id: evx2um

Produkcja 2. sezonu serialu Rodzina jest super! – 12 nowych odcinków

Produkcja 2. sezonu serialu Rodzina jest super! – 12 nowych odcinków

6 945 zł z 200 000 zł
3%
zakończona 30.06.2021r
90 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Dziękujemy za Wasze wsparcie! Udało nam się zdobyć brakujące środki! A te, wpłacone przez Was na zrzutka.pl zostaną przeznaczone na poprawę jakości drugiego sezonu serialu! Będziecie mieli bezpośredni wkład w realizację nowego sezonu! Koniecznie nas śledźcie. Zdjęcia ruszają już pod koniec wakacji, a premiera drugiego sezonu już jesienią!


  jd24e53744782b95.png

  Czytaj więcej
 • Być może zwątpiłaś, bądź zwątpiłeś w sukces tej zbiórki? Nie poddajemy się i szukamy różnych możliwości, aby powstał 2. sezon tej wyjątkowej produkcji, a środki, które tu zbieramy tylko i wyłącznie przybliżą nas do tego celu i na pewno zostaną w pełni wykorzystane, aby ta produkcja mogło zostać zrealizowana. Tymczasem dzielimy się nowym materiałem o naszej Fundacji. Dlaczego warto nam pomagać? Przekonajcie Cię sami!  Czytaj więcej
 • „Przez te Wasze filmiki doznałam masę ciepła, którego raczej mi w życiu brakowało. Nie mam słów, aby to wyrazić, mam za każdym razem łzy wzruszenia w oczach...”

  Elisabeth


  „Bardzo się cieszę, że ten program powstał, niektóre odcinki oglądałam ze swoim chłopakiem, był to ciekawy wstęp do rozmowy o tym jak wyobrażamy sobie naszą rodzinę.”

  Paulina


  „Program potrzebny, cudowny, trafiony w czas!”

  Iwona


  „Dlaczego takie programy nie są pokazywane w TVP? Promocja rodziny, miłości! Dlaczego?”

  Farmer


  „Piękne świadectwo, popłakałam się jak bóbr.”

  benia 312


  Nasz projekt dotyka ludzkich serc ❤ !


  Możesz nam w tym pomóc, tak jak zrobiło to 21 cudownych osób, w ostatnich 48 godzinach. Bardzo Wam dziękujemy! Brakuje jeszcze 195 959 złotych. Ależ to jest dużo! Musimy przyspieszyć!

  Czytaj więcej
 • Bohaterzy serialu przesyłają Wam życzenia świąteczne! ❤ Jeszcze trochę i osiągniemy 1% naszego celu! Bez Waszej pomocy to się nie uda. Prosimy o udostępnianie naszej zrzutki, aby jak najwięcej osób mogło się o niej dowiedzieć.  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Serial Rodzina jest super, to produkcja jakiej jeszcze w Polsce nie było! Twórcą serialu jest Krzysztof Opeldus znany w sieci jako @tataprezes. Od 8 lat realizuje zadania Fundacji Rodzin Polskich, które opierają się na wspieraniu dzieci i młodzieży w trudnych przeżyciach oraz wskazywaniu jak prawidłowo kierować emocjami i rozwiązywać konflikty. To właśnie Fundacja jest realizatorem tego projektu.Pierwszy sezon przerósł nasze oczekiwania, dlatego że zaczynaliśmy od zera. Dziś po niecałych dwóch miesiącach istnienia w sieci mamy blisko 500 tysięcy wyświetleń filmów, 4 tysiące subskrypcji na YouTube, tysiące komentarzy oraz setki wiadomości prywatnych. 2 grudnia 2020 roku dziękowaliśmy za 200 tysięcy wyświetleń, w ciągu niespełna dwóch tygodni podwoiliśmy tę liczbę. Pokochało nas tysiące Polaków. Dziękujemy każdemu z osobna za zaufanie i mnóstwo dobra jakie otrzymujemy. To Wy daliście nam pomysł na to, żeby zorganizować tę zbiórkę. Za każdą złotówkę OGROMNIE DZIĘKUJEMY.Po co to robimy?


Dziś rodzina nie jest popularna. Życie pędzi bezlitośnie, skupia się na sensacji, złych wiadomościach i sprawach, które zwyczajnie nas dzielą. Człowiek oddala się od drugiego człowieka… Wydaje nam się, że nieco nas to przerosło i gdzieś się pogubiliśmy. W tym całym szaleństwie jest jednak coś niezmiennego. Każdy z nas zasługuje na miłość, szacunek i bliskość drugiego człowieka. Nie każdy jednak ma odwagę głośno to powiedzieć.


Wierzymy, że razem odczarujemy rzeczywistość, która nieraz bezlitośnie ocenia drugiego człowieka oraz zniekształca obraz rodziny. Nie chcemy młodemu pokoleniu zostawiać tak przekłamanego obrazu rzeczywistości. Chcemy pokazać, że istnieje coś więcej i jest na wyciągnięcie ręki.


Nasz serial jest dla wszystkich niezależnie od doświadczeń i poglądów. Daje nadzieję tym, którzy tej nadziei potrzebują. Dynamiczny obraz na kilka kamer oraz osobna ścieżka dźwiękowa realizowana przez profesjonalistów zapewnia niezwykły odbiór. Otrzymaliśmy wiele głosów, że nasza produkcja to jakość telewizyjna!


