id: zvrwmg

Na odbudowę spalonego domu Piotra i Ilony

Na odbudowę spalonego domu Piotra i Ilony

Description

Na odbudowę spalonego domu dla Piotra i jego rodziny

Wczoraj w nocy prawie doszczętnie spłonął dom naszych przyjaciół w Wilkszynie. Spłonęła również mała restauracja, którą prowadzili.

Od rana wielki sztab sąsiadów, rodziny i przyjaciół sprząta, to co pozostało. Przygnębiający widok.

Bogu niech będą dzięki, że nikomu nic się nie stało!

Dom wymaga ogromnej pracy i środków, żeby go odbudować.

Zrezygnuj dzisiaj z kawy lub hot doga na Orlenie i wrzuć piątaka. To niewiele, ale jakby tak zrobił każdy, to zbierzemy potrzebne pieniądze w okamgnieniu.

Zdjecia wkrótce.

Jeżeli wpłaty nie przekroczą 4900 zł od jednej osoby Nie będzie trzeba płacić podatku od tak zebranych pieniędzy.

Comments 35

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Współczuję, proszę się nie poddawać życie i zdrowie jest najważniejsze dzięki Bogu jesteście razem, życzę aby udało Wam się stworzyć nowy dom

    PLN 25
  •  
    Anonymous user

    Trzymam kciuki! Będzie dobrze

    hidden
  •  
    Oliwia

    powiedzenia ❤️

    hidden
  •  
    Anonymous user

    powodzenia, dacie radę!

    PLN 100
  •  
    Krzysztof

    Trudno to sobie wyobrazić. Wspieram jak mogę.

    PLN 25
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using