Opłata prawnika ws. pozwu od Rafała Gawła i ws. trzech skandalicznych zarzutów ID: j8nxjz

Opłata prawnika ws. pozwu od Rafała Gawła i ws. trzech skandalicznych zarzutów ID: j8nxjz

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl

6 820 zł z 6 000 zł

113%

6 820 zł

6 820 zł

z 6 000 zł

zakończona

zakończona

29.02.2020r

123

123

wspierających
113%

Opis zrzutki

Pod koniec października, chowający się w Norwegii, kryminalista Rafał Gaweł pozwał mnie (Jacka Międlara) za to, że w jednej z publikacji napisałem, iż założyciel OMZRiK, skazany na dwa lata więzienia, jest OSZUSTEM.

Teraz potrzebuję opłacić prawnika, które będzie mógł tę sprawę poprowadzić. Gaweł domaga się... 50 tys. złotych i przeprosin w Gazecie Wyborczej. Wiemy jakie w Polsce mamy sądy.

Ale to nie wszystko.

Wrocławska prokuratura postawiła mi trzy skandaliczne zarzuty:

 1. Za krytykę stalinowskiego i postkomunistycznego postępowania Tadeusza Mazowieckiego (więcej: https://wprawo.pl/2019/06/17/j-miedlar-polaczenie-stalinizmu-z-cyrkiem-zarzuty-za-spalenie-portretu-mazowieckiego-i-potepienie-grubej-kreski-wideo/)
 2. Za stwierdzenie, że Gazeta Wyborcza to "fabryka kłamstwa" oraz "to, że synagogi stoją na naszej polskiej ziemi, w których żydzi upajają się talmudyczną nienawiścią, to wyraz naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności" (więcej: https://wprawo.pl/2019/07/25/j-miedlar-znow-stane-przed-sadem-tym-razem-za-tolerancje-wobec-talmudycznej-nienawisci-i-nazwanie-wyborczej-propagandowa-tuba-groza-mi-3-lata-wiezienia-wideo/)
 3. Za stwierdzenie, że "jedwabieńskie kłamstwa to jądro antypolonizmu", "żyd Allen Ginsberg założył pedofilską organizację NAMBLA", współczesna władza kieruje się "żałosnym filosemityzmem".

W każdej z tych antypolskich spraw grozi mi osobno po 2 lata więzienia. Ponadto już zostałem skazany w dwóch sprawach na kary grzywny, od czego będę się odwoływał. Jedna sprawa dotyczy manifestacji 11.11.2018 we Wrocławiu, a druga grudniowej (2018) manifestacji w Dąbrowie Górniczej.

PS. Równolegle prowadzona jest zbiórka przez PayPal: https://www.paypal.com/pools/c/8k7sZPRyAw

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE, DOCENIENIE MOJEJ DZIAŁALNOŚCI PUBLICYSTYCZNEJ I SPOŁECZNEJ ORAZ OPŁACENIE PRAWNIKA


Wpłacający123

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
20 zł
BK
Beata Kasielska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
J
Jozef Mordaszewski
25 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
 • K
  Kazimierz

  Brawo Panie Jacku. W artykule "Polska w cieniu żydostwa" powinno znaleźć się coś w rodzaju wypowiedzi ks. Zielińskiego, w audycji "Salon dziennikarski", a mianowicie ks. Zieliński podkreślił, że Żydzi mają zupełnie inny system wartości, inną KONCEPCJĘ PRAWDY. Dla nas prawda oznacza zgodność tego, co mówię z faktami, dla Żyda prawda oznacza zgodność tego, co on mówi z dobrem przez niego pojętym. Jeśli Żyd jest religijny, to prawda oznacza coś czego Bóg chce. Jeśli jest to Żyd niereligijny, to..

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Blogosławieństwa Bożego!

  100 zł
 • D
  Daniel

  Powodzenia

  50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

560 605 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?