id: h7rbkc

Pomóżcie odzyskać nam MAMĘ!!!

Pomóżcie odzyskać nam MAMĘ!!!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
107 687 zł z 250 000 zł
43%
13 dni do końca
1381 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • Witam

  Obecnie mama przebywa w Domu Seniora Słoneczna Jesień Życia w Zwanowicach.

  Kraków pomógł bardzo mama ustabilizować organizm do poziomu jaki jest teraz. Na dzień dzisiejszy mimo stanu w jakim nadal się znajduje widać poprawę w jej wyglądzie i ogólnej witalności. Jej twarz i skóra wyglądają znacznie lepiej niż w momencie kiedy zachorowała.

  Na tamten moment rokowania mówiły o dość szybkim powrocie do jako takiej funkcjonalności życiowej i decyzja o umiejscowieniu mamy w Krakowie była podjęta przez rodzinę pod kątem jak najlepszej opieki po rozpoznaniu możliwości terapeutycznych, leczniczych i pobytowych. Niestety rzeczywistość jest inna i leczenie nie idzie tak szybko jakby wszyscy chcieli.

  Stan mamy nie pozwolił jak dotychczas na wykonanie diagnostyki i operacji przetoki, bo jej organizm jest na takie leczenie póki co za słaby.

  Koszty pobytu w Krakowie są Wam znane więc jedyną rozsądną decyzją było przewiezienie mamy do miejsca, gdzie opieka będzie równie dobra, gdzie będzie bliżej dojeżdżać jej bliskim by ją odwiedzać i gdzie będzie mogła dążyć do regeneracji organizmu i odzyskiwać siły tak, by dalsze leczenie i diagnostyka nie wiązały się z dużym ryzykiem.

  Mamy nadzieję że w tym miejscu gdzie się aktualnie znajduje , które nie ma co ukrywać jest znacznie tańsze i na ten moment i stan w zupełności wystarczające, sprawy będą biegły swoim tokiem i niebawem będą możliwe dalsze procedury lecznicze.

  Układ nerwowy regeneruje się bardzo powoli więc aktualnie trwa obserwacja na ile silne są poszczególne odruchy celem określenia zapotrzebowania na opiekę fizjoterapeutów. Jak tylko potrzeby zostaną określone zostanie rozszerzona prowadzona już rehabilitacja.

  Trzymajcie kciuki, wspierajcie, licytujcie, wystawiajcie. DZIAŁAJCIE.

  Dzięki.

  Czytaj więcej
 • Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca ❤❤❤ dzięki wam od 1 marca mama jest już w Krakowie w Ośrodku rehabilitacyjnym Votum. To dopiero początek drogi ale jesteśmy dobrej myśli, że rehabilitacja przyniesie skutek.

  Będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich postępach w rehabilitacji.

  To wspaniałe co robicie, jesteście wielcy. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy cel.


  Pozdrawiamy 😊

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóżcie odzyskać nam mamę!!!! 

 

  Dzień 18 stycznia 2021 roku zapadnie w naszą pamięć jako najtragiczniejszy w życiu. Nikt się nie spodziewał, że gdy rano pełna energii Mama wyjdzie do pracy, już do nas nie wróci. Podczas pracy nagle straciła przytomność i zatrzymała się akcja jej serca z nieustalonych przyczyn , a zawsze dla wszystkich miała go tak wiele...   Po bardzo długiej reanimacji udało się przywrócić Mamie krążenie, ale ze względu na duże niedotlenienie, doszło do uszkodzenia mózgu. Cały czas jest nieprzytomna, bez żadnego kontaktu z otoczeniem. 

Nasza Mama ma 42 lata, wychowuje troje wspaniałych dzieci, jest oddaną babcią, kochającą żoną i niezastąpiona przyjaciółką. Wokół siebie ma wielu przyjaciół i rodzinę, do których musi wrócić. Aby Mama miała szansę na powrót do domu, potrzebna jest jej intensywna specjalistyczna rehabilitacja w prywatnej klinice. Koszt tej rehabilitacji jest szacowany na około 25- 30 tysięcy złotych miesięcznie. Niestety, mimo naszych wysiłków, nie jesteśmy w stanie ponieść tak ogromnych kosztów, dlatego prosimy o pomoc. Do sfinansowania rocznej terapii brakuje jeszcze około 250 tysięcy złotych. Ponadto cały czas potrzebne są środki na bieżącą opiekę , dodatkowe badania , rehabilitację a także usługi fizjoterapeutyczne w ZOL .

Kwota jest duża ze względu na to, że Mama jest pacjentem leżącym, jest poddana tracheotomii i żywiona przez PEG-a. Od około dwóch tygodni walczy z zapaleniem płuc. Ze względu na utrzymujące się drgawki, zaczęto podawać jej leki przeciwpadaczkowe. Stan zdrowia mamy wykluczył pogłębienie diagnostyki w kierunku potwierdzenia obecności przetoki. Na dzień dzisiejszy, mama znajduje się w Zakładzie Opieki Leczniczej, jest nieprzytomna, spontanicznie otwiera oczy, reaguje na bodźce bólowe. 

Każdy dzień bez rehabilitacji oddala Mamę od powrotu do domu. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy spełni się jedyne marzenie, jakie teraz mamy i nasza Mama na nowo nauczy się poznawać świat i wróci do nas, do domu, do życia.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1381

3B
31 batalion radiotechniczny
170 zł
MK
Magda Korkus
10 zł
OL
OSP LIPKI
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
DM
Dawid Marciniak
100 zł
ŁJ
Łukasz Jankowski
20 zł
M
Marta Kirpa
25 zł
MK
Mariusz Kirpa
50 zł
A
Agnieszka Gandziej-Gmyr
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 72

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

704 465 zrzutek

i zebrali

473 974 329 zł

A ty na co dziś zbierasz?