Pilnie na Odbudowę Domu po pożarze
Pilnie na Odbudowę Domu po pożarze
Opis zrzutki
Widzieć, jak w mgnieniu oka bezlitosny żywioł trawi wszystko, co budowało się latami. Patrzeć w ogień i czuć bezsilność, która rozdziera serce i jak mantrę powtarzać sobie że będzie dobrze. Ale czy będzie? Skąd wziąć nadzieję i siłę?
Dnia 20 listopada około godziny 15:30 nic nie przypominało życia jakie znał... W domu wybuchł pożar. Ogień rozprzestrzeniał się w bardzo szybkim tempie, w ciągu kilkudziesięciu minut ogień strawił wszystko na co mój tata pracował całe życie.
Zrobił remont dla mnie abym mógł ponownie wprowadzić się do niego , ponieważ wcześniej nie było warunków bytowych.
Dom zawsze przypominał mi moje dzieciństwo, przyjeżdżałem tam z uśmiechem i radością. Gdy wszystko było na dobrej drodze , sobotnie popołudnie odwróciło wszystko . Pozostały mi tylko wspomnienia , ból i smutek na twarzy mojego taty ,że razem nie możemy ponownie zamieszkać. Jestem bardzo zmartwiony ponieważ koszty odbudowy domu są olbrzymie a mój tata został bez dachu nad głową. Dlatego zwracamy się do Was! Proszę pomóżcie nam odbudować nasz rodzinny dom! Udowodnijmy że razem możemy czynić cuda!
Syn Miłosz
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj na bieżąco statystyki!
Stwórz swój własny link do promocji zrzutki i sprawdzaj na bieżąco statystyki!

Wpłaty 44
Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!
Nasi użytkownicy założyli
878 793 zrzutki
i zebrali