Leczenie Elżbiety, pomóż mojej mamie znów cieszyć się życiem Zakończona 11.07.2018r ID: g8t5wt

Leczenie Elżbiety, pomóż mojej mamie znów cieszyć się życiem

Zebrano 199 zł
z kwoty 50 000 zł

0 %

Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Moja mama jest silną kobietą, która wychowała czwórkę dzieci, trzy córki, a ja jestem jej jedynym i najmłodszym z potomków synem. Odkąd sięgam pamięciom zawsze była uśmiechnięta i nawet kiedy było naprawdę ciężko nie odwracała się od swoich dzieci plecami. Cieszyła się naszym dorastaniem, była zawsze kiedy jej potrzebowaliśmy. Teraz ma również dwoje wnucząt w wieku pięciu lat i roczku. Niestety przez poważną chorobę nie może doglądać tej dwójki i towarzyszyć im równie blisko jak mi i moim siostrom. Wyraźnie pamiętam dzień, kiedy byłem z mamą w szpitalu. Pierwsza diagnoza, która się ciągnęła od tygodnia była z zwykłym zatruciem pokarmowym. Po godzinach badań przyszedł do mnie kierownik oddziału neuro-chirurgicznego i oznajmił brutalną prawdę. Oponiak mózgu, ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Natłok tysięcy myśli, co teraz, jak to się skończy. Z miejsca przyjęta na oddział i przygotowywana do operacji na otwartym mózgu. Widok najsilniejszej kobiety jaką życiu znałem, przykutej do szpitalnego łóżka, kilka godzin przed operacją były największym ciosem w serce syna i całej naszej rodziny. Nie będąc pewien sukcesu operacji, który oscylował w granicach 20%, przeprosiłem moją mamę za wszystko co zrobiłem źle mówiąc, że nie wiem czy byłem dobrym synem. Pogłaskała mnie po głowie i cicho powiedziała, że nie ma mi nic za złe.

Operacja się udała i zaczęła się długa i bolesna rehabilitacja, po kolejnym roku badania kontrolne dały kolejne obawy. Guz mózgu odrastał do pierwotnego rozmiaru, kolejna operacja nie była już nawet brana pod uwagę, ponieważ żaden lekarz nie chciał się tego podjąć. Skierowanie na oddział do Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu na siedem tygodni, cel, radioterapia. Po tym czasie i powrocie do domu z dnia na dzień było już tylko gorzej, aż po dziś dzień. Moja mama jest obecnie przykuta do łóżka i wózka inwalidzkiego, straciła wzrok jedno oko i jest całkowicie uzależniona ode mnie i mojego ojca. Przebieranie, karmienie, mycie, to nasza codzienność. Mój tata, również silna osoba, zmuszony został do nauczenia się wszystkiego co robi pielęgniarka. Koszty miesięczne drastycznie wzrosły, leki, pieluchy, podkłady, akcesoria do kosmetyki i dbanie, by nie dopuścić do odleżyn. Chciałbym podnieść jej komfort życia, wymienić starą wersalkę na łóżko, które pomoże jej rehabilitacji, bo nie jest za późno. Można jeszcze wiele zrobić tak, by mogła w miarę normalnie żyć i odzyskać siły, by mogła wyjść na działkę za dom i popatrzeć jak jej wnuki bawią się w piaskownicy. Mojego ojca nie stać ze swojej emerytury, by zmienić cokolwiek, ja sam zmagam się z depresją i leczę się farmakologicznie. Pieniądze, które uda nam się uzbierać przeznaczę na remont domu, by dostosować go do potrzeb mamy, łóżko do rehabilitacji, dalsze leczenie, dodatkową pomoc przy mamie, by mój tata mógł czasem wyjść z domu i odpocząć.

Proszę i z góry dziękuje za pomoc.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak

12.06.2018 15:47

Pozdrawiam :)

Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

25 zł
Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak

25 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

4 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.