id: hz7usv

Bidulek plus, czyli koty w potrzebie

Bidulek plus, czyli koty w potrzebie

5 178 zł 
z 6 600 zł
78%
23 dni do końca
113 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności10

 • Uległam apelowi i wysłałam karmę dla kotów w Ełku, dowód zakupu , i tak saldo na dzień dzisiejszy 6570,87k48e8e6becdc218f.jpeg

  Czytaj więcej
 • Zagubiona faktura za karmę suchąi19f9ebad8845a99.jpeg

  Czytaj więcej
 • Paragon za puchy :)i173d57aecef6815.jpeg

  Czytaj więcej
 • Paragony za lekifd4465b5f6246a70.jpeg

  Czytaj więcej
 • Minął kolejny miesiąc, i kolejne wydatki. A tempo w jakim rosną wszystkie ceny i wszystko co tylko się da, jest przerażające...Tym bardziej bardzo jesteśmy wdzięczni, że bywacie na naszym bazarku, i wspieracie nas fantami i licytacjami.

  Saldo na dzień dzisiejszy...6428.47 zł....

  oczywiście podwyższamy kwotę i mamy nadzieję, że uda się dozbierać do końca roku, żeby z Nowym Rokiem, ruszyć z nowym kontem i nowymi lepszymi nadziejami...może uda mi się gdzieś dopracować i nie będę musiała Was już zapraszać na bazarki, ale chyba lubicie do mnie zaglądać :)

  Wydatki za ostatni miesiąc to standardowo zakup mięsa świeżego średnio 500 zł, choć w listopadzie byłam w szpitalu i mąż kupował nie koniecznie w dobrej cenie, ale podejrzewam, że w tym miesiącu tez będzie ciężko z dobrą ceną a już w styczniu, to nawet nie chce myśleć, co się będzie działo....mimo wszystko, jest to mniej, niż zakup dobrych puszek, bo przecież to koty z przeszłością i muszą mieć dobrą karmę. Nie najlepszą, ale taką, jaką jedzą, i im służy :) Zakup puszek dla podwórkowych bezdomniaków 97,68 zł i sucha karma 71,50 zł.

  Dzisiaj kupiłam też cześć leków u weta, za kwotę 123 zł i mam nadzieję, że nic pilnego się nie zadzieje, a badania kontrolne przekładamy o kolejny miesiąc, wydają się być stabilne. Trochę tęskniły za mną, bo 16 dni to długo, i miały kryzysik z jedzeniem, ale teraz już wszystko dochodzi do normy :)

  Mam nadzieję, że Wy i Wasze zwierzaczki macie się dobrze, że wirusy Was omijają, i szczęśliwie wszyscy wytrwamy do kolejnego roku :)

  Całujemy Ciebie, Ciebie i Ciebie...a także Ciebie gorąco i pozdrawiamy wszystkich cieplutko :)

  Zdjęcie paragonów, za karmę i leki, dodam jutro, bo jeden za suchą karmę gdzieś mi umknął :)

  A dzisiaj pozdrowienia specjalne od Bidulka, który ma się u nas bardzo dobrze :) A ta kitka czarna w głębi to ogonek Łajzulka, który cudem uratował :)ca599d1cc197f5ff.jpeg

  Czytaj więcej
 • Dzień dobry Kochani :) Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, bardzo, bardzo ... za dbanie o nas , za datki i wysyłanie fantów... Mi się już skończyły pomysły, a co kupię to niewypał :)

  Saldo na dzisiaj to 5636.29....


