Opis zrzutki

Facebook Wyprawy: Wyprawa / Rumuńskie Karpaty Wschodnie '2020


Nasza przygoda trwa od roku 2018, kiedy przeszliśmy 500 km przechodząc Główny Szlak Beskidzki w Polsce, zaś w roku 2019 przechodząc Główny Szlak Beskidzki / WschodnioKarpacki (390 km). Nie spoczywamy na laurach. Teraz przed nami kolejne wyzwania, tym razem na terenie Rumunii. Przed nami przez dwa lata ok. 920 km. Zanim jednak całość, będziemy chcieli przejść najpierw Karpaty Wschodnie, zaś w roku 2021 Karpaty Południowe, czyli mniej więcej każdego roku po ok. 460 km.

Patronat: GOPR Beskidy - wspiera nas od roku 2001. Dziękujemy za zaufanie Naczelnikowi Grupy Beskidzkiej. Rok 2020, to 5 już patronat nad wyprawami. Dziękujemy!


RKW-2020-Karpaty Wschodnie (Rumunia) - Repedea>Brasov>458km - będziemy przeznaczali na przejście tego odcinka 4 tygodnie.


Z Bożą pomocą i wsparciem Świętych Aniołów Stróżów damy radę! To wszystkie dzieje się w ramach Adventure Mountains - zapraszamy na nasz profil na FB oraz na stronę internetową: www.adventuremountains.pl


Przygotowania zaczynamy już od września i liczymy na Wasze wsparcie! Team wyprawy ulegnie pewnym zmianom. Pójdą osoby z roku 2018, 2019 i nowe osoby. Przygotowania trwają.


WSPIERAJCIE NAS PROSIMY, ABY MÓC PRZYGOTOWAĆ KOLEJNĄ WYPRAWĘ! DZIĘKUJEMY! 

Aktualności2

  • Witajcie! Dziękujemy Wam serdecznie za Wasze wpłaty na kolejną naszą wyprawę, tym razem do Rumunii.

  • Z dniem 28 listopada rozpoczęliśmy zbiórkę na naszą wyprawę w roku 2020. Dziękujemy Wam za wsparcie!

Wpłacający3

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

439 032 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?