Pomoc dla bohaterów! #pomóżmedykom ID: hwyjtv

Pomoc dla bohaterów! #pomóżmedykom ID: hwyjtv

2 zł z 1 000 000 zł

0%

2 zł

2 zł

z 1 000 000 zł

264 dni

264 dni

do końca

2

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

HALO POLACY!!!

Nie będziemy owijać w bawełnę.
Stoimy naprzeciwko największego światowego kryzysu epidemiologicznego w historii.
Ogrom potrzeb oraz brakującego sprzętu jest przytłaczająca.
Brakuje podstawowych środków ochrony indywidualnej dla lekarzy, pielęgniarek oraz sanitariuszy!

Prawda jest taka, że jeżeli dopuścimy do masowych zakażeń pracowników szpitali, to nie będzie miał kto się nami opiekować. 
NIE MOŻEMY DO TEGO DOPUŚCIĆ! 

Sytuacja, z jaką mamy do czynienia, wydarzyła się nagle i nikt nie był na nią gotowy. Wróg jest mikroskopijny i niewidoczny na pierwszy rzut oka, mimo tego zbiera śmiertelne żniwo i doprowadza do niewydolności służby zdrowia na całym świecie! Wszyscy zmagają się z tym samym problemem, każdy zakątek Ziemi ma te same potrzeby. Choć nie możemy dotrzeć  wszędzie chcemy na nie odpowiedzieć u nas, na naszym podwórku w naszym regionie kraju. 


W szpitalach brakuje podstawowego sprzętu, który chroni personel będący na pierwszej linii – lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych. Każdy przypadek zakażenia wśród załogi wyłącza od kilku do kilkudziesięciu osób mogących nieść pomoc potrzebującym, co jest ogromnym zagrożeniem dla mocno nadwyrężonego systemu opieki zdrowotnej. Pojawienie się COVID-19 nie sprawiło, że zniknęły inne schorzenia, a kadra medyczna jest potrzebna także tym, którzy nie są  zakażeni  koronawirusem. Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa wśród pracowników szpitali, chcemy doposażyć ich w niezbędne narzędzia

Celem tej zbiórki jest zakup napotrzebniejszych narzędzi do walki z koronawirusem.
Maseczek z filtrem, rękawiczek, kombinezonów, płynów dezyfenkcyjnych, termometrów bezdotykowych, a także wiele innych rzeczy, których braki zgłoszą nam szpitale. 

Każdej z wyżej wymienionej rzeczy brakuje i te potrzeby w skali kraju wymagają wielomilionowych budżetów! 

Dziś jest to absolutnie podstawowe wyposażenie personelu medycznego, mającego kontakt z osobami podejrzanymi o zakażenie, jak i z potwierdzonymi przypadkami zakażonych. Dzięki temu zminimalizujemy możliwość rozprzestrzeniania się groźnego  patogenu także pośród pacjentów z innych oddziałtów, którzy poprzez swoje schorzenia są szczególnie narażeni na śmierć wskutek powikłań.

Sami również chcemy zaapelować do firm, które chcą wesprzeć naszą walkę o bezpieczeństwo personelu medycznego. Wsparcie finansowe to tylko jedna z możliwości. Gorąco zachęcamy również do wysyłania nam wszystkich propozycji wsparcia po stronie produkcji, dostępności materiałów i innych - nie zamykamy się na nic, co pomoże nam osiągnąć cel. Wystarczy napisać do nas adres:

Wpłacający2

DO
Daniel Obszyński
1 zł
JG
Jakub G
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

555 663 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?