id: ha26wj

Szlakiem Wielkich Klubów Piłkarskich

Szlakiem Wielkich Klubów Piłkarskich

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 595 zł 
z 2 000 zł
79%
zakończona 30.08.2019r
45 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Łączymy miłość do piłki, pasję do podróży i chęć niesienia pomocy innym !

O projekcie:

"Droga po Życie"

To inicjatywa wychodząca poza granicę naszego Państwa, to podróż Szlakiem Wielkich Klubów Piłkarskich. Od 2013 roku jeździmy po Świecie zdobywając na licytację koszulki i inne pamiątki z autografami i w ten nieco niekonwencjonalny sposób zbieramy pieniądze i środki na leczenie naszego chorego przyjaciela.

Kim jesteśmy ?

Otóż jesteśmy grupą przyjaciół, których los z różnych przyczyn porozrzucał po całej Polsce jak i świecie, mimo odległości jaka nas dzieli wspieramy się nawzajem.

Z racji smutnych okoliczności, w których to jeden z nas ciężko zachorował, w myśl słów You’ll Never Walk Alone , łączymy siły i angażujemy się w pomoc Przemkowi, który cierpi na Stwardnienie Rozsiane.

Przemek Wieczorek

urodzony 02.05.1989 r.

Dwa tygodnie po swoich 18-stych urodzinach Przemek stracił czucie w nogach , po badaniach diagnoza brzmiała jak wyrok - Stwardnienie Rozsiane.

Przemek ten nierówny bój toczy od 2007 roku, ale na szczęście ma wokół siebie przyjaciół , którzy mu pomagają !

Teraz my potrzebujemy Waszej pomocy

Chcielibyśmy zwrócić się do Was o pomoc w zbiórce środków na VI edycję podróży. Tym razem planujemy odwiedzić kluby w Austrii i Słowenii. Potrzebujemy po raz kolejny do tego wsparcia Waszych wielkich serduch. Poprzednie kampanie: 1.Europa 2.Anglia i Szkocja 3.Chorwacja 4.Włochy i San Marino 5.Czechy - pokazały, że w jedności tkwi niesamowita siła, a rzeczy które udało nam się przywieźć i otrzymać od Was na wielką Licytację pozwoliły na zebranie na rzecz Przemka prawie 50 tyś złotych!!! Pomóżcie nam i przede wszystkim Przemkowi po raz kolejny w tej nierównej walce jaką toczy na co dzień !! Każda wpłata się liczy a nadwyżka po naszym powrocie zostanie naturalnie przekazana Przemkowi.

Całość kwoty jaką potrzebujemy przeznaczamy na logistykę i ewentualnie jakiś nocleg , bo po tylu kilometrach trudy podróży dają się mocno we znaki, żeby pokazać Wam na jaką to jest skalę zapraszam do przeczytania garści statystyk

http://drogapozycie.com/wyjazdowe-statystyki/

Dla Firm i Przedsiębiorców

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz firmę odezwij się do nas , posiadamy kilka opcji marketingowych opartych na promowaniu Marki , dodam, że dla potencjalnych darczyńców i sponsorów będzie to doskonała kampania wizerunkowa. Jesteśmy również otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, które wspólnie prowadzą do realizacji założonych przez nas celów.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 45

RD
Rychu Drazyk
110 zł
DM
Damian Mrowiec
100 zł
DK
Dla konia
100 zł
SK
Sebastian Ksiazek
100 zł
JK
Jakub Kvietok
100 zł
JD
JANUSZ DLUGOKECKI
75 zł
RB
Rafał Barteczko
50 zł
BK
Bartłomiej Kropisz
50 zł
DJ
Mateusz Jarmoszuk
50 zł
DJ
Dryfter
50 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

750 797 zrzutek

i zebrali

539 994 786 zł

A ty na co dziś zbierasz?