id: z4ggxs

O krok przed rakiem.

O krok przed rakiem.

The organiser verified the description with proper documents.
Fundraiser was disabled by Organiser.

Our users created 1 187 189 fundraisers and raised 1 248 278 434 zł

What will you fundraise for today?

Description

Bo najważniejsze w życiu jest to by być zdrowym.

Wszystko inne jest kwestią chęci, siły, a czasami szczęścia.


Niestety to szczęscia zagubiło się gdzieś po drodze, ale jest nadzieja, aby wróciło na właściwy tor.


Jan Tobiaski jest 59 letnim mieszkańcem małej wsi Robakowo w gminie Luzino. Kochający mąż i ojciec, przecudowny dziadek. Empatyczny i zawsze chętnie służący pomocą, pracowity do szpiku kości. Z zamiłowania kamieniarz. W wolnych chwilach uwielbia grać na swoim wieloletnim saksofonie. Wraz z żoną wychował pięcioro dzieci i doczekał sie jednaściorga wnucząt.

I właśnie teraz, gdy zacząć się mogły beztroskie lata ich życia pojawił się on...nagle i niespodziewanie...nowotwór złośliwy.


W lutym 2021 r, podczas rutynowych badań krwi, wykryto u Jana raka. Dalej biopsja potwierdziła, że jest on złośliwy.

W jednej chwili czas jakby się zatrzymał. Zaczęły się całe serie badań i konultacji oraz poszukiwanie najlepszych specjalistów. Znacznie podwyższony poziom markerów nowotworowych we krwi budzi niepokój lekarzy, dlatego trzeba działać szybko.

Udało się znaleźć światełko w tunelu.

Jest nim nierefundowana operacja jedną z najnowocześniejszych metod, jaką jest operacja robotowa Da Vinci, wykonywana przez znanego w Europie profesora Ignatio Moncada z Madrytu.

Ze względu na zbyt duże ryzyko powikłań, musieliśmy zrezygnować z tradycyjnych metod leczenia tego nowotworu. Metoda robotowa Da Vinci jest metodą najmniej inwazyjną i redukującą ryzyko powikłań do absolutnego minimum. Dzięki międzynarodowej współpracy odbyła by się w Polsce.

To była wspaniała informacja!

Jednakże wraz z nią pojawiły się dwie kolejne przeszkody- koszt oraz krótki czas na zebranie środków.


50.000 zł- na tyle zostało wycenione dalsze życie Jana, a jak wiadomo każde życie jest bezcenne, dlatego też najbliżsi zadeklarowali swoją pomoc finansową. Niestety to wciąż za mało, tym bardziej, że przybliżony termin operacji został wyznaczony na jesień tego roku.


W związku z tym zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie zbiórki. Każda złotówka przybliża naszego tatę, teścia i dziadka do powrotu do zdrowia.


Z góry bardzo dziękujemy za okazane wsparcie, a wszystkich aktywnych Facebookowiczów zapraszamy na grupę z licytacjami dla Jana, którą można znaleźć pod nazwą O krok przed rakiem.Licytacje charytatywne dla Jana.


Z wyrazami wdzięczności

Żona oraz dzieci
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 168

preloader

Comments 5

 
2500 characters