id: j488w9

Pomoc dla rodziny Pawła po jego tragicznej śmierci

Pomoc dla rodziny Pawła po jego tragicznej śmierci

Nasi użytkownicy założyli 912 461 zrzutek i zebrali 874 517 067 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy znajomi, bliscy, przyjaciele, koledzy, sąsiedzi jak już wszyscy wiecie stała się tragedia. Odszedł Nasz przyjaciel Paweł Kluska. Z niektórymi był blisko, a z niektórymi trochę dalej lecz nie zmienia to faktu, iż dla wszystkich była to szokująca wiadomość. 

Dnia 21.07.2022 z Naszego świata odszedł Klusek, młody chłopak, który niedawno skończył zaledwie 30lat, zginął śmiercią tragiczną zostawiając ukochaną żonę, syna Maciusia oraz jeszcze nienarodzone dziecko. 

Paweł był głową rodziny, pracował wszędzie gdzie tylko się da aby móc zapewnić rodzinie jak najlepszy byt. Z dniem gdy odszedł wszystko zostało na głowie jego ukochanej żony, utrzymanie mieszkania, wychowanie dzieci, wszystkie obowiązki domowe, spłata kredytów, których niestety nie jest w stanie spłacić bez pomocy.

Jego żona jest w 8 miesiącu ciąży, dziecko za chwile pojawi się na świecie.

Potrzebujemy Waszej pomocy, aby móc zapewnić im lepszy start w nowym rozdziale życia niestety już bez Pawła. Jak wszyscy wiecie obecne czasy nie są dla Nas łatwe, a tym bardziej nie będą łatwe dla kobiety z dwójką dzieci, która właśnie straciła swojego męża, który był jej podporą życiową, jej kompanem, przyjacielem, miłością życia. 

Pomóżmy im stanąć na nogi, spłacić kredyty, zapewnić dzieciom lepszą przyszłość.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 378

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!