Aktualności1

  • Hadar już w wodzie! ♥ Szczegóły na profilu fb! rf5789adf50b2f7c.jpege194b24705f573c9.jpegy4dd9f77f00bf4f0.jpeg

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Trwają przygotowania naszego dzielnego Hadara na mistrzostwa świata w Talinie. Hadar nie raz pokazał swoje regatowe zacięcie. Mamy jednak małe problemy z silnikiem i zmuszeni jesteśmy prosić was o pomoc. Relację z przygotowań możecie śledzić na maszym profilu:


https://www.facebook.com/hadarjkmwkotwica/


"Duże osiągnięcia miał kpt. Marian Kula w 1986 r. Zdobył mistrzostwo Polski i złoty medal. Wyczyn ten powtórzył jeszcze w 1992 r. Druga połowa lat 90 dla kpt. Mariana Kuli startującego na HADARZE stała się rewelacyjną. W 1995 roku w kołobrzeskich regatach zdobył najcenniejszą nagrodę "Srebrny Dzwon". Startując w 1996 roku w regatach "Round Gotland" był bezwzględnie najszybszym jachtem na mecie. W 1998 r. zdobył Morski Żeglarski Puchar Polski oraz po raz trzeci miano najlepszego kapitana w polskim żeglarstwie morskim".


Cześć żeglarzu!

Już wiemy mniej więcej ile byśmy potrzebowali żeby tą łódką w miarę bezpiecznie popłynąć na MŚ. Przedyskutowaliśmy z kapitanem i chcielibyśmy oczywiście z wielką prośbą wystąpić do naszych szanownych sponsorów o datek w wysokości ok 15 tys zł. Przede wszystkim potrzeba nam nowego silnika bo w naszym mamy pęknięty blok i nic się z tym już nie da zrobić. Próbowaliśmy lepić kleić ale nadaremno, no i wiele innych rzeczy Co Ty na to.

Pomożesz nam?


" Jestem na HADARZE kapitanem już 20 lat chociaż zamierzałem pływać jedynie pięć lat. Odniosłem na nim z wieloma bardzo dobrymi załogami wiele zwycięstw. Trzy razy zdobyłem Mistrzostwo Polski, wiele medali srebrnych i brązowych, zdobyłem ponad setkę pucharów, przepłynąłem w regatavh ok. 70.000 mil morskich w silnych i bardzo silnych warunkach pogodowych. Jacht pływa od wielu lat ze stałą załogą i mimo podeszłego wieku "HADAR" nadal osiąga liczne regatowe sukcesy. Na te sukcesy składa się ogromna praca załóg, z której na pewno wyróżnić trzeba takich żeglarzy jak: Henryk Wojtkowiak-( przyjacielskiej postawie "KWADRATOWEGO "zawdzięczam wspomaganie mnie w najcięższych chwilach ), Bogdan Waszkiewicz, Tomasz Jeżak, Sławomir Szumalski, Dawid Bąk, Marcin Radwański, Mirosław Piętak, Jan Pydych i wielu innych. Oczywiście bez pomocy Marynarki Wojennej w tym armatora jachtu Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej ich wyrozumiałości i cierpliwości dla nas, wyników takich byśmy nie osiągnęli. HADAR to najbardziej utytułowany jacht klubu "Kotwica".

Zygfryd Perlicki - pierwszy kapitan HADARA, uhonorował załogę plakietką, którą otrzymał za udział w pierwszych regatach Admiral's Cup w 1979 roku


Więcej hstorii na:

http://79.96.120.101/stara/hadar-zaloga.html

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 29

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
GS
Grzegorz Sie
200 zł
KK
Kamil Kurzyca
200 zł
TD
Tomasz Drabik
200 zł
R
Rysiek
150 zł
K
Konrad
150 zł
JB
Jerzy Brezdeń
120 zł
M
Mariusz
100 zł
MP
Marzena Polis
100 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

aleja Jana Pawła II 1, 81-345

Gdynia, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

686 646 zrzutek

i zebrali

449 452 018 zł

A ty na co dziś zbierasz?