id: znu2ed

Pierwsze w Polsce online kursy komputerowe dla seniorów

Pierwsze w Polsce online kursy komputerowe dla seniorów

11 850 zł  (≈ 2 511 €)
of 100 000 zł (≈ 21 186 €)
11%
338 days
left
37
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission
This whip-round has 10 rewards / offers!
See and choose one of these

Our users created 934 493 whip-rounds and collected 922 466 703 zł

What are you collecting for today?

Description

h75f9b7c3f1c51f5.pngtfce399fce174fdb.png
vd1643ec7d401235.pngqa74c74eef35ad97.pngPrzez 50 ostatnich lat świat bardzo poszedł do przodu w zakresie technologii. Połączenia telefoniczne, a później internetowe odmieniły sposób, w jaki funkcjonowaliśmy jako ludzie. Odległość przestała stanowić kłopot w zakresie komunikacji – otwarła się przed nami nowa przestrzeń do wykorzystania. Lecz by móc wejść w ten świat, potrzeba wiedzy. Obecnie codzienne życie wymaga znajomości obsługi komputera oraz korzystania z Internetu.


e0882b51e7acd57a.png


Los postawił w trudnej sytuacji szczególnie osoby starsze – nowinki technologiczne niekoniecznie stanowią ich hobby, a wiele spraw można już dziś załatwić wyłącznie przez Internet. Misją GrandSchool jest pomoc seniorom, którzy chcą nauczyć się obsługiwać komputer i wykorzystywać możliwości, jakie posiedliśmy dzięki Internetowi.

e9b25b420db93902.png

PROJEKT GRANDSCHOOL ZOSTANIE STWORZONY W OPARCIU O MOŻLIWOŚCI ORAZ POTRZEBY OSÓB STARSZYCH.


s1fcb796e0e64ec2.png

Przyjazny interfejs ułatwi korzystanie z serwisu. Prostota wyglądu i nieskomplikowana obsługa to jedne z kluczy, które pomogą i uprzyjemnią seniorom proces zdobywania wiedzy. Kolejną zaletą GrandSchool będzie odpowiednie dostosowanie strony dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Witryna grandschool.org zostanie wyposażona w wersję dla niedowidzących, ponadto portal będzie dostępny w wariancie audio. Skorzystać z kursów będzie można cały czas. Materiały zostaną zamieszczone na stronie internetowej, dlatego każdy senior będzie mógł się uczyć w dowolnie wybranej chwili.
jff5b67feec64de8.png

WARSTWA MERYTORYCZNA KURSU ZOSTANIE PRZYGOTOWANA PRZEZ PROFESJONALISTÓW.


g21000d2a1df2004.pngWysoka jakość prezentowanych treści przełoży się na zadowolenie i osiągnięcia podopiecznych GrandSchool. Przemyślany proces wprowadzania do informatyki zapewni seniorom komfort podczas uczenia się. Nasza szkoła będzie w stanie również zaoferować wymierne korzyści dla młodych. Dzięki naszej pracy poświęcenie Twojego czasu i energii nie będzie już konieczne – wszystkim zajmiemy się my. W przystępny sposób wytłumaczymy seniorowi podstawy obsługi komputera.


h2cd4aca36064bc6.png


Planujemy stworzyć kompletny, szczegółowy kurs, który w sposób dopasowany do potrzeb osób starszych wytłumaczy jak obsługiwać komputer i korzystać z Internetu. Naszym celem jest pomoc seniorom w wejściu w realia dzisiejszych czasów, by nie mieli kłopotu z elektroniczną komunikacją, składaniem wniosków czy dokonywaniem płatności. Zdajemy sobie sprawę, że taki materiał musi być przygotowany w łatwy do zrozumienia sposób, dlatego będą przy nim pracować specjaliści.

v87c08565a6e9328.png

Nie możemy jednak funkcjonować bez wsparcia osób takich jak TY – nasza działalność opiera się na dobrowolnych zrzutkach użytkowników Internetu, ludzi takich jak TY. Dlatego wesprzyj nasz projekt, byśmy mogli działać dla dobra seniorów w Polsce!


