Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Ratujemy stacje kolejową z 1905r ID: j55bjz

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • pyszna kawa na stacji Kobułty

  Jedziecie w trasę? Będziecie obok? A może chcecie po prostu zajrzeć jak wygląda to czego razem dokonaliśmy? Wpadnijcie na stację i napijcie się z nami pysznej kawy parzonej specjalnie dla Was <3

 • Personalizowana karta pocztowa ze stacji Kobułty

  Chcemy Wam podziękować "osobiście" a w każdym razie osobiście podpisując a wcześniej projektując dla Was kartkę pocztową prosto z naszej stacji <3

 • Weekend pod namiotem w agroturystyce "stacja kobułty" dla 2 osób z wyżywieniem

  Jeśli chcielibyście spędzić slow weekend poza miastem to zapraszamy Was w nagrodę do naszej stacji. W ramach nagrody przyjechać możecie w piątek lub sobotę i zostać do niedzieli wieczorem (możecie oczywiście dokonywać dłuższych rezerwacji), nie musicie martwić się o wyżywienie ponieważ nakarmimy Was do syta.Ta nagroda możliwa będzie do odbioru po zakończeniu pierwszych prac remontowych (potrzebujemy kuchni żeby Was karmić i pewnie chcielibyście mieć łazienkę ;)) w miesiącach umożliwiających biwakowanie

 • Weekend z wyżywieniem dla 2 osób (można zabierać dzieci;)) w agroturystyce "Stacja Kobułty"

  Jeśli chcielibyście spędzić slow weekend poza miastem to zapraszamy Was w nagrodę do naszej stacji. W ramach nagrody przyjechać możecie w piątek od 16:00 lub sobotę i zostać do niedzieli wieczorem (możecie oczywiście dokonywać dłuższych rezerwacji), nie musicie martwić się o wyżywienie ponieważ nakarmimy Was do syta.Ta nagroda możliwa będzie do odbioru po zakończeniu pierwszych prac remontowych (pokój gościnny mamy w planach udostępnić w okolicach świąt Bożego narodzenia)

 • 2 Weekendy dla dwóch osób i psa połączony z intensywnym szkoleniem (z wyżywieniem)

  Jeśli chcielibyście spędzić slow weekend poza miastem, a przy okazji zająć się szkoleniem swojego psa (po wcześniejszej konsultacji telefonicznej, nie zajmujemy się psami wykazującymi dużą agresję do innych zwierząt i ludzi, prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkoły HowHau) to zapraszamy Was w nagrodę do naszej stacji razem ze swoim czworonożnym kumplem. W ramach nagrody przyjechać możecie w piątek od 16:00 lub sobotę i zostać do niedzieli wieczorem (możecie oczywiście dokonywać dłuższych rezerwacji), nie musicie martwić się o wyżywienie ponieważ nakarmimy Was do syta.W czasie jednego weekendu odbędziecie 4h szkolenia indywidualnego a kolejne 4h czekają Was po przerwie na ugruntowanie nabytych informacji i pracy własnej :) W ramach szkolenia realizujemy dowolny program dostępny na stronie www.howhau.pl i/lub indywidualne potrzeby, a także pracujemy nad potencjalnymi zachowaniami problematycznymi psa.

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij