Pomimo wszystko Szymonek chce chodzić ID: hj6s33

13 480 zł z 25 000 zł

53%

13 480 zł

z 25 000 zł

91 dni

do końca

187

wspierających
53%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Trudno prosić o wsparcie, kiedy już samo przyznanie się do tego, że go potrzebujemy wywołuje w nas mieszane uczucia ale robimy to dla naszego synka.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą 

o pomoc dla naszego synka. Szymonek urodził się w lipcu 2014 roku. W pierwszej dobie życia przeszedł ciężką operację na kręgosłup. Diagnoza - przepuklina oponowo - rdzeniowa. Robimy wszystko, by mógł się prawidłowo rozwijać, siedzieć, chodzić i biegać jak inne dzieci. Jednak koszty przerosły nasze możliwości. Szymon, by mógł funkcjonować potrzebuje sprzętu ortopedycznego i intensywnej, dodatkowej rehabilitacji. Dodatkowe koszty, to ciągłe konsultacje lekarskie, często prywatne. Szymon jest pod stałą kontrolą urologa, nefrologa, neurochirurga, ortopedy, okulisty i lekarza rehabilitacji. Rehabilitację rozpoczął już 

w pierwszym miesiącu życia. Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym i NEUROREHA objęły nas wsparciem. To tam stawialiśmy pierwsze kroki i tam uzyskaliśmy pierwsze informacje na temat choroby naszego synka. 


Dziś potrzebujemy kolejnych ortez, które pozwolą utrzymać kolanka Szymona we właściwej pozycji i dzięki temu unikniemy kolejnej operacji. Pomimo wielkiego bólu i ogromnego wysiłku, Dzięki intensywnej rehabilitacji i determinacji Szymonka z pomocą sprzętu rehabilitacyjnego dziś Szymonek potrafi zrobić parę kroków. Tak bardzo nam zależało uruchomić bezwładne nóżki Szymonka że zapomnieliśmy o najważniejszym kręgosłup. Kręgosłup jest bardzo narażony na skolioze którą może przekreślić 5 lat ciężkiej pracy. Że by ulżyć w bólu jednocześnie zabezpieczając kręgosłup i dalej walczyć o marzenia Szymonka potrzebne Nowe ortezki HKAFO.

Jednak ich koszt jest bardzo wysoki, dlatego tym razem zdecydowaliśmy się prosić o pomoc. Za wszelką pomoc serdecznie DZIĘKUJĘMY.


Wpłacający187

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
E
Emi
50 zł
SP
Slawek Plonka
35 zł
A
Adrian Płonka
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PB
Paulina Borkowska
15 zł
Sławomir Łużyński
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze15

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

418 165 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?