id: ftvf4z

Na leczenie wady serca

Na leczenie wady serca

0 zł 
z 6 000 zł
0%
190 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Leczenie i korekta wady serca

Opis zrzutki

POMOC DLA MOJEJ KOCHANEJ MAMUSI

Moja ukochana Mama Anna ma 61 lat. Mama jest wspaniałą ciepłą i uśmiechniętą osobą. Nie poddawała się mimo przeciwności, które los stawiał na jej drodze. Zawsze była otwarta i życzliwa do wszystkich ludzi, których spotykała na swojej drodze.

Mama Anna ma wysokie ciśnienie tętnicze, choruje na cukrzycę i ma wadę serca, które z wiekiem jest coraz słabsze i gdy leki przestają jej pomagać koniecznie będzie przeprowadzenie korekty pracy serca, czyli będzie potrzebna operacja.

Taki zabieg i opiekę zapewnia prywatna klinika, bez kolejki i długotrwałego czekanie na badania i zabiegi, które oferuje państwowy szpital, a czas działa niekorzystnie na zdrowie mojej Mamy.

Rozmawiając z lekarzem w szpitalu o potrzebnej zabiegu korekty wady serca który ratuje życie Matki , poinformował mnie o tym że trzeba się zapisać do wykonania zabiegów i oczekiwać w kolejce, gdyż są pilniejsze zabiegi i operacje a lista osób oczekujących w szpitalu państwowym jest długa i trzeba czekać 1.5roku by to przeprowadzić bezpłatnie badania i zabiegi na Narodowy Fundusz Zdrowia.

Moja mamusia nie może tyle czekać w kolejce gdyż co dzień czuję coraz słabsza i wie że nie może tyle czasu czekać gdyż może być już za późno i dlatego by uratować życie koniecznie jest natychmiastowo przeprowadzić zabieg w klinice prywatnej która po opłaceniu kosztów leczenia, zabiegów i pobytu w klinice jest możliwe odrazu przyjęcie na oddział i wykonanie różnych badań dodatkowych które w państwowym szpitalu trzeba by czekać.

Koszty leczenia i zabiegów w prywatnej klinice wraz z opieką medycyna i dojazdem wynosi około 4000 tys. zł. - Ja z Matką utrzymujemy się z niskiej renty, która nie wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów leczenia, które wynoszą średnio około 400zł. miesięcznie Obie żyjemy na granicy ubóstwa zaniedbując własne zdrowie, gdyż koszty bardziej niż skromnego życia i utrzymania przekraczają nasze możliwości dochodowe, które nie powalają na wykup wszystkich zalecanych leków nawet ich tańszych zamienników.

Również uniemożliwia to mojej Matce leczenie prywatnej klinice, która ratuje jej życie. Jestem osobą niepełnosprawna, która też potrzebuje stałej opieki i leczenia się, i opiekuje się moją Mamusią jak tylko mogę, która mnie bardzo kocha, dała mi dom, miłość, ciepło którego każde dziecko potrzebuje. Jestem jej bardzo wdzięczna, bardzo kocham moją Mamę całego serca, ale potrzebuje pomocy, teraz ja chciałabym poprawić jej los, ale niestety z względu na brak pieniędzy nie mogę jej pomóci, nie jestem w stanie pokryć kosztów leczenia się, zabiegów, zakup zalecanych leków, opłacić rachunki czy zakup żywności. Ze względu na kłopoty zdrowotne nie mamy szansy na podjęcie jakiekolwiek pracy która zapewniłaby konieczny dochód na pokrycie wszystkich wydatków. Jesteśmy bezradne wobec zaistniałej sytuacji i szukamy pomocy i wsparcia.

Bardzo proszę ludzi dobrego serca o pomoc dla mojej kochanej Mamy w zebraniu środków na pokrycie kosztów leczenia się i innych potrzebnych wydatków. Zwracam się do Państwa o pomoc

. Za każdy gest i każdą darowiznę która pomoże w tej trudnej sytuacji składam serdecznie Bóg Zapłać. Bardzo proszę o przekazywanie tej informacji dalej swoim znajomym. Serdecznie dziękuję. Graźyna.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

862 933 zrzutki

i zebrali

758 848 256 zł

A ty na co dziś zbierasz?