  Na ręczne robótki, jak to ktoś mnie namawiał, nie zawsze mam siłę, a przy domu prac ogrom i na twórczość, już po prostu brak zdrowia. Ostatni bazarek był bardzo owocny dzięki właśnie fantom przekazanym przez nasze przyjaciółki Bombeczki, które nie opuściły nas w potrzebie :) Dziękujemy najpiękniej jak umiemy :)

  A teraz dołączam ostatnie wydatki, dzisiejsze zakupy leków dla kotów i wcześniejsze sosików żeby chciały te leki zjeść. Mały zapaski sosów, bo była super cena. Na miesiąc starczy :)

  Serca kocie pozdrawiają cieplutko :) tcffa5580fb2882b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Witamy serdecznie :) dziękujemy wszystkim za szybkie wpłaty, a saldo rośnie, teraz mamy 5302.29 ....gospodarowanie na bazarku i zakupy kocie, weci...to wszystko ogromne koszty. A wszystko rośnie w zastraszającym tempie. Dlatego ostatnie zakupy na bazarek też były drogie, a żwirek był w promocji i patrząc jak wszystko drożeje, zrobiłam zapas. Mięso indycze też już przestało bywać w promocji i próbujemy sztukowac puszkami. Niestety Bombeczka, ma bardzo delikatne podniebienie :) po prostu puszcza pawika po puszkach, dla niej muszę mieć "coś lepszego" - choć wcale nie droższego, te puchu są drogie, a indyk nie dość, że świeży, załóżmy, to jeszcze i tańszy.

  W poniedziałek rusza klinika po urlopie i znowu się zacznie. Leki trzeba kupić, i kontrola ma być, odrobaczanie. Zobaczymy, ale na razie tylko Łajza coś mi wygląda nieswojo.

  Przedstawiam kolejne faktury, na 200.56 i 249.36, na fanty wydałam kolejne 536 zł, na mięso 500 jak co miesiąc. To razem daje 1485.82 ...horror. Muszę zwiększyć zrzutkę, i mam nadzieję, że dojdą obiecane fanty, bo jak nie to zginiemy...

  Dziękujemy Wam wszystkim ogromnie, koty mruczą na wszystkie głosy :)b342c22bbd04d6cf.jpeg


  Czytaj więcej
 • Bidulek Bandytulek pozdrawia serdecznie i przedstawiamy kolejne wydatki. Było 3460.47 jest 3816.47... zapraszamy na bazarek, bo za chwilę nie będzie skąd pożyczać... Dzisiaj znowu musieliśmy jechać do weta, bo nie dość, że kulał, to jeszcze uszy go bolą. Te leki które dostał ostatnio do ucha, jakoś nie podziałały. To podobno stan zapalny po świeżbowcu, teraz dostał zawiesinę, do podawania codziennie i za 2 tygodnie kontrola. A z nogą dalej nie wiem, czemu dwa miesiące to trwa...tylko wyjdzie na dwór pobiegać i już wraca kulawy...dziwne...

  Dziękujemy pięknie i polecamy bazarek, polecacie nas Kochani


  bb6cca8b39027bd8.jpegps. faktura na 108.88 ujęta już w rozliczeniu poprzednim, ale zabrakło miejsca na pokazanie :)

  Czytaj więcej
 • Dzień dobry Kochani Kociarowicze :) żeby nie odmieniać:) bardzo Wam dziękujemy, że interesują Was nasze fanty na bazarku. Dzięki temu, mamy nadzieję na leczenie i utrzymanie kotów...to się tylko tak mówi, ale to są bardzo duże koszty. Niestety te koty, są po przejściach, więc wiadomo, że ich utrzymanie jest droższe, i jeszcze ciągłe leczenie...kiedy nastanie przynajmniej stabilizacja...nie wiem. Co dzień wstaje i proszę, żeby tylko nic nowego nie wyszło... bo tych problemów co mamy, to wystarczy :)

  Wpłaty zamrożone, a wydatki cały czas rosną... Jak pech, to pech, i tarcza hamulcowa pękła w jednym kole....

  Saldo na dzień dzisiejszy jest na dużym minusie, i za chwilę nie będę miała na pellet...na razie pożyczone, ale oddać trzeba a koty jeść też muszą...

  Od początku wydatki : fanty 760+39 , zooplus 191.72 +108.88+95.96 , paliwo 246.92 - tylko na koty, mechanika nie liczę bo też musiałabym naprawić i bez kotów, albo by stał, weci 142+114+380+36+68+38.99+48+191...

