id: j4hzrh

Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka II

Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka II

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
3 946 zł 
z 20 000
19%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 914 849 zrzutek i zebrali 879 731 574 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani!

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją do tego, aby spełnić choćby najprostsze marzenia naszych podopiecznych. Dokładamy największych starań aby spełnić wszystkie potrzeby naszych dzieci. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Mimo trwającej pandemii i koniecznych prac remontowych związanych z podziałem naszego Domu Dziecka w Kłobucku na dwie mniejsze placówki, staramy się żyć normlanie. Dlatego z wielką przyjemnością ogłaszamy, że z ogromną pomocą pomysłodawcy projektu " Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka " - Robertem Madziarz udało nam się zrealizować drugą edycję Paczki dla Dziecka z Domu Dziecka II :)


k8dafdd0aa875699.jpegEfektem naszej tegorocznej współpracy jest powstanie piosenki świątecznej pt. " Świętuj czas"/RobGitarnik i Przyjaciele/, do której muzykę skomponował Robert Madziarz a słowa napisała poetka Małgorzata Iżyńska. Do projektu zostali zaproszeni wyjątkowi artyści " dobrego serca" : Małgorzata Iżyńska, Marian Lichtman, Anna Maria Adamiak, Stashka, Kornelia Dusza, Maja Adamiak, Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz, Remi Juśkiewicz, Amelia Cierpiał, Sławek Nalepa oraz nasze dwie, muzycznie utalentowane podopieczne - Wioletta Wójtowicz i Angelika Roszkowska.
Pod naszą opieką przebywa obecnie 63 dzieci w wieku od 3 do 18 lat, które zamieszkują w trzech placówkach : Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Kłobucku, Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Krzepicach i Palcówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Waleńczowie.


t610fa27df469085.jpeg

Mamy kochane i zdolne dzieciaki, które chętnie uczestniczą w wielu różnych projektach i konkursach. Odnosimy sukcesy w piłce nożnej a także w tenisie stołowym. W tym roku możemy się poszczycić się także uczestnictwem naszych dzieci w dwóch dużych projektach - własnym - " Akademia Wysokich Lotów" oraz " Zooterapia jako wsparcie dzieci pozostających pod opieką placówek opiekuńczo - wychowawczych"( zaproszenie w ramach działalności Alpaka Love z Puszczewa).

qe3a99d90a081795.jpegNasze dzieciaki bardzo chętnie włączają się do pomocy innym, stąd nasze uczestnictwo w różnych akacjach charytatywnych.


Zdajemy sobie sprawę, że pomimo naszych największych starań, nie jesteśmy w stanie zrekompensować naszym dzieciom możliwości wychowywania się w prawidłowo funkcjonującej rodzinie. Staramy się jednak stworzyć im przynajmniej namiastkę domu, w którym panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, gdzie można czuć się bezpiecznie i być akceptowanym.

n766c5632e383dc2.jpeg

Nasza Wigilia jak co roku będzie wyglądała jak tradycyjne wieczerze wigilijne w polskich domach. Będzie modlitwa, biały obrus i opłatek oraz potrawy wigilijne. Będzie także i choinka z własnoręcznie wykonanymi ozdobami i miejsce wokół niej, które chcielibyśmy zapewnić świątecznymi podarunkami.

aa157ae8389300a1.jpegDlatego serdecznie zachęcamy Was do wsparcia Naszej akcji aby ten wyjątkowy wieczór był dla naszych dzieci magiczny i wywołał uśmiech na ich twarzach. Wszystkie zebrane przez nas środki zostaną przeznaczone na wymarzone preznety dla naszych dzieci.

o3925ab725d7be84.jpegJesteśmy otwarci na każdą pomoc, dlatego zapraszamy Was Kochani do naszej zbiórki. Wesprzyj nas lub prześlij ją dalej. Liczy się każda nawet najmniejsza wpłata.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

http://centrumklobuck.szkolnastrona.pl/p,15,kontakt
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 29

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!