id: j8nxjz

Opłata prawnika ws. pozwu od Rafała Gawła i ws. trzech skandalicznych zarzutów

Opłata prawnika ws. pozwu od Rafała Gawła i ws. trzech skandalicznych zarzutów

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
6 820 zł 
z 6 000 zł
113%
zakończona 29.02.2020r
123 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Pod koniec października, chowający się w Norwegii, kryminalista Rafał Gaweł pozwał mnie (Jacka Międlara) za to, że w jednej z publikacji napisałem, iż założyciel OMZRiK, skazany na dwa lata więzienia, jest OSZUSTEM.

Teraz potrzebuję opłacić prawnika, które będzie mógł tę sprawę poprowadzić. Gaweł domaga się... 50 tys. złotych i przeprosin w Gazecie Wyborczej. Wiemy jakie w Polsce mamy sądy.

Ale to nie wszystko.

Wrocławska prokuratura postawiła mi trzy skandaliczne zarzuty:

 1. Za krytykę stalinowskiego i postkomunistycznego postępowania Tadeusza Mazowieckiego (więcej: https://wprawo.pl/2019/06/17/j-miedlar-polaczenie-stalinizmu-z-cyrkiem-zarzuty-za-spalenie-portretu-mazowieckiego-i-potepienie-grubej-kreski-wideo/)
 2. Za stwierdzenie, że Gazeta Wyborcza to "fabryka kłamstwa" oraz "to, że synagogi stoją na naszej polskiej ziemi, w których żydzi upajają się talmudyczną nienawiścią, to wyraz naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności" (więcej: https://wprawo.pl/2019/07/25/j-miedlar-znow-stane-przed-sadem-tym-razem-za-tolerancje-wobec-talmudycznej-nienawisci-i-nazwanie-wyborczej-propagandowa-tuba-groza-mi-3-lata-wiezienia-wideo/)
 3. Za stwierdzenie, że "jedwabieńskie kłamstwa to jądro antypolonizmu", "żyd Allen Ginsberg założył pedofilską organizację NAMBLA", współczesna władza kieruje się "żałosnym filosemityzmem".

W każdej z tych antypolskich spraw grozi mi osobno po 2 lata więzienia. Ponadto już zostałem skazany w dwóch sprawach na kary grzywny, od czego będę się odwoływał. Jedna sprawa dotyczy manifestacji 11.11.2018 we Wrocławiu, a druga grudniowej (2018) manifestacji w Dąbrowie Górniczej.

PS. Równolegle prowadzona jest zbiórka przez PayPal: https://www.paypal.com/pools/c/8k7sZPRyAw

DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE, DOCENIENIE MOJEJ DZIAŁALNOŚCI PUBLICYSTYCZNEJ I SPOŁECZNEJ ORAZ OPŁACENIE PRAWNIKA


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 123

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
20 zł
BK
Beata Kasielska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
JM
Jozef Mordaszewski
25 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • K
  Kazimierz

  Brawo Panie Jacku. W artykule "Polska w cieniu żydostwa" powinno znaleźć się coś w rodzaju wypowiedzi ks. Zielińskiego, w audycji "Salon dziennikarski", a mianowicie ks. Zieliński podkreślił, że Żydzi mają zupełnie inny system wartości, inną KONCEPCJĘ PRAWDY. Dla nas prawda oznacza zgodność tego, co mówię z faktami, dla Żyda prawda oznacza zgodność tego, co on mówi z dobrem przez niego pojętym. Jeśli Żyd jest religijny, to prawda oznacza coś czego Bóg chce. Jeśli jest to Żyd niereligijny, to..

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Blogosławieństwa Bożego!

  100 zł
 • DG
  Daniel

  Powodzenia

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

800 542 zrzutki

i zebrali

620 876 768 zł

A ty na co dziś zbierasz?