id: hazgwc

karma dla kotów bezdomnych z ul. Białostockiej w Sosnowcu

karma dla kotów bezdomnych z ul. Białostockiej w Sosnowcu

Nasi użytkownicy założyli 1 016 879 zrzutek i zebrali 1 065 815 942 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności8

 • Puszki dotarły, kociaki od wczoraj je jedzą. Faktura w opisie (Przelewowa, bo zamówiłam przed dotarciem przelewu tym razem :) ) Dziękujemy za całą pomoc i serce :) Do usłyszenia za rok!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Miauubym prośbę :)

Kochani Sąsiedzi, mamy na naszej ulicy kotkę z miotem oraz 3 dorosłych kotów. Naszych kotów. Chcielibyśmy, aby były zdrowe, silne i szczęśliwe - bo to NASZE koty.

Szanujemy ich wolność i kochamy ich towarzystwo. Ponieważ nie mamy możliwości tak uważnie kontrolować ich zdrowia jak naszych domowych pupili, powinniśmy je dobrze karmić, aby nie bolały ich brzuchy :( Zamiast dawać im resztki, dorzuć chociaż 2 zł. Wspólnymi siłami chcemy im kupić min. 2 duże worki Sanabelle No grain (20 kg!) , kilkadziesiąt puszek Animonda Carny oraz je odrobaczyć. To pozwoli zabezpieczyć je do okresu zimowego, w którym mamy nadzieję, na pomoc miasta (jak w poprzednim roku).

Koty są sterylizowane, kotka po odkarmieniu małych też zostanie wysterylizowana, a maluszki jak tylko będą samodzielne postaramy się oswoić i znaleźć im dobre domy. Pomożecie? :)

sucha

Sucha karma

Najtańsza z bardzo dobrych karm.

Ważna, bo się nie psuje gdy ciepło.

mokra

Mokra karma

Tania i dobra Animonda

Idealna na chłodniejsze dni

tablety

Tabletki

Aby naszą super karmę jadły tylko nasze koty, a nie ich robaki!

Cała i zdrowa kocia mama po sterylce

Oto Figiel i Psotka

Oto maluchy od czarnej kotki, które udało nam się złapać. Mają 11 tyg. Od momentu znalezienia są na antybiotyku. Figiel miał sklejone ropą oczy, Psotka mniej, ale poszło jej na drogi oddechowe.

Oboje troszkę zachowują się jak Tarzan, boją się wszystkiego nowego i nowych ludzi. Za to robią każdego dnia postępy. Ładnie jedzą puszki dla kociąt i korzystają z kuwety. Wzruszające jest jak zaczynają się beztrosko bawić (w dziczy mogły tylko nocą, pod opieką matki i ciągle wypatrując zagrożenia), jak w dowolnej chwili zaczynają się gonić, atakować zabawki i siebie wzajemnie. Potrzebują jeszcze czasu, ale wierzę, że za kilka tygodni nie będzie w nich nic z dzikusków. Po skończonym leczeniu czeka ich tydzień przerwy i szczepienia. Po tym czasie mogą iść do adopcji (jakby ktoś chciał by nie opuszczały rodzinnej okolicy :) ) Domu wspólnego, spokojnego (bez psów i malutkich dzieci), świadomego kocich potrzeb (i ich kosztów :D ) oraz gotowego dać i czas oraz mnóstwo czułości :) Po trudnym starcie zasługują na to :)

Oto faktura na puszki. Bardzo dobrej jakości, na ponad 70% mięsa w składzie. Warte każdego grosza na nią wydanego. Koty ją uwielbiają. Gratis w postaci zabawki do zamówienia trafił dla Psotki i Figla :)

72 puszki Animonda adult w różnych smakach.

Oto Karma kupiona przez Państwa kociakom i faktura za nią. Została przekazana pod opiekę Paniom, które od lat opiekują się kotkami pod klatką 38 i 29. Jak tylko wróci koteczka spod 30 jej opiekunowie również dostaną dla niej jedzonko :) Koty od lat ufają tym osobom, ja również nie mam powodu nie ufać.

Zooplus.pl dał nam w gratisie paczkę żwirku, którą pozwolę sobie w Państwa imieniu przekazać Figielkowi i jego rodzeństwu o ile tylko uda się je wydobyć.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 18

AI
Anna i Jacek Szwajca
50 zł
MG
Magdalana Gruszka
50 zł
KG
Katarzyna Gruszka
50 zł
 
Dane ukryte
46 zł
KK
Klaudia K.
30 zł
DP
Dariusz Piwowar
27 zł
SP
Sylwia Puchała
27 zł
J&
Jola & Krzysztof
20 zł
NO
Nikodem Ossowski
15 zł
MA
Magdalena
3 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!