Serial zmienia życie wielu ludzi. Miłość i szczerość bohaterów rozwala wszystko. Powoduje, że najwięksi nawet twardziele i skamieniałe serca płaczą. Odcinki dają nadzieję tym, którzy tej nadziei potrzebują. Dlaczego tak jest? Bo każdy z nas w głębi serca jest dobry. Jest zwykłym człowiekiem i oglądanie serialu przerywa milczenie, ściąga wszystkie maski, które nakładamy na siebie. Serial rozwala od środka. Każdy z nas tego potrzebuje, dlatego serial stał się fenomenem. Cały sezon można zobaczyć w 4 godziny (link do wszystkich odcinków: https://youtube.com/playlist?list=PLt1HWVhhlV7BcguYuFrWIwOP-JevAd2ib). Przekażcie tym, którzy tego serialu potrzebują.Skąd ten fenomen?


Nie boimy się użyć tego stwierdzenia. Dwa miesiące temu nikt o nas jeszcze nie wiedział. Dziś wiele miejsc w Polsce mówi, że Rodzina jest super! Pragniemy, by za tym głosem poszła cała Polska!


Fenomenem serialu jest prosty i szczery przekaz. Nie podkręcamy rzeczywistości, nie prowadzimy castingu (rodziny same zgłaszają się do programu) i nie szukamy sensacji. To serial bez koloryzowania i lukru, dlatego każdy odnajduję w nim cząstkę siebie. Nasi bohaterowie dzielą się sukcesami i porażkami, ale opowiadają też o trudnych doświadczeniach z którymi musieli się zmierzyć.


To serial w którym nie podejmujemy tematów związanych z polityką, poglądami i sprawami społecznymi. Nikomu nie służymy i jesteśmy całkowicie niezależni. To nigdy się nie zmieni. Dlatego nasz serial tak przyciąga ludzi, i tak ich łączy. Dziś właśnie tego nam trzeba!


W drugim sezonie chcemy utrzymać ten format, który się sprawdził, ale nie zabraknie też nowości!


Jak wyglądał pierwszy sezon?


– 12 różnych rodzin

– 12 różnych miejsc w Polsce

– 12 różnych doświadczeń

Łączy ich jedno: RODZINA.


Premiera serialu odbywała się w każdy wtorek i czwartek o 20:30 na naszym kanale YouTube. Każdy odcinek można zobaczyć w dowolnym czasie bez opłat. Serial pokazuje życie polskich rodzin, które nie zawsze wygląda kolorowo. Bohaterami są rodziny z miasta, jak i ze wsi. Odwiedziliśmy duże rodziny, jak i te mniejsze. Każda rodzina w Polsce mogła zgłosić się do programu. Spośród niemal 400 zgłoszeń, wybraliśmy 12 rodzin.


W serialu nie ma tematów tabu, a rodzice szczerze dzielą się swoim doświadczeniem. Rozmawiamy z rodzinami, towarzyszymy jej w codzienności i rozmawiamy z rodzicami na osobności. Zdarzają się wzruszenia i emocje, bo każda rodzina to potężna księga wspomnień oraz nieraz trudnych doświadczeń. Produkcja pierwszego sezonu została dofinansowana w ramach wygranego konkursu „Po Pierwsze Rodzina!” (dofinansowanie zakończy się 31 grudnia 2020 roku).


Na co zostaną przeznaczone zebrane środki?


Nasza produkcja pochłania dziesiątki, a nawet pokusimy się o stwierdzenie, że setki pojedynczych kosztów, które muszą wystąpić, aby projekt był wysokojakościowy. Przede wszystkim zebrane środki zostaną przeznaczone na:


1. Wynagrodzenia dla 9 osób na stałe zaangażowanych w realizację projektu (każdy z nas posiada rodzinę, którą musi utrzymać, dlatego nie jesteśmy w stanie wykonać tej pracy charytatywnie, a będziemy ją wykonywać przez kilka miesięcy).

2. Dwanaście planów zdjęciowych w różnych miejscach Polski – wynajem busa, noclegi i wyżywienie dla 5-6 osób (prowadzący, operatorzy kamer, realizator dźwięku, make-up), paliwo, opłaty drogowe.

3. Koszt montażu (obraz z kilku kamer to dziesiątki terabajtów materiału, który musi zostać uporządkowany, odpowiednio przygotowany i zaprojektowany), a oprócz tego koszty takie jak: animacje, audio, lektorzy.

4. Obsługę social mediów i strony internetowej, interakcje i moderacje (będziemy na bieżąco informować o tym co u nas się dzieje, ale przede wszystkim chcemy docierać do szerokiego grona osób).

5. Kampanie reklamowe – bez odpowiedniej reklamy projekt zginie. W nowym sezonie chcemy docierać do nowych osób, aby im przekazać, że Rodzina jest super!

6. Upominki dla bohaterów serialu.


To najważniejsze koszty, ale będzie ich na pewno więcej, bo taki projekt potrzebuje również odpowiedniej administracji i koordynacji.


Czego zabrakło w 1. sezonie?


Profesjonalnego masteringu dźwięku – nie byliśmy w stanie udźwignąć tego zarówno finansowo, jak i czasowo. W drugim sezonie chcemy zadbać o lepszy dźwięk.


Nienagannej jakości – zabrakło nam czasu, mimo że pracowaliśmy dzień i noc, aby dowieźć projekt na czas premier. Byliśmy zmuszeni akceptować niektóre niedoskonałości. Prawdopodobnie tylko my je widzimy ;-) ale w 2. sezonie chcemy dać sobie więcej czasu na obróbkę materiału, co przełoży się na jakość.


Każdy z nas zasługuje na więcej. Rodzina zasługuje na więcej!

Ściskamy ❤️

Ekipa serialu „Rodzina jest super!”

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 90

 
Adam Badura
738,57 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
K
Karolina
200 zł
OM
Oliwia
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 14

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

723 248 zrzutek

i zebrali

500 040 676 zł

A ty na co dziś zbierasz?