id: hyf9ms

Dla dzieci i dorosłych: Nauka programowania i grafiki komputerowej

Dla dzieci i dorosłych: Nauka programowania i grafiki komputerowej

Aktualności 3

  • Jesteśmy z Basią pod OGROMNYM WRAŻENIEM Waszą inicjatywą i pomocą, pierwszy dzień po zweryfikowaniu konta i mamy już zebrane ponad 700 zł. JESTEŚCIE CUDOWNI, DZIĘKUJE! ;)

    Czytaj więcej
  • Właśnie otrzymałem wiadomość na maila od Zrzutka.pl, że moje konto zostało sprawdzone i w pełni zweryfikowane oraz aktywowane. Otrzymali ode mnie przelew weryfikacyjny oraz przesłałem im swój dowód osobisty. Macie Państwo teraz pewność, że projekt który zamierzamy zrealizować jest prawdziwy. Dziękujemy z góry za każdą wpłaconą złotówkę! Serdecznie i ślicznie dziękujemy za pomoc! ;)

    Czytaj więcej
  • Dziękuje ślicznie za pierwsze wpłaty! <3 wysłałem do administracji zrzutka.pl przelew weryfikacyjny oraz dowód osobisty by zweryfikować w pełni konto, powinno być zweryfikowane już niebawem! ;)

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witam serdecznie Państwa,


=== KIM JESTEM ===

Nazywam się Piotr Żygoń, mam 31 lat i od dziecka interesuje się oraz zajmuje się programowaniem. Było to moje hobby które przerodziło się w pasję, a następnie w sposób na życie. Dziś jestem doświadczonym programistą. Chciałbym dalej przekazywać swoje zamiłowanie i miłość do tworzenia stron internetowych, sklepów oraz różnych innych aplikacji na komputer czy telefon.


=== JAKI MAMY POMYSŁ & PLAN ===

Wpadłem na pomysł wraz z swoją wybranką życia Basią, która interesuje się m.in grafiką komputerową że zbierzemy pieniądze na sprzęt komputerowy dla naszych przyszłych uczniów by mieli na czym móc rozwijać swoje umiejętności z zakresu programowania i grafiki komputerowej. Oprócz samego sprzętu komputerowego potrzeba też kupić jakieś biurka, krzesła i inne rzeczy które są integralną częścią każdego ze stanowisk. Też myśleliśmy nad nauczaniem zdalnym - online, ale jednak pokazanie komuś jak coś się robi siedząc koło niego, to coś co trudno zastąpić.


=== KOGO BĘDZIEMY UCZYĆ ===

Mamy zamiar uczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Dzieci i młodzież będziemy uczyć za darmo (do lat 18), oraz dorosłych za niewielką opłatą (tutaj jeszcze się zastanawiamy nad jaką, ale będzie to bardziej honorarium na pokrycie kosztów późniejszego wynajmu, kawy, napojów i ciastek =). Samym zyskiem dla nas będzie reklama tego co robimy. Oczywiście oprócz kosztu samego sprzętu, będzie koszt wynajęcia jakiegoś lokalu pod te przedsięwzięcie które pokryjemy z własnej kieszeni na samym początku. Też planujemy naszym najlepszym uczniom pomagać w zdobywaniu pracy w znajomych firmach w których / dla których mieliśmy okazję pracować.


=== MIŁOŚĆ DO TEGO CO ROBIMY ===

Zajmujemy się tym co lubimy i kochamy, chcemy dalej przekazywać innym ten płomyk który w nas płonie by rozpalał umysły i serca innych ludzi w świecie IT. Ucząc innych, sami się uczymy nowych rzeczy oraz utrwalamy swoją aktualną wiedzę. Najcenniejsza jest wiedza, którą chcemy się dzielić z innymi. Może dzięki temu pomysłowi który zamierzamy zrealizować i Tobie drogi czytelniku z dobrym sercem który wniesiesz swoją cegiełkę w ten projekt, wyrośnie nam więcej specjalistów w branży IT która będzie rozsławiać Polskę na całym świecie!


=== CHCEMY CI PODZIĘKOWAĆ ===

Za każdą złotówkę ślicznie dziękujemy. Zrobimy to o czym mówimy mimo wszystko, czy to z pomocą innych ludzi czy sami. Choć o wiele łatwiej i szybciej damy sobie radę z Twoją pomocą! Chcemy tylko przekazać Ci, że jesteśmy pewni tego co planujemy zrobić, czujemy do tego powołanie, posiadamy ogromną motywację i zapał do działania! Z GÓRY SERDECZNIE Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY CI ZA POMOC! <3 ;)


=== REKLAMA TEGO CO ROBIMY ===

Jeżeli potrzebowałbyś strony bądź sklepu internetowego, to zapraszam do kontaktu. Dane kontaktowe do mnie znajdziesz klikając na moje imię i nazwisko w profilu Zrzutka.pl. Podaje również dane kontaktowe poniżej:


Telefon: 797-649-950

Email: [email protected]

https://www.facebook.com/piotr.zygon


DZIĘKI! =)

Wpłacający 29

 
Dane ukryte
700 zł
W
Weronika
186 zł
DW
dobro wraca wawa 19rok
157 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
120 zł
ZK
ZADOWOLONY KLIENT POZDROWIENIA Z KATOWIC :)
100 zł
GL
Good luck =)
100 zł
P
pokemon z rodzicami
100 zł
 
Dane ukryte
85 zł
 
Dane ukryte
62 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 291 zrzutek

i zebrali

402 347 523 zł

A ty na co dziś zbierasz?