id: gdykfv

Kolano protezowe

Kolano protezowe

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
25 470 zł z 19 500 zł
130%

Aktualności 10

 • Cześć! Tu Rafał! Podekscytowany, wzruszony, szczęśliwy! Mam nadzieję, że więcej niemiłych niespodzianek nie będzie. Ku mojemu olbrzymiemu zaskoczeniu minął raptem jeden dzień, a ja już znów w myślach chodzę na nowej nodze! Wspaniale! 24 października mam imieniny, w poniedziałek pędzę do protezowni, działam, działam, z nowym powiewem, nową energię i wiarą w ludzi. Nie każdy ma takie szczęście, nie wiem czym sobie zasłużyłem taką sympatię, "ideologię zostawiamy na później" Dziękuje Wam, Bogu, bądźcie zdrowi! Rafcio, który pragnie chodzić i głosić...

  Czytaj więcej
 • Witajcie. Niestety. Nie dostanę wsparcia od PFRON i niezbędnych 5.400 zł. na wymianę leja. W związku z tym, nie można zamontować nowoczesnego kolana do tego co jest, bo to nie spełni swojej funkcji, a ja teraz nadwyrężam nogę zdrową, biodro i plecy! Tylko czekać jak wrócę na wózek...

  Pomimo przekroczenia 100 procent można nadal wpłacać pieniążki, to nadal działa.. Pismo, które dostałem jest do wglądu jeśli ktoś sobie życzy. Ech... załamka. [email protected]

  Czytaj więcej
 • Dziękuję KOCHANI za każdą złotówkę! Tym samym jest już 91 procent potrzebnej kwoty. Wzrusza mnie to, bo nie sądziłem, że tak pójdzie.. Ze może jeszcze z pół roku, no na pewno nie, że rok ale tak maksymalnie pół, a jest super coś koło 2 miesięcy. Pozdrawiam serdecznie - Rafał 
  Czytaj więcej
 • Zrzutka po mału dobiega końca... Bardzo dziękuję w swoim , oraz Rafała imieniu, za wszystkie dotychczasowe wpłaty .
  Jesteście wspaniali 👍🤗
  Czytaj więcej
 • Cześć Kochani! Tu Rafał. Ale wspaniale, już 30 procent, jeszcze troszkę i śmigam. Pozdrawiam serdecznie. 
  Czytaj więcej
 • Serdecznie dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty . Pozdrawiamy.
  Czytaj więcej
 • Cześć Kochani! Niedługo będę chodził spokojnie. Czuję to! już jest 1/8 kwoty. Serdecznie dziękuję!

  Czytaj więcej
 • Mamy już 6 procent! 1330 złotych! :) Serdecznie dziękuję!

  Czytaj więcej
 • Zapraszam na swój kanał o charakterze motywacyjnym youtube.com/c/testmisja, w którym opowiadam rzetelnie, bez konfabulacji, o sobie, nic nie narzucam, nie doradzam, o tym jak się sturlałem odc. 39 i w wielkim skrócie jak powstałem odc. 17 .

  Czytaj więcej
 • Witajcie! Tu Rafał się kłania. Jestem , a raczej zbiórka pod opieką Asi - koleżanki. Będąc w rejestrze dłużników nie mogę zbierać fundusz, poza tym nie bardzo wypada samemu. Pozdrawiam, w grupie siła!

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witajcie!


Rafał, ma 47 lat, pragnie uzbierać kwotę na nowoczesne kolano protezowe, tak, by się poruszać samodzielnie i by móc być użytecznym społecznie i zawodowo.


Jego niepełnosprawność (stopień znaczny) i niemożność rozstania się z kulami utrudnia mu podjęcie pracy, czy powrót do pasji, jaką był film i fotografia.


Ma duszę artysty, tworzy refleksyjną muzykę do wierszy Krzysztofa Baczyńskiego, jest członkiem Stowarzyszenia Kultura Bez Barier, której statutem jest propagowanie kultury i sztuki dla osób wykluczonych społecznie, bądź z ograniczonym dostępem lub jej brakiem do niej - domy seniora, ośrodki dla bezdomnych, więzienia, czy ośrodki wychowawcze. Niestety przez Koronawirusa zdążyli w duecie Romantyczność zagrać raptem kilka koncertów. (facebook.com/romantycznosc)


Prowadzi kanał TestMisja na YouTube o charakterze motywacyjnym, o tematyce choroby alkoholowej i bezdomności.


Rafała traumę po nagłej śmierci mamy, gdy miał 20 lat, pogłębiły utrata dziecka i pożar hali Stoczni Gdańskiej w 1994 roku, podczas koncertu Golden Life, gdzie pracował jako operator kamery w Telewizji Sky Orunia.


Ze swoją determinacją po zrozumieniu swojej choroby alkoholowej w 2018 roku za jednym zamachem rzucił alkohol, powstał z wózka i opuścił ośrodek dla osób bezdomnych. testmisja odc. 17


Jak mówi - "47 lat to ja mam metrykalnie, ale czuję się na 21 i mam wiele do zrobienia, bardzo wiele, bo to moje odpracowanie za dar życia"


"Wiele spraw zepsułem, parę osób uraziłem zatem czas czynić dobro, którego mi z resztą nie brak.

Pragnę dzielić się miłością, muzyką, którą komponuję do trudnych wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego o znojach życia, o miłości, cierpieniu i o Nadziei."


"Pragnę żyć pełnią, całym sobą, pomagać, rozkwitać zanim się ściemni"


Za każdą sumę Dziękujemy


Joanna, koleżanka.


Wpłacający 88

 
Dane ukryte
2 381 zł
 
Joanna Andrejew
1 320 zł
 
Dane ukryte
1 200 zł
 
Dane ukryte
536 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MB
Michał Blaszke
300 zł
 
Dane ukryte
290 zł
 
Dane ukryte
225 zł
KA
Krzysztof Augustyn
215 zł
K
Karolajna
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 657 zrzutek

i zebrali

378 311 522 zł

A ty na co dziś zbierasz?