id: ys3h7v

Na wózek rehabilitacyjny spacerowy

Na wózek rehabilitacyjny spacerowy

Our users created 1 166 212 fundraisers and raised 1 212 572 405 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jasiu urodził się w 28 tc. Po porodzie niestety dostał wylewów III i IV stopnia oraz wodogłowie. Pojawiły się też ogromne leukomalacje tzw. dziury w mózgu, które spowodowały u niego Dziecięce Porażenie Mózgowe 4k. Obecnie Jasiu za kilka tygodni skończy 6 lat , pomimo intensywnej rehabilitacji każdego dnia nie chodzi. Jego jedynym sposobem przemieszczania się jest wózek aktywny lub spacerowy. Niestety jego wózek spacerowy rehabilitacyjny po kilku latach użytkowania uległ zniszczeniu dlatego szybko potrzebuje nowego. NFZ refunduje tylko 3 tyś zł z 9 tyś, które kosztuje wózek dostoswany do jego potrzeb. Pozostałą sumę 6 tyś zł. musimy zapłacić sami.


Wózek, który dla wielu jest więzieniem lub ograniczeniem wolności dla niego to wolność ponieważ tylko dzięki niemu jest wstanie wyjść z domu na spacer, plac zabaw czy inne miejsce.


Niestety nie jesteśmy wstanie sami zakupić kolejnego wózka ponieważ już codzienne koszty rehabilitacji są ogromne i pochłaniają całe nasze oszczędności oraz pieniądze zebrane z 1%.


Będziemy wdzięczni za każdą najmniejszą wpłatę. Jedna wasza 1 zł czyni wielkie dobro, które zawsze wraca.


Dziękujemy!!! Jasiu z rodzicami

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 117

preloader

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!