WYGRAĆ Z NOWOTWOREM(Mięsak Tkanek Miękkich- Sarcoma Synoviale) ID: fmbhvn

106 184 zł z 500 000 zł

21%

106 184 zł

z 500 000 zł

354 dni

do końca

935

wspierających
21%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki


Kochana Rodzino, Przyjaciele, Znajomi oraz wszyscy życzliwi ludzie którzy to czytacie. Bardzo proszę Was o wsparcie finansowe na dalsze leczenie mojej choroby nowotworowej (mięsak tkanek miękkich -Sarcoma Synoviale). Walczę z tym rzadkim i bardzo agresywnym nowotworem już od ponad dwóch lat, gdy dopiero co ukończyłem 30 rok mojego życia. Wykorzystuję do tej walki wszystkie dostępne metody leczenia, które oferuje mi Polska służba zdrowia (chemioterapia trwa od dwóch lat i dojeżdżam na nią ok. 300 km w jedną stronę do Warszawy. Od połowy sierpnia jeżdżę już raz w tygodniu). Stosuję również wszelkie możliwe terapie dodatkowe i badania, które finansuję z domowego budżetu. Niestety wszystko to są ogromne koszta, na które brakuje nam już pieniędzy. Z powodu mojej choroby nie jestem w stanie w żaden sposób pracować. Również moja żona została zmuszona do rezygnacji z pracy, aby opiekować się mną i dwójką naszych małych dzieci. Leczenie mojego nowotworu w Polsce jest bardzo trudne i nie przynosi efektu. Choroba bardzo szybko postępuje, co przynosi mi ogromny ból i cierpienie, przez co nie mogę normalnie funkcjonować. Codzienne naturalne potrzeby, jak jedzenie czy mówienie, sprawiają mi ogromną trudność, ponieważ guz rozrasta się uciskając na krtań, żuchwę, ucho, okoliczne nerwy i mięśnie. Sprawia mi to niewyobrażalny ból. Wierzę jednak, że mogę pokonać chorobę, bo z całych sił pragnę żyć dla naszych dzieci i mojej żony. Jestem zmuszony szukać pomocy za granicą, gdyż chcę walczyć i wygrać tę wojnę dla mojej żony i dwójki wspaniałych dzieci (córka 4 lata, syn 6 lat. )


W Polsce na chwilę obecną lekarz proponuje mi tylko hipertermię, której koszt wynosi 1 000 zł za jedno naświetlanie w Warszawie.


Stosowanie suplementacji, wlewów z witaminy C w połączeniu z DCA i Artesunatem oraz zastrzyków na odporność to kolejny koszt 1 000 zł jednego takiego zestawu (należałoby przyjąć minimum raz w tygodniu). Jedyną nadzieją na wyleczenie jest terapia Protonowa w Monachium, a także wyjazd na leczenie do kliniki w Nowym Jorku w USA.


Niestety wszystko to wiąże się z ogromnymi kosztami, których nie jestem w stanie sam sfinansować. Dlatego też jeszcze raz bardzo Was proszę o nawet najmniejsze wsparcie finansowe, abym mógł wygrać życie oraz modlitwę .

z17bc91d3a490c04.jpeg

Wpłacający935

J
J @ CMM
10 000 zł
AI
Agnieszka i Dariusz Kida
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
ED
EiGiT Drabik
2 000 zł
GG
Grzegorz G
1 200 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
BI
Beata i Stanisław Perlak
1 000 zł
B
Bartek.
1 000 zł
K
ktrojniak
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze13

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

397 893 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?