JASNA STRONA NOCY ID: fct5ye

6 579 zł z 35 000 zł

18%

6 579 zł

z 35 000 zł

14 dni

do końca

119

wspierających
18%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dzisiaj Włosi, a za nimi Polacy tańczą wesoło na balkonach, radząc sobie jakoś w tym dziwnym, szalonym czasie, spowodowanym pandemią. Mamy nadzieję, ż kiedy skończy się to szaleństwo wszyscy miłośnicy muzyki powrócą do swoich ulubionych klubowych przestrzeni. Mamy nadzieje, że także wy.

Pandemia COVID-19 zaburza życie ludzi na całym świecie w tym funkcjonowanie wielu miejsc i biznesów. Świat muzyki elektronicznej i klubowej nie jest wyjątkiem a my razem z nim.

Niejednokrotnie pomagaliśmy, angażując się w liczne zbiórki oraz organizując wydarzenia charytatywne w naszych murach. Teraz przyszedł niestety gorszy czas nie tylko dla naszego klubu, ale działalności kulturalnej w całej Polsce. Utrzymanie naszego lokalu w centrum Warszawy, a także wielu osób, związanych z klubem dla których praca przy ulicy Jasna 1 to jedyne źródło utrzymania, zostało zagrożone.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest wiele osób i podmiotów, których sytuacja jest bardziej kryzysowa, dlatego będziemy wdzięczni za jakiekolwiek wsparcie, które przeznaczymy przede wszystkim dla naszej fantastycznej ekipy pracowników i współpracowników oraz na pokrycie stałych kosztów funkcjonowania przestrzeni Jasnej 1.

Doceniając waszą pomoc chcemy się odwdzięczyć w niedalekiej, jak mamy nadzieję, przyszłości.

Na pierwszej imprezie po tym armagedonie będzie czekało darmowe piwko dla każdego i jeden z archiwalnych plakatów do wyboru wedle uznania.

Myślimy o was cały czas i pracujemy nad najlepszym kalendarzem imprez, żebyśmy wszyscy mogli zatracić się w muzyce i zapomnieć o tym co było.

Z góry dziękujemy i liczymy, że dla wszystkich z was i nas to wszystko skończy się szybko i dobrze.

Pamiętajcie nie jesteśmy sami i zachęcamy do pomocy innym miejscom, które lubimy i sami wspieramy w tych mocno zawirusowanych czasach.

P.S. To nasza pierwsza i mamy nadzieję ostatnia zrzutka ever.

Wpłacający119

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
W
Wiktoria
ukryta
L
lukasz
50 zł
WC
Weronika Chojnacka
25 zł
ST
Sandra Topic
50 zł
A
Agatka
30 zł
D
Daniel
50 zł
B
Benjamin
120 zł
K
Kamil
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

459 616 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?