  Co miesiąc 500zł na mięso dla kotów, 5 sztuk kociego szczęścia X2 , suche na szczęście jeszcze coś jest z zapasów, Purison itp...ogrom wydatków

  Co daje łącznie kwotę

  3460.47


  Chyba nie ma co więcej pisać....oprócz prośby....prosimy, nie dawajcie nam tylko nadzieji na wsparcie...potrzebujemy każdej złotówki jaką zadeklarowaliście za fanty...trochę też wg tego planujemy wizyty a potem ...na koncie brak :)

  Oczywiście staramy się żeby fanty mógłby Was zainteresować, ale nie zawsze się uda :) obiecujemy poprawę jak zdrowie pozwoli :)

  Pozdrawiamy i z pięciu ciepłych, potrzebujących kocich serduszek prosimy, pamiętaj...


  mamy tylko Ciebie

  pce51ab3156e421f.jpegKochamy Was :)

  Czytaj więcej
 • KOchani, dziękujemy za wpłaty i bardzo prosimy o dalsze, bo rachunki rosną...przedstawiam zestawienie od chwili gdy pojawił się u nas B.B. Jak widać rachunek nie chce wyjść nawet na zero, a nie ma tu jedzenia :) A było też dofinasowanie z TPOZ za co dziękuje Bidulek Bandytulek bardzo. Niestety, ciągle powraca mu ból, albo jakaś kontuzja, bo chwilę wydaje się, że jest ok, a za godzinę już znowu skacze na 3 łapach. Jutro idziemy na kontrol. Niestety Bombeczka też się stresuje pojawieniem się nowego rywala. Byłam przerażona jak zobaczyłam krew w kuwecie, a okazało sie na szczęście, że koty tak czasem reagują na silny stres. Szczęście w nieszczęściu, bo jak tak dalej pójdzie to na szybko będziemy musieli szukać nowego domu dla Bidulka ... Nie chciałabym już przeżywać powtórnie horroru , który zafundowałam mojemu ukochanemu Julusiowi, devonkowi, który nie przeżył pojawienia się Bomusi z 5 dzieciaczkami u nas w domu....Nie mogę się pogodzić z jego odejściem...x4a5a20c72b1a3cd.jpeg

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani kociarze, jak wiecie koty kochają kłopoty a z tymi kłopotami raźniej się dzielić z człowiekiem, no bo kto im pomoże jak nie my? Bombeczka wygrała dzięki Wam, i ocaliliśmy jej 5-cioro dzieci, bo wiedziała, żeby urodzić u mnie na wycieraczce. Dwa inne koty, Bombla i Kicię Miziatą także udało się dzięki Wam wyleczyć i wyadoptować. Łajza kot pogryziony i też wsparty przez Was, został u mnie razem z Bombką. Tak więc, 10 bezdomniaków, moich ukochanych wsiowych kotów, dzięki nam, mają się dobrze :)

A teraz pomocy potrzebuje pilnie B.B. czyli Bidulek Bandytulek , który okazał się z FIV, a przyszedł do mnie kulawy... Mieszkam na wsi, i kotów tu dostatek, a jakoś wybitnie do mnie garną się te z kłopotami. Od gminy usłyszałam, że kot jako zwierze wolnożyjące - nie wiem co mają na myśli- nie jest wspierane ochorną tak jak bezpański pies. Psa do schroniska można przekazać, kota nie.... tylko fundują sterylizację gratis, ale trzeba go zawieźć i odebrać , trasa 25 km w jedną stronę, razem 100 km, no i ...samochód na powietrze nie jeździ :)

Straciłam pracę, po długiej chorobie, z którą dalej walczę i teraz potrzebujemy pomocy na karmę dla bezdomniaków za oknem i tych w domu, leczenie i kuwety, kontenerki i co tam kotom potrzeba, nawet zabawki :)

Bardzo dziękujemy za wsparcie - udziałem w bazarku pomocowym , przekazywaniem datków, fantów i ... dobrym słowem :).

Dane wpłacających i kwot, nie będą widoczne publicznie, zgodnie z prośbami .


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 113

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
75 zł
 
Dane ukryte
48 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
12 zł
 
Dane ukryte
7 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Nasi użytkownicy założyli

777 331 zrzutek

i zebrali

579 104 656 zł

A ty na co dziś zbierasz?