id: zjts36

Eryk-będzie GIT !!! Wracaj do nas! Wszyscy czekają

Eryk-będzie GIT !!! Wracaj do nas! Wszyscy czekają

Updates1

  • Bardzo chcielibyśmy podziękować za odzew i wsparcie z Waszej strony. Jesteśmy ogromnie wzruszeni i wdzięczni za wszystkie wpłaty, słowa otuchy i udostępniania zrzutki.

    Nie spodziewaliśmy się, że otacza nas tyle życzliwych, życzących nam dobrze i myślących o nas osób. Dzięki Wam czujemy, że nie jesteśmy sami!

    Eryk dzielnie walczy. Rehabilituje się i poddaje licznym terapiom, które jak wierzymy - pomogą mu szybko wrócić do zdrowia. Mimo różnym przeciwnościom, które napotykamy - nie poddajemy się!!!

    Przed nami daleka, pełna wysiłku droga. Tak naprawdę droga w nieznane... ale bardzo się staramy przejść ją z siłą i odwagą, licząc na wcześniejsze lub późniejsze efekty, a szczególnie w osiągnięcie samodzielności Eryka.

    Jeszcze raz - Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, moim Koleżankom i Kolegom z pracy, Uczennicom i Uczniom, Absolwentom, Eryka Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim Anonimowym Darczyńcom z całego serca dziękuję!


    Kasia z Erykiem


    Hdn6lgUz1vuwssH5.jpg

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

28 października 2024 roku doszło do tragedii. Niespełna 18 letni Eryk uległ

wypadkowi komunikacyjnemu. Auto, którym jechał jako pasażer, zderzyło się z

samochodem ciężarowym. Na skutek ogromnej siły uderzenia, Eryk doznał

poważnych obrażeń, które przez wiele długich dni zagrażały jego życiu. Poza ostrą

niewydolnością oddechową i licznymi złamaniami m.in kości twarzoczaszki i żeber,

najgorszy okazał się rozległy uraz i obrzęk mózgu.


Eryk prosto z wypadku trafił na Oddział Intensywnej Terapii w Szpitalu

Specjalistycznym w Pile, gdzie z uwagi na ciężki stan uszkodzeń mózgu, przez 6

tygodni przebywał w śpiączce farmakologicznej. Choć obecnie został z niej

wybudzony, wciąż znajduje się w śpiączce neurologicznej i nie odzyskał

świadomości.

Już teraz wiadomo, że czeka go długa, intensywna i kosztowna rehabilitacja.

Ten dzień zmienił życie Eryka i jego najbliższych. Dotychczas aktywny, sprawny i

pełny życia nastolatek, nagle wymaga 24-godzinnej opieki....

Dzień przed osiągnięciem pełnoletności Eryk trafił do Kliniki Budzik w Warszawie,

gdzie przebywa z nim jego mama- Kasia.


Stan zdrowia jedynego dziecka jest wielką tragedią dla jego mamy. Kasia musiała

zrezygnować z pracy i swojego dotychczasowego życia aby zostać przy Eryku.

Sytuacja, w której oboje się znaleźli znacząco utrudnia jej możliwości zarobkowania,

a co za tym idzie, długotrwałego finansowania kosztownej terapii Jej syna.


Większość osób w naszym lokalnym środowisku zna dobrze Kasię. Zawsze chętną

do pomocy, uśmiechniętą, z dobrym żartem i humorem. Znamy Ją też na tyle, że

wiemy, iż sama nie poprosi o pomoc. A zdecydowanie tej pomocy potrzebuje....


Jako Przyjaciele i Rodzina prosimy o wsparcie Eryka i Kasi w tej trudnej sytuacji.

Każda, nawet najmniejsza wpłata jest na wagę złota.

Wspierając zbiórkę przyczynisz się do sfinansowania wielospecjalistycznego i

długotrwałego leczenia i rehabilitacji oraz możliwie jak najszybszego powrotu do

zdrowia Eryka.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i modlitwę.

Razem, w takich chwilach jest łatwiej...


Pomóżmy Erykowi wrócić do zdrowia!

Location

Comments 9

 
2500 characters
  • Małgosia Chyży

    Eryk walcz♥️♥️😘

  •  
    User unregistered

    Klasa 3 G - Zespół Szkół w Chodzieży

    PLN 696.98
  •  
    Agnieszka Gruszczyńska-Grabarz

    Łukasz Grabarz voucher pizza rodzinna

    PLN 70
  •  
    Agnieszka Gruszczyńska-Grabarz

    Szczoteczka soniczna

    PLN 85
  •  
    Agnieszka Gruszczyńska-Grabarz

    Voucher 100 zł Straszny Dwór

    PLN 100
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using