id: jne87j

marzenie Kuby, by móc obserwować świat z góry

marzenie Kuby, by móc obserwować świat z góry

Nasi użytkownicy założyli 914 704 zrzutki i zebrali 879 439 337 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Świat Dronów i Społeczność Portalu wspiera naszą zbiórkę! Dziękujemy! w3efe535d1611e20.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Marzenia. Każdy z nas je ma. Bez nich życie byