id: guvpwc

upadłość konsumencka

upadłość konsumencka

Nasi użytkownicy założyli 1 176 957 zrzutek i zebrali 1 229 031 403 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele i Dobroczyńcy,


Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie w tym trudnym dla mnie i mojej rodziny momencie. Przez wiele lat prowadziłem działalność gospodarczą, wkładając w nią całe swoje serce, czas i energię. Niestety, los bywa nieprzewidywalny i w wyniku różnych przeciwności losu, moja firma popadła w długi, które przerosły moje możliwości.


Długi te nie są jedynie suchymi liczbami na papierze – to ciężar, który wpływa na każdy aspekt mojego życia. Najboleśniej odczuwam to w relacjach z moją rodziną. Nasz dom, niegdyś pełen radości i ciepła, teraz pogrążony jest w niepewności i troskach o przyszłość. Każdego dnia walczymy z narastającym stresem, a moja bezsilność w obliczu tej sytuacji niszczy więzi, które budowaliśmy przez lata.


Stanąłem teraz przed szansą na nowy początek – na możliwość złożenia wniosku o upadłość konsumencką, która pozwoliłaby mi wyjść z tej finansowej pułapki i zacząć odbudowywać nasze życie od nowa. Niestety, koszty związane z tym procesem są dla mnie nieosiągalne.


Dlatego z całego serca proszę Was o pomoc. Każda, nawet najmniejsza, wpłata przybliża mnie do odzyskania spokoju i stabilności, której tak bardzo potrzebujemy. Wasza pomoc nie tylko wesprze mnie finansowo, ale przede wszystkim da nadzieję na lepsze jutro i szansę na uratowanie mojej rodziny przed całkowitym rozpadem.


Wiem, że proszę o wiele, ale wierzę w ludzką dobroć i współczucie. Jeśli macie możliwość wsparcia mnie w tej trudnej chwili, będę niewymownie wdzięczny/a. Każde Wasze wsparcie będzie dla mnie promykiem nadziei w tym mrocznym czasie.


Z wyrazami głębokiej wdzięczności i nadziei,

Krzysztof

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!