id: j4hzrh

Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka II

Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka II

3 945 zł 
z 20 000 zł
19%
zakończona 09.01.2022r
27 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani!

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są okazją do tego, aby spełnić choćby najprostsze marzenia naszych podopiecznych. Dokładamy największych starań aby spełnić wszystkie potrzeby naszych dzieci. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Mimo trwającej pandemii i koniecznych prac remontowych związanych z podziałem naszego Domu Dziecka w Kłobucku na dwie mniejsze placówki, staramy się żyć normlanie. Dlatego z wielką przyjemnością ogłaszamy, że z ogromną pomocą pomysłodawcy projektu " Paczka dla Dziecka z Domu Dziecka " - Robertem Madziarz udało nam się zrealizować drugą edycję Paczki dla Dziecka z Domu Dziecka II :)


k8dafdd0aa875699.jpegEfektem naszej tegorocznej współpracy jest powstanie piosenki świątecznej pt. " Świętuj czas"/RobGitarnik i Przyjaciele/, do której muzykę skomponował Robert Madziarz a słowa napisała poetka Małgorzata Iżyńska. Do projektu zostali zaproszeni wyjątkowi artyści " dobrego serca" : Małgorzata Iżyńska, Marian Lichtman, Anna Maria Adamiak, Stashka, Kornelia Dusza, Maja Adamiak, Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz, Remi Juśkiewicz, Amelia Cierpiał, Sławek Nalepa oraz nasze dwie, muzycznie utalentowane podopieczne - Wioletta Wójtowicz i Angelika Roszkowska.
Pod naszą opieką przebywa obecnie 63 dzieci w wieku od 3 do 18 lat, które zamieszkują w trzech placówkach : Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Kłobucku, Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Krzepicach i Palcówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Waleńczowie.


t610fa27df469085.jpeg

Mamy kochane i zdolne dzieciaki, które chętnie uczestniczą w wielu różnych projektach i konkursach. Odnosimy sukcesy w piłce nożnej a także w tenisie stołowym. W tym roku możemy się poszczycić się także uczestnictwem naszych dzieci w dwóch dużych projektach - własnym - " Akademia Wysokich Lotów" oraz " Zooterapia jako wsparcie dzieci pozostających pod opieką placówek opiekuńczo - wychowawczych"( zaproszenie w ramach działalności Alpaka Love z Puszczewa).

qe3a99d90a081795.jpegNasze dzieciaki bardzo chętnie włączają się do pomocy innym, stąd nasze uczestnictwo w różnych akacjach charytatywnych.


Zdajemy sobie sprawę, że pomimo naszych największych starań, nie jesteśmy w stanie zrekompensować naszym dzieciom możliwości wychowywania się w prawidłowo funkcjonującej rodzinie. Staramy się jednak stworzyć im przynajmniej namiastkę domu, w którym panuje atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia, gdzie można czuć się bezpiecznie i być akceptowanym.

n766c5632e383dc2.jpeg

Nasza Wigilia jak co roku będzie wyglądała jak tradycyjne wieczerze wigilijne w polskich domach. Będzie modlitwa, biały obrus i opłatek oraz potrawy wigilijne. Będzie także i choinka z własnoręcznie wykonanymi ozdobami i miejsce wokół niej, które chcielibyśmy zapewnić świątecznymi podarunkami.

aa157ae8389300a1.jpegDlatego serdecznie zachęcamy Was do wsparcia Naszej akcji aby ten wyjątkowy wieczór był dla naszych dzieci magiczny i wywołał uśmiech na ich twarzach. Wszystkie zebrane przez nas środki zostaną przeznaczone na wymarzone preznety dla naszych dzieci.

o3925ab725d7be84.jpegJesteśmy otwarci na każdą pomoc, dlatego zapraszamy Was Kochani do naszej zbiórki. Wesprzyj nas lub prześlij ją dalej. Liczy się każda nawet najmniejsza wpłata.


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej

http://centrumklobuck.szkolnastrona.pl/p,15,kontakt
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 27

GP
Grzegorz Pietruszka
100 zł
ZK
Zdzisława Kall
200 zł
A
Artur
50 zł
IT
Wychowawcy i Pracownicy Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Waleńczowie
1 015 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MG
Wychowawcy POW Krzepice
300 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PD
Pracownicy Domu Dziecka oraz Centrum Administracyjnego w Kłobucku
810 zł
 
Dane ukryte
50 zł
K
Karolina
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

798 457 zrzutek

i zebrali

617 549 949 zł

A ty na co dziś zbierasz?