O NAS

Jesteśmy zespołem młodych programistów, których niepokoi kwestia wykluczenia technologicznego seniorów. Czasy, w których żyjemy wymagają użycia komputera, dlatego chcemy rozwiązać ten problem i wesprzeć starszych w radzeniu sobie z niedogodnościami odnajdowania się w świecie elektroniki i Internetu. Zależy nam, by każda osoba starsza mogła w komfortowy i samodzielny sposób poruszać się w sieci oraz by miała szansę wieść wygodne życie, wykorzystując zdobycze techniki.

i053889b159936d0.png

Według danych, w Polsce mieszka około 10 milionów takich osób, z których zauważalna część potrzebuje pomocy organizacji takich jak GrandSchool.

Dlatego pomóż nam i wszystkim polskim seniorom w wejściu do cyfrowego świata, by podstawowe czynności związane z obsługą komputera nie stanowiły już więcej dla nich kłopotu!


The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Rewards / offers 10 New

Buy and support whip-rounds.

Novelty! Now you can support the whip-round by adding a awards / offers yourself. You sell and the funds go directly to the whip-round, helping is so easy - read more.

Buy and support whip-round

Active created by organizer:
Others
Wspieram!

Nagroda:- Elektroniczne podziękowanie od GrandSchool

40 zł

Purchased 6

Others
Wspieram podwójnie!

Nagroda:- Miesiąc bezpłatnego dostępu do kursów- Elektroniczne podziękowanie od GrandSchool

80 zł

Purchased 4

Others
Wspieram i wierzę w projekt

Nagroda:- 2 miesiące bezpłatnego dostępu do kursów- Elektroniczne podziękowanie od GrandSchool

150 zł

Purchased 3

Others
Daję szansę

Nagroda:- Wskazanie imienia i nazwiska w napisach końcowych filmu, który wydamy po zebraniu kwoty- 3 miesiące bezpłatnego dostępu do kursów- Elektroniczne podzi...

225 zł

Purchased 2

Others
Martwię się o swoich bliskich

Nagroda:- Wskazanie imienia i nazwiska w napisach końcowych filmu, który wydamy po zebraniu kwoty- 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do kursów- Elektroniczne podzi...

500 zł

Purchased 1

Others
Troszczę się o godne życie seniorów w mojej rodzinie

Nagroda:- Nielimitowany dostęp do kursów- Wskazanie imienia i nazwiska w napisach końcowych filmu, który wydamy po zebraniu kwoty- Elektroniczne podziękowanie o...

1000 zł

Purchased 2

Others
Ten problem jest mi bliski, chcę go rozwiązać

Nagroda:- Bezpłatny udział w beta testach projektu- 2 nielimitowanych dostępy do kursów- Wskazanie imienia i nazwiska w napisach końcowych filmu, który wydamy p...

1500 zł
Others
Pomagam wszystkim starszym ludziom w Polsce

Nagroda:- 2 nielimitowanych dostępy do kursów- Bezpłatny udział w beta testach projektu- Wskazanie imienia i nazwiska w napisach końcowych filmu, który wydamy p...

3000 zł

Purchased 2

Others
Jestem sponsorem

Nagroda:- Logo firmy w bloku partnerów na stronie- 2 nielimitowanych dostępy do kursów- Wskazanie imienia i nazwiska w napisach końcowych filmu, który wydamy po...

5000 zł
Others
Jestem Sponsorem Generalnym

Nagroda:- Umieszczenie logo firmy przed każdym wykładem kursu- 100 nieograniczony dostęp do kursów dla bliskich pracowników firmy- Wskazanie imienia i nazwiska ...

100000 zł

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody create moneybox for this whip-round yet. your moneybox may be the first!

Contributors 37

 
Hidden data
3 000 zł
BF
Michał
1 000 zł
BF
Agnieszka K.
1 000 zł
BF
Andrzej
500 zł
HA
Hanna
430 zł
AN
Andjei
400 zł
BA
Bartek
300 zł
BF
Tomek F.
225 zł
BF
Igor
225 zł
BO
Bogdanchik
200 zł
See more

Comments 8

 
2500 chars
 • B
  Bogdanchik

  дедам на всякие утехи !

  200 zł
 • Dodger Art

  Very good idea, wish you to start the project and have enough inspiration and patience to finish it.

 • AK
  Artem Kaliuzhnyi

  Robicie dobrą i użyteczną sprawę, mam nadzieję, że wszystko się uda , wspieram !

  40 zł
 • M
  Maciek

  Sam jestem programistą i dobrze znam trudności moich rodziców. Niestety nie zawsze mam czas, aby im pomóc, dlatego wspieram i życzę powodzenia w tym projekcie!

  100 zł
 • BF
  Michał

  Wierzę w projekt i czekam na realizację!!

  1 000 zł