Turnus rehabilitacyjny ID: jf9hh7

Turnus rehabilitacyjny ID: jf9hh7

5 847 zł z 5 000 zł

116%

5 847 zł

5 847 zł

z 5 000 zł

38 dni

38 dni

do końca

38

38

wspierających
116%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

 • Kochani ;) Ku mojemu wielkiemu szczęściu moja zrzutka osiągnęła dziś 100% ;) Teraz mam już pewność ,że w przyszłym roku wybiorę się dzięki Wam na upragniony turnus do Bydgoszczy. Dziękuję wszystkim ,którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego aby to moje marzenie mogło się spełnić. Nigdy o tym nie zapomnę. ;) ;) W związku z tym ,że moja przyjaciółka nie wiedziała w jakim tempie będzie postępować zbiórka zaplanowała ją aż do końca czerwca przyszłego roku. Dlatego przyszła mi do głowy myśl o tym ,że jeśli zbierzemy jakąś kwotę ponad potrzebne mi 5 tys. to zostanie ona przeznaczona na wsparcie Pani Marii zmagającej się z chorobą nowotworową. Tak więc znów bardzo proszę Was o pomoc ale tym razem już nie dla siebie ;) Mamy jeszcze ponad rok zmobilizujmy więc wszystkie siły i zbierzmy jak najwięcej środków. A więcej o Pani Marii można dowiedzieć się tutaj https://www.kawalek-nieba.pl/maria-mankowska/?fbclid=IwAR13UKZjUSb-Kn4lfp3KZpbUl2qFhVDMXMi8Y2pL-8S4AEJvOsvMeS5CL-8
  Czytaj więcej
 • Kochani! W dniu dzisiejszym otrzymałyśmy na wymarzony turnus Ewy w Bydgoszczy kwotę dwóch tys od organizacji ,,Yong Heroes". Organizującej festyn charytatywny na rehabilitację Mikołaja ,który odbył się w minioną niedzielę nieopodal Tczewa. Środki te otrzymałyśmy gotówką jednak dla jasności i przejrzystości sytuacji wpłaciłyśmy całość tej kwoty na konto zrzutki. Aby nikt nie miał wątpliwości co do tego gdzie trafiły podarowane pieniążki. ;) Serdecznie dziękujemy ,,Young Heroes" Mikołajowi jego bliskim oraz wszystkim osobom ,które miały na to wpływ. Obiecujemy ,że każda złotówka będzie jak najlepiej wykorzystana. ;)
  Czytaj więcej
 • Witam, bardzo chciała bym podziękować w swoim imieniu jak i w imieniu Ewy, za tak szybką reakcje ze strony dobrych ludzi, mamy zebrany już ponad 1 tys., czyli 23% zaplanowanej zrzutki :) Dziękujemy! :D Marzenia się spełniają! :)
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Ciche marzenie Ewy. Kochani Chciałabym z całego serca prosić Was o pomoc w spełnieniu skrytego marzenia mojej przyjaciółki Ewy. Ewa jest dwudziestosześciolatką z którą przyjaźnie się od niespełna trzech lat. Od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim. Od zawsze potrzebuje systematycznej i intensywnej rehabilitacji aby małymi kroczkami pracować nad swoją sprawnością. Kilka lat temu jej stan zdrowia znacznie się poprawił i zaczęła czynić pierwsze samodzielne kroki przy pomocy balkonika. Ogromnym a zarazem cichym marzeniem tej młodej kobiety jest dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny w Bydgoskim centrum rehabilitacji www.kinesis.bydgoszcz.pl . Pozwoliłby on Jej przede wszystkim poznać dotychczas nieznane metody terapeutyczne co jest dla Niej absolutnie najwyższym priorytetem w dodatku co równie ważne dałbym jej możliwość choć chwilowej zmiany otoczenia. Myślę, że wartym zaznaczenia jest też fakt, że Ewa jest osobą aktywną na rynku pracy. Pracuje zdalnie od przeszło pięciu lat. Ze swojej strony dokłada wszelkich starań aby pod wieloma względami zabezpieczyć swoją przyszłość. Naprawdę ogromnie się stara. Niestety środki ,które posiada ze swoich dochodów jak wpłat z tytułu odpisów z 1% podatku wystarcza na opłacenie całorocznej rehabilitacji w wymiarze czterech godzin w tygodniu. Samodzielne pokrycie kosztów pobytu w wyżej wymienionym miejscu zdecydowanie przekracza jej możliwości finansowe. Gdyż średni jego koszt wynosi od 4800 do 5000 zł. A cena ta obejmuje nocleg w pokoju dwuosobowym ( pacjent + opiekun) 3,5h terapii dziennie uzależnionej od indywidualnych potrzeb każdego pacjenta ,masaż oraz wizytę lekarską dwa razy w tygodniu. Ewa jest w pełni świadoma tego, że jej rodzice nie będą mogli być przy niej wiecznie. Doskonale wie o tym, że kiedyś będzie musiała żyć samodzielnie polegając wyłącznie na sobie, własnych siłach i pozyskanej sprawności. Wyjazd do Bydgoszczy pozwolił by jej odpocząć a jednocześnie się usprawnić. Tak więc bardzo proszę pomóżmy rozpalić ten malutki płomyk nadziei oraz zmniejszymy lęk mojej przyjaciółki przed przyszłością. Pamiętajcie w małym geście wielka siła. ;)

jf9hh7-dea29714.png

Informacje o organizatorze :)

Malwina Skubisz :)

fb: www.facebook.com/malwina.skubisz

jf9hh7-280cc33d.png

Dane Ewy Misztal :)

tel: 723 635 641 :)

Zapraszamy do kontaktu :)

fb: www.facebook.com/ewa.misztal.1

Facebook

E-mail

jf9hh7-331d35b3.png

Wodna przygoda na amfibi dzięki Fundacji "Integralia" z Sopotu.

jf9hh7-549dfdb8.png

Zajęcia hipoterapii podczas turnusu rehabilitacyjnego w Głogowie.

jf9hh7-89f58709.png

Przyjemna przejażdżka rowerowa przed domem.

jf9hh7-90b06dce.png

Przyjaźń.

Wpłacający38

 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
D
daniel brandt
300 zł
Patryk Łania
42 zł
 
Aleksandra Stalke
15 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KC
Karina Chyziak
100 zł
CK
Cezary Krupiński
775 zł
JOANNA ŚLIWICKA
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze6

 
2500 znaków
 • OT
  Opryskliwy terapeuta

  3mam kciuki! Hotdog był pycha????

  20 zł
 • NP
  Natalia Pater

  Trzymamy mocno kciuki Ewunia!! Natalia, Kubus i Piotr Pater

  300 zł
 • MZ
  Magdalena Zaremba

  Fajnie, że poznałam tak cudną osobę! ????

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wszystkiego dobrego!

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ewa,nasza dzielna wojowniczko- wierzę, że akcja pomoże w realizacji wymarzonego celu! Malwina! Jesteś wielka!!!!
  Potencjalny Darczyńco! Ręczę głową, sercem i cała sobą, że każdą złotówkę Ewa przeznacza na rehabilitacje/ to niezwykle wytrwała i dzielna osoba! Warto Pomóc!

  200 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

520 109 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?