id: zv6h7w

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem - VI edycja akcji charytatywnej Grupy MCX

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem - VI edycja akcji charytatywnej Grupy MCX

Our users created 1 180 063 fundraisers and raised 1 234 197 592 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jesteśmy grupą spółek technologicznych i energetycznych, tzw. Grupą MCX i Enerco, w skład której wchodzą spółki: MCX, MCX Systems, MCX Pro, MCX Serwis, Wind Service, Enerco, Positive Geeks, S4C Operator, DCX Innovations Reo.pl oraz EnercoGrid.

Już po raz szósty, wraz z nadejściem jesieni, nasi Pracownicy angażują się w akcję charytatywną dla domu dziecka. Pod nasze skrzydła wzięliśmy Dom Dziecka im. J. Korczaka w Darłowie, gdzie mieszka 27 podopiecznych w wieku od 7 do 18 lat.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, zbieramy fundusze, aby zakupić choćby jeden upominek dla każdego dziecka. Po rozmowach z dyrekcją Domu Dziecka wiemy, że dzieci marzą, aby wybrać się po prostu do sieci sklepów znajdujących się w Galerii Handlowej FORUM w Koszalinie i tam pozwolić sobie na jakiś miły, młodzieżowy zakup, coś co będą mogli wybrać sobie sami. Pomocna będzie w tym karta podarunkowa, jaką oferuje FORUM, dlatego liczymy na Wasze hojne wsparcie, abyśmy mogli każdemu dziecku taką kartę ufundować.

 

Liczymy na Wasze ogromne serca i chęć pomocy. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać tyle środków, aby uszczęśliwić wszystkich podopiecznych!!!


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 47

AP
Andrzej Pryczynicz
400 zł
KA
Kamil
100 zł
Joanna Żukowska
60 zł
KS
Krystian Stachowiak
1 000 zł
MZ
Monika
100 zł
AA
Ann
50 zł
JK
Joanna Kuś
130 zł
MB
Małgorzata Bald
20 zł
BW
Beata Wiszniewska
300 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters