id: z6pxaz

Apostazja w ramach protestu - społeczna akcja informacyjna

Apostazja w ramach protestu - społeczna akcja informacyjna

Our users created 915 521 whip-rounds and collected 881 060 173 zł

What are you collecting for today?

Description

Obecnie samo wyjście na ulice w ramach protestów nie wystarcza. Warto dodatkowo wyjść z Kościoła katolickiego. Należy podjąć bardziej zauważalne kroki, np. w ramach protestu złożyć zbiorowo akt apostazji. Przy czym nie namawiamy do dokonania aktu apostazji katolików. Namawiamy do apostazji osoby, które założeń Kościoła katolickiego nie podzielają i w praktyce dawno przestały być częścią tej religijnej wspólnoty. Sugerujemy by zgodnie ze stanem faktycznym ostatecznie uregulować swój status przynależności religijnej. Nie pogłębiajmy statystyk legitymizujących wpływ kleru na polskie prawo.


Nie namawiamy do walki z KRK. Zachęcamy jedynie do zweryfikowania swojej przynależności religijnej ze stanem faktycznym. Zapraszamy na naszą facebookową stronę i grupę.


Kościół to nie Bóg. Można być wierzącym i nie być członkiem Kościoła katolickiego. Można być Polakiem i nawet nie być chrześcijaninem. Zdecydowana większość polskiego społeczeństwa dała sobie wmówić, że jest mu koniecznie potrzebne do szczęścia jakieś domniemane zbawienie. Co gorsza, dała sobie narzucić pogląd, że jest ono dostępne wyłącznie w ramach Kościoła katolickiego. Nic bardziej mylnego. Nie potrzebujemy do tego obcej instytucji, która swoją siedzibę ma poza granicami naszego państwa i która zdaje się wymykać polskiemu prawu.


Zbierane środki są nam konieczne na:

  • dalsze prowadzenie społecznej kampanii informacyjnej odnośnie możliwości dokonania aktu apostazji;
  • dalsze prowadzenie społecznej kampanii informacyjnej uświadamiającej, że rezygnacja z przynależności do Kościoła katolickiego nie oznacza rezygnacji z wiary i duchowości - można być osobą wierzącą nie przynależąc do Kościoła katolickiego;
  • dalsze prowadzenie działalności uświadamiającej, iż Polak nie równa się katolik, a jako Polacy i Słowianie posiadamy własną, etniczną, rodzimą wiarę i tradycję;
  • podjęcie kroków prawnych w celu rzeczywistego wyegzekwowania przestrzegania przepisów RODO przez Kościół katolicki.

Nie osiągniemy tego bez Waszego rzeczywistego wsparcia. Wspólnie pozytywnie wpływajmy na otaczającą nas rzeczywistość.


#Apostazja #Protest #PiekłoKobiet #ToJestWojna

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 10

preloader