id: evcxff

Wymarzone studia w Łódzkiej Szkole Filmowej/ Fotografia wesprzyj moje marzenie ;)

Wymarzone studia w Łódzkiej Szkole Filmowej/ Fotografia wesprzyj moje marzenie ;)

10 zł
z 4 500
0%
zakończona
30.09.2020r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 517 zrzutek i zebrali 1 110 428 167 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jestem tegoroczną absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Studiowałam Intermedia o specjalności fotografia. Swoje życie chce związać z fotografią. Bardzo mnie fascynuje rysowanie światłem i bardzo mi zależy by się rozwijać pod okiem wybitnych prowadzących. Posiadam osiągnięcia związane z fotografią wygrywałam konkursy, posiadam publikacje zagraniczne i krajowe w zakresie fotografii modowej. Znalazłam się na życiowym zakręcie. By utrzymać się na studiach wzięłam kredyt studencki, który będę musiała spłacać za jakiś czas. Musiałam go wziąć bo miejscowość w jakiej rozpoczęłam studia nie były moim domem rodzinnym, były to studia stacjonarne i ciężko było pogodzić mi studia artystyczne z pracą. Jestem bardzo pracowita i staram się zawsze osiągnąć zamierzony cel. Moim marzeniem od zawsze była Łódzka filmówka. Niestety sytuacja życiowa sprowadziła mnie do tego, że piszę post na zrzutka.pl moich rodziców nie stać by mnie wesprzeć, nie mam zdolności kredytowej przez brak pracy a ewentualne zlecenia jakie złapałam na przestrzeni studiów szły na projekty fotograficzne i wydruki. Potrzebuję kwoty 4,5 tys to kwota pokrywająca 1 semestr a jest ich 4. Nie liczę i nie oczekuję, że uda mi się uzbierać więcej niż jeden semestr a aktualnie to on jest dla mnie najważniejszy. Studia są niestacjonarne w tygodniu będę ciężko pracować by zarobić na dalszą część studiów. Każda złotówka jest dla mnie cenna a czeka mnie jeszcze poszukiwanie pokoju do wynajęcia w Warszawie. Mieszkania będę szukać w Warszawie bo jest tu więcej możliwości podjęcia pracy niż w Łodzi. Dyplom Licencjacki obroniłam na 5. Dwa lata z rzędu otrzymywałam Stypendium Rektora dla Najlepszych studentów. Jestem zdeterminowana, zawsze wkładam we wszystko całe serce. Jeśli uda mi się uzyskać od was wsparcie to przyczynicie się do spełnienia mojego marzenia i rozwoju, który jest dla mnie bardzo ważny.

* zdjęcia zamieszczone w poście to tylko namiastka tego co robię i tworzę jeśli ktoś jest zainteresowany to ig @_magdalenanowicka

będzie mi miło jak zajrzyjcie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!