id: etejwv

Dalsze leczenie nogi

Dalsze leczenie nogi

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
24 179 zł 
z 30 000
80%
273 dni
do końca
748
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 959 627 zrzutek i zebrali 967 733 964 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • Witajcie. Z dnia na dzień co raz mniej sił do walki,niestety leczenie jest kosztowne a ja się martwię że nie podołam temu wszystkiemu. Zbiórka stanęła w miejscu i pomału zaczyna brakować na dalsze leczenie. I zaczynam myśleć że stracę nogę. Kochani z całego serca bardzo proszę o wsparcie zbiórki lub jeżeli mógłby mi ktoś pomoc w zakupie środków typu płyn do dezynfekcji,bandaże,i tym podobnie to bardzo mi by to by pomogło w dalszym leczeniu. Zostawię kontakt e-mail [email protected] 
  Serdecznie dziękuję wszystkim. Ściskam Maria.
  1Komentarz
   
  2500 znaków
   

  Renata Lemańska-Zyśk • 17.03.2023 20:58

  https://www.molnlycke.pl/produkty-i-rozwiazania/mepilex-ag/

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzień dobry.
Mam na imię Maria lat 67 jestem emerytką.
Okolo 5 miesiecy temu zachorowałam na owrzodzenie żylne. Do 26 listopada moje leczenie wyglądało tak iż żaden z 5 lekarzy specjalistów których odwiedziłam na NFZ nie potrafili mi pomóc a wręcz jeden z nich nawet zasugerował amputacje nogi,udałam iż tego nie słyszałam. Byłam również w szpitalu,mój pobyt w szpitalu trwał 3 dni jak w poniedziałek mnie przyjęli to w środę wypisali w stanie takim jakim zostałam przyjeta.
Po wypisie ze szpitala zalecenie od lekarza to tylko plastry (zetuvit plus) pochłaniające wydzielinę z nogi koszt tygodniowy opatrunków to około 400zł,żadnych maści czy tabletek. Mój stan nogi z dnia na dzień się pogarszał i było coraz gorzej.
W międzyczasie  dostałam kontakt do Doktora od Pana który napisał do mnie na Facebooku iż owy Pan Doktor uratował jego babci nogę. Postanowiłam  udać się na prywatną wizytę. Szanowni Państwo i powiem że od 26 listopada uwierzyłam że moją nogę można uratować przed amputacją,lekarz przepisał maść,zastrzyki, w styczniu będę również miała zabieg w prywatnej klinice.Niestety sam lekarz przyznał że po zabiegu czeka mnie jeszcze długie i kosztowne  leczenie a przy mojej emeryturze 1700 zł którą otrzymuje niestety nie będzie to realne ponieważ same opłaty wynoszą mnie 1100 plus teraz leki i wizyty prywatne dlatego też kieruje do Państwa swój Apel o pomoc w dalszym leczeniu,sama niestety nie podołam temu. Dlatego bardzo proszę ludzi o dobrych sercach o pomoc. Z góry z całego serca dziękuję.
Maria.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 748

 
Dane ukryte
ukryta
KM
Katarzyna Marecka
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AB
Anita Brzeska
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MG
Michał
50 zł
KS
KRZYSZTOF SIŁA-NOWICKI
15 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 43

 
2500 znaków