadkimi i wyjątkowymi nagraniami z koncertów naszych ulubionych muzyków. W ciągu 7 lat istnienia uzbierał ponad 76 000 subskrypcji oraz ponad 43 miliony wyświetleń. Samych filmów jest już ponad 220, a wszystkie cechuje wysoka jakość dźwięku i obrazu. Nagrania pojawiają się z ogromną regularnością! Nie znasz kanału, a uwielbiasz muzykę Bon Jovi? Nic straconego - wszystkie dotąd opublikowane materiały znajdziesz TUTAJ!


"Bon Jovi - This House Is Your Home - Live From Warsaw 2019"l0aaf54801e77071.png


Już 12 lipca 2020 o godzinie 20:30, czyli równo rok po koncercie w Warszawie, premierę na kanale będzie miało nagranie multicam z Warszawy stworzone z setek plików przesłanych przez fanów po koncercie. Cała obróbka tysięcy minut nagrań została wykonana przez Filipa, który w serwisie YouTube regularnie publikuje znakomite nagrania z koncertów Bon Jovi na kanale DamnedTV. Była to przeogromna ilość pracy, a znając dążenie autora do doskonałości samo dopieszczanie zajęło wiele godzin przed komputerem. A wszystko to społecznie - od fana, dla fanów!.


"Good Things Come To Those Who Wait: Bon Jovi Live at PGE Arena, Gdańsk"


7 lat temu ekipa forumowiczów bonjovi.pl, w skład której obok Filipa wchodzili Richie Pomora i odpowiedzialny za dźwięk Ricky Skywalker, przygotowała multicam z pierwszego koncertu Bon Jovi, który odbył się 19 czerwca 2013 roku. Od tego czasu film obejrzano już ponad 70 tysięcy razy.
ZRZUCAMY SIĘ!


Wkład Filipa w rozwój polskiego środowiska fanów Bon Jovi jest nie do przecenienia. Stąd z naszej inicjatywy ogłaszamy pospolite ruszenie! Uruchamiamy zrzutkę na na wsparcie kanału i dalsze działania prowadzącego. Każda zebrana złotówka trafi do autora na rozwój kanału. W podziękowaniu każdy wspierający uzyska dostęp do jednego, ekskluzywnego, niepublikowanego filmu. Zbieramy "bez celu" do 19 lipca 2020 r.


Bon Jovi w Warszawie


12 lipca 2019 r zespół Bon Jovi wystąpił w Polsce po raz drugi. Tym razem miejscem wydarzenia był stadion PGE Narodowy w Warszawie. Jako polscy fani działający przy fanklubie Always ww.bonjovi.pl, sprawiliśmy, że ten wieczór był niezapomniany. Przygotowaliśmy szereg akcji fanowskich tj. polska flaga utworzona z podświetlonych czerwonych kartek oraz latarek telefonów podczas utworu „Wanted Dead Or Alive”! Najważniejszym momentem koncertu było wyjście Jona Bon Jovi podczas bisów w podarowanej mu przez nas koszulce ze wzorem składającym się z mozaiki setek zdjęć polskich fanów.


O Bon Jovi


Zespołu Bon Jovi nie trzeba przedstawiać. Gwiazda najwyższego formatu. Dziesiątki hitów, tysiące koncertów, miliony fanów.


O fanlubie


Fanklub Always www.bonjovi.pl działa już od 19 lat. Organizowaliśmy oprawę obu koncertów Bon Jovi (2013 – Gdańsk, 2019 – Warszawa) oraz liczne fanowskie eventy – na czele z cyklicznymi ogólnopolskimi zlotami fanów. Na naszym forum internetowym działa liczna grupa sympatycznych, zwariowanych ludzi, których pasją jest muzyka Bon Jovi.


cf8edcc9636b7d10.png

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Donations 40

UF
Ula
100 zł
 
Hidden data
50 zł
MC
Marek Chmiel
50 zł
AB
Anna Bukowska
50 zł
SF
Sebastian Frączyk
30 zł
MG
Monika Gwóźdź-Flasza
30 zł
KS
Kasia Szwarocka
30 zł
 
Hidden data
30 zł
 
Hidden data
30 zł
AF
afur
30 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • AP
    Artur Piwkowski

    This is our time, because we can!

    25 zł