id: z434up

Pomoc dla uchodźców i mieszkańców strefy przygranicznej - termowizja x 3

Pomoc dla uchodźców i mieszkańców strefy przygranicznej - termowizja x 3

 
Joanna Jacel

Description

EDIT 2: Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty. Udało się dzięki pomocy jednego z Was załatwić znaczącą zniżkę na kolejne termowizje (7350zł za sztukę). Dlatego też mamy nadzieję, że pomożecie nam wyposażyć w termowizję również zaprzyjaźnionych ludzi ze strefy, którzy od początku pomagają z całych sił ratować ludzi w lesie. Zbieramy na trzecią!


EDIT : Jesteście niesamowici. W kilka godzin uzbieraliśmy całą kwotę. W takim razie nie zamykamy zbiórki i zbieramy na drugą dla innej ekipy mieszkańców. Koszt jednej to 7999zł.


Mieszkamy 10km. od granicy z Białorusią, poza strefą i niesiemy pomoc osobom w kryzysie humanitarnym. Pomagali nam dotąd również nieocenieni wolontariusze. Dzięki Waszemu wsparciu rzeczowemu jesteśmy wyposażeni w niezbędne zasoby do niesienia pomocy. Niestety spadł śnieg, zrobiło się mroźno. Niesprzyjające warunki pogodowe, krótki dzień i niszczenie telefonów osobom uchodźczym sprawia, że coraz trudniej jest nam dotrzeć z pomocą. Do tej pory dostaliśmy od wspaniałych darczyńców podstawowe kamery termowizyjne, które pozwoliły nam odnaleźć ludzi w lesie. Natomiast trudne warunki spowodowały, że postanowiliśmy kupić konkretny model kamery termowizyjnej :


https://kolba.pl/product/34748,kamera-termowizyjna-termowizor-hikmicro-by-hikvision-owl-h35


Ma lepsze parametry i wierzymy, że pomoże nam skuteczniej pomagać. Pamiętajcie, że działamy całkowicie legalnie jako zwykli obywatele niezwiązani z żadną organizacją. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Comments 9

 
2500 characters
  •  
    Anonymous user

    dziękujemy!

    PLN 40
  •  
    User unregistered

    Dziękuję za to co robicie za nas.

    PLN 300
  • Joanna

    Bardzo, bardzo dziękuję za Waszą pomoc ludziom na granicy. Życzę powodzenia i żeby dobro, które czynicie wróciło do Was. Pozdrawiam serdecznie!

    PLN 100
  •  
    Anonymous user

    Wielkie, właściwie niewysłowione dzięki za wszystko co robicie...

    PLN 70
  •  
    Monika O-S

    Dziekuje ze pomagacie, ratujecie ludzkie zycie, a to jest na wage zlota.

    PLN 70
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using