id: gsh5eu

Operacja okulistyczna Agusi JRT

Operacja okulistyczna Agusi JRT

Nasi użytkownicy założyli 915 527 zrzutek i zebrali 881 072 234 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Zrzutkowicze ‼️


Dziś zwracam się do Was z prośbą o pomoc w opłaceniu bardzo kosztownej operacji okulistycznej mojej ukochanej suni Agusi..


Aga jest 7,5 letnią sunią rasy Jack Russell Terrier, którą kupiłam z legalnej hodowli ZKwP. Niestety zaniedbanie hodowcy co do badań na choroby genetyczne spowodowało, że suńka urodziła się obciążona bardzo poważna wadą genetyczną PLL czyli pierwotne zwichnięcie soczewek. Kupując Agusie nie miałam pojęcia, że mój pies w wieku 6lat tak bardzo poważnie zachoruje. Kupowałam przyjaciółkę na dobre i źle i nigdy w życiu bym nie podejrzewała, że kupując psa z legalnej hodowli zrzeszonej w ZKwP spotka ją takie nieszczęście i cierpienie... W wieku 4lat, na własny koszt wykonałam niezbędne badanie genetyczne i wynik niestety wyszedł pozytywny. Jednak cały czas łudziłam się, że choroba jednak oszczędzi moja Agusie. Niestety w 6roku życia zwichneła się soczewka w lewym oku. Konieczna była operacja usunięcia soczewki..gdyż powodowała niewyobrażalny ból, na który nie działają żadne leki. Niestety nie obyło się bez komplikacji i Agusia od 1,5 roku nie widzi na lewe oczko.


Dziś przyszedł czas na oczko prawe. Dziś moja przyjaciółka znów przeżywa okropne cierpienie a okropna choroba nie daje innych możliwości pozbycia się bólu - trzeba ponownie operować i usunąć drugą zwichnięta soczewkę.


Koszt operacji u "psiego" okulisty w Gdansku przerasta znacznie nasze możliwości finansowe. Zwłaszcza, że ukochany pańcio naszej Agusi jest osobą niepełnosprawną, wymagająca opieki 24/7 po rozległym udarze mózgu i wymaga również bardzo kosztownych rehabilitacji.


Bez Waszej pomocy po prostu nie będziemy w stanie ulżyć Agusi w jej okropnym cierpieniu. 


 Z góry serdecznie dziękujemy za okazane serce ❤️Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 85

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków