1 ZŁ. NA AMBULANS koniec za 261 dni ID: ge2gxg

1 ZŁ. NA AMBULANS

Zebrano 576 zł
z kwoty 238 500 zł

0 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Jak w tytule zwracam się z gorącą prośbą o wpłatę w kwocie 1 zł mającą na celu zakup ambulansu specjalistycznego typu C. My Polacy jesteśmy pełni empatii, co znajduje potwierdzenie praktycznie każdego dnia. Polacy angażują się w wiele akcji charytatywnych co widać przy okazji finału WOŚP itp. co bardzo popieram i bardzo jest to bliskie mojemu sercu. Nie zaglądając nikomu do kieszeni, myślę że przelanie tej kwoty kosztuje więcej czasu i chęci niż rzeczywiście obciąża domowy budżet- to minimalna cena reklamówki w markecie w przypadku gdy zapomnimy „eko-torby”. Jesteśmy prawie 40mln. krajem i pewna jestem naszej siły przebicia !!! Jeden taki pojazd to nie ocenione narzędzie pracy, które z całą pewnością przyniesie wiele dobrego wielu pacjentom.

Prowadzę firmę transportu medycznego, realizuję tę usługę dla trzech szpitali. Każdy pacjent z naszych zakontraktowanych placówek, który wymaga przewiezienia do innego szpitala lub wymaga odwiezienia do domu ponieważ jest niesprawny ruchowo, trafia do naszych ambulansów. Zatrudniamy Ratowników Medycznych którzy opiekują się każdym z nich podczas transportu, monitorują ich stan zdrowia aby w razie pogorszenia najszybciej jak to możliwe udzielić fachowej pomocy.

Realia w naszym kraju są takie, że w przetargach które ogłaszają szpitale na transport medyczny, rolę gra tylko i wyłącznie cena. Nikogo nie obchodzi czym są przewożeni poważnie chorzy pacjenci oraz czy w razie potrzeby ma im kto udzielić fachowej pomocy. Potentatami w naszym regionie są firmy które patrzą jak najtaniej wykonać usługę. Zamiast wykwalifikowanego personelu medycznego zatrudniają ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o tej branży np. taksówkarzy, rozwozicieli pizzy. Ambulanse, które posiadają nie mają odpowiednich homologacji zezwalających na ich używanie w naszym kraju. Ceny jakie oferują na przetargach są na granicy opłacalności. Efektem tak prowadzonej firmy są liczne kolizje i wypadki z udziałem ich ambulansów, liczni poszkodowani w wypadkach, pacjenci z obrażeniami ciała przez niekompetencje personelu. Firmy, które wykonałyby tę usługę rzetelnie i bezpiecznie dla pacjenta musiałyby dokładać do każdego transportu. Wykwalifikowany personel medyczny nie pracuje za najniższą krajową, ambulans, który posiada wszelkie zezwolenia dopuszczające do ruchu w roli pojazdu sanitarnego nie kosztuje tyle co sprowadzona karetka z Niemiec, która przyjechała do Polski w dwóch częściach, a u nas w kraju złożono ją w jedną całość.

Moja firma nie prowadzi takich praktyk. Włożyliśmy wszystkie oszczędności, aby sprzęt do ratowania życia i zdrowia był najwyższej jakości, a personel, który zatrudniamy potrafił się tym sprzętem posługiwać i wiedział jak to życie lub zdrowie ratować.

Niestety nadszedł czas kiedy, po realizacji kilku nieopłacalnych kontraktów nie posiadamy środków do zakupu kolejnego potrzebnego sprzętu tj. ambulansu. Nie chcemy kupić byle czego, co nie powinno jeździć na naszych drogach, tak jak robią to inne firmy. Chcemy aby ambulans, którym transportujemy ciężko chorych pacjentów nie stwarzał dla pacjenta dodatkowego zagrożenia, tylko był pojazdem w którym zdrowie i życie się ratuje, a nie traci.

link do pojazdu, który pragnęlibyśmy zakupić: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-crafter-ambulans-karetka-typu-c-b-2018-do-szybkiej-realizacji-ID6zzA46.html

Z góry dziękujemy!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Paulina Wolff

20.02.2018 9:15

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękuję za dotychczasowe wpłaty na moją zrzutkę wszystkim osobą z tabelki obok, również tym anonimowym, Pani J.M. Pani M.W. oraz Panu R.S.

Halina Cichorowicz

Halina Cichorowicz

500 zł
marzena

marzena

15 zł
Anna Sterczewska

Anna Sterczewska

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Jowita Roman

Jowita Roman

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Witold Wojciechowski

Witold Wojciechowski

5 zł
Marta Suszek

Marta Suszek

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

2 zł
Mikołaj Bach

Mikołaj Bach

1 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta

Pomóż zebrać 238 500 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

35
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

2 zł i więcej

Mail z podziękowaniami

wybrano 5 razy

100 zł i więcej

Brelok z grupą krwi, lub brelok z maską do resuscytacji.

500 zł i więcej

Dyżur z Ratownikami oraz przeszkolenie z pierwszej pomocy

wybrano 1 raz

3000 zł i więcej

Dla firm: logo 20cm. x 50cm. na ambulansie

(pozostało 2 z 2)