Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Pinczyn. Straż dla wszystkich - wszyscy dla straży! koniec za 170 dni ID: eymbwh

Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Pinczyn. Straż dla wszystkich - wszyscy dla straży!

Zebrano 414 zł
z kwoty 50 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

85
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Jednostka OSP Pinczyn dokłada starań aby spełnić swoje marzenie i uzbierać środki na zakup nowoczesnego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Dzisiejsza straż pożarna to nie tylko gaszenie pożarów ale także walka z innymi żywiołami, wypadkami i innymi miejscowymi zagrożeniami oraz CZASEM, który jest na wagę złota. Dzięki zbiórce chcielibyśmy zakupić nowoczesny samochód ratowniczo-gaśniczy, który zastąpiłby wysłużonego już Stara 244 z 1987r.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Zbieramy na nowy wóz bojowy!

Nowoczesny samochód ratowniczo-gaśniczy to szybszy czas dotarcia do osób oczekujących na pomoc. Czasami wystarczy chwila - chwila, która decyduje o czyimś zdrowiu lub życiu. Ta chwila, ten potrzebny czas możemy otrzymać od WAS, dzięki wpłacie darowizny!

Z roku na rok interwencji przybywa, coraz częściej występują anomalia pogodowe - często z tragicznym skutkiem.

Każda złotówka się liczy!

Zapraszamy na naszego fanpage: FACEBOOK oraz na naszą stronę WWW.

Głównym źródłem finansowania będą środki z budżetu samorządu oraz Państwowej Straży Pożarnej, wymagany jest też wkład własny. Aby przyspieszyć zbiórkę nasi druhowie przekazują cały pobrany ekwiwalent za udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych, który wypłacany jest przez urząd gminy. Ponadto w budżecie gminy zostały już zabezpieczone środki w wysokości 401 tyś złotych to wraz z montażem finansowym dotacji środków z Państwowej Straży Pożarnej oraz środków własnych pozwoli uzyskać potrzebą sumę.

Nowy samochód to nie zakup tylko dla kilkudziesięciu osób, które wyjeżdzają do zdarzeń na terenie Pinczyn, gminy Zblewo czy powiatu. Nowy samochód to zakup dla nas wszystkich, dla poprawy bezpieczeństwa naszych domostw, rodzin, całej naszej okolicy i bliskich. Nasza zbiórka to inwestycja w zmniejszony czas dojazdu co jest sprawą kluczową w wielu zdarzeniach takich jak: pożar, wypadek czy nagłe zatrzymanie krążenia w przypadku braku wolnej karetki. Postęp cywilizacyjny oraz angażowanie sił i środków straży pożarnej wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, którego nie jesteśmy wstanie już "upchać" na naszym obecnym wysłużonym 31-letnim samochodzie marki Star 244.

Dziękujemy, że jesteście z nami i wierzymy, że razem możemy wiele.

STRAŻ DLA WSZYSTKICH - WSZYSCY DLA STRAŻY!!!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!!!

Ochotnicza Straż Pożarna w Pinczynie

Dziękujemy :) z takimi darczyńcami na pewno się uda :)

Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
D
30 zł
DiS
PK
100 zł
Paweł Kosi
MM
50 zł
Mirosław Malinowski
F
113,22 zł
Filip
KW
10 zł
Kryna Werne

Pierwsza wpłata

KW
10 zł
Kryna Werne

Najwyższa wpłata

F
113,22 zł
Filip
Nasi użytkownicy założyli

199 515 zrzutek

Pomóż zebrać 50 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

85
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.