id: jh55gz

W pogoni za pełną sprawnością - operacja i leczenie dłoni

W pogoni za pełną sprawnością - operacja i leczenie dłoni

7 393 zł 
z 40 000
18%
1 dzień do końca
131 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dokładnie tydzień temu uległem wypadkowi samochodowemu, który całkowicie odmienił moje plany i marzenia na najbliższe lata. Wracałem samochodem, siedząc na miejscu pasażera. Kierowca (z którym wcześniej nie jechałem nigdy) już na wyjeździe nie dostosował odpowiedniej prędkości a chwilę później samochód wpadł w poślizg i zaczął dachować. Wychodząc z obróconego samochodu byłem wdzięczny, że w ogóle żyję. Gdybym nie zasłonił głowy dłonią, mając kilkucentymetrową bruzdę na czole w wyniku przecięcia, nie chcę sobie wyobrażać jak mogłoby się to skończyć i czy części samochodu nie pozbawiłyby mnie wzroku, twarzy, a może nie przecięły by mi tętnicy znajdującej się na mojej szyi. Patrząc na stan mojej ręki - wszystko jest możliwe.


Każdy kto mnie zna ten wie, że kocham rysować i między innymi to z rysunkiem wiązałem swoje dalsze plany. W wyniku wypadku utraciłem sprawność prawej ręki, którą czeka kolejna, wymagająca operacja z przeszczepem. Bez rehabilitacji i dobrych specjalistów nie mam szans na powrót do pełnej sprawności. Moja obecna sprawność szacowana jest na jedynie 50%. 


Aby odzyskać pełną sprawność ważny jest w tym przypadku czas a czas niestety nagli. Im dłużej będę czekać na operację tym szanse na pełne wyzdrowienie maleją. Aby podjąć się operacji i mieć szansę odzyskania sprawności po zagojeniu się rany, potrzebuję w ciągu miesiąca uzbierać kwotę 10 tysięcy złotych a całość mojego leczenia, łącznie z wizytami lekarskimi i rehabilitacją może wynieść od 40 do 50 tysięcy złotych. Wiem, że absolutnie nie są to małe pieniądze.


Proszę Cię dzisiaj o pomoc. Sam nie jestem w stanie uzbierać tak dużej kwoty. Udzielając się dotychczas w Dobroczynnie.pl i pomagając innym, teraz to ja znalazłem się w sytuacji, w której liczy się dla mnie każda złotówka. Proszę, pomóż mi spełnić moje marzenie o powrocie do pełnej sprawności a ja sam z pewnością dzięki temu nieraz jeszcze pomogę innym potrzebującym wykonując dla nich charytatywnie plakaty i rozmaite grafiki.


Z góry bardzo Tobie dziękuję.


Kontakt w przypadku chęci pomocy od numerem telefonu 531 304 250.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 131

preloader

Nasi użytkownicy założyli

892 696 zrzutek

i zebrali

834 704 117 zł

A ty na co dziś zbierasz?