Pomimo wszystko Szymonek chce chodzić ID: hj6s33

Pomimo wszystko Szymonek chce chodzić ID: hj6s33

14 597 zł z 25 000 zł

58%

14 597 zł

14 597 zł

z 25 000 zł

zakończona

zakończona

18.04.2020r

199

199

wspierających
58%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Trudno prosić o wsparcie, kiedy już samo przyznanie się do tego, że go potrzebujemy wywołuje w nas mieszane uczucia ale robimy to dla naszego synka.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą 

o pomoc dla naszego synka. Szymonek urodził się w lipcu 2014 roku. W pierwszej dobie życia przeszedł ciężką operację na kręgosłup. Diagnoza - przepuklina oponowo - rdzeniowa. Robimy wszystko, by mógł się prawidłowo rozwijać, siedzieć, chodzić i biegać jak inne dzieci. Jednak koszty przerosły nasze możliwości. Szymon, by mógł funkcjonować potrzebuje sprzętu ortopedycznego i intensywnej, dodatkowej rehabilitacji. Dodatkowe koszty, to ciągłe konsultacje lekarskie, często prywatne. Szymon jest pod stałą kontrolą urologa, nefrologa, neurochirurga, ortopedy, okulisty i lekarza rehabilitacji. Rehabilitację rozpoczął już 

w pierwszym miesiącu życia. Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym i NEUROREHA objęły nas wsparciem. To tam stawialiśmy pierwsze kroki i tam uzyskaliśmy pierwsze informacje na temat choroby naszego synka. 


Dziś potrzebujemy kolejnych ortez, które pozwolą utrzymać kolanka Szymona we właściwej pozycji i dzięki temu unikniemy kolejnej operacji. Pomimo wielkiego bólu i ogromnego wysiłku, Dzięki intensywnej rehabilitacji i determinacji Szymonka z pomocą sprzętu rehabilitacyjnego dziś Szymonek potrafi zrobić parę kroków. Tak bardzo nam zależało uruchomić bezwładne nóżki Szymonka że zapomnieliśmy o najważniejszym kręgosłup. Kręgosłup jest bardzo narażony na skolioze którą może przekreślić 5 lat ciężkiej pracy. Że by ulżyć w bólu jednocześnie zabezpieczając kręgosłup i dalej walczyć o marzenia Szymonka potrzebne Nowe ortezki HKAFO.

Jednak ich koszt jest bardzo wysoki, dlatego tym razem zdecydowaliśmy się prosić o pomoc. Za wszelką pomoc serdecznie DZIĘKUJĘMY.


Wpłacający199

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
EM
Ewa Mleczko
111,12 zł
KB
Krzysztof Bendinger
75 zł
SW
Szymonek Wojtkowiak
1 zł
ML
Magda Leśniczak
60 zł
 
RAJSPORT ACTIVE
300 zł
SK
Sebastian Kozubek
240 zł
RP
Radosław Potocki
10 zł
IB
Iza Bela
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze16

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 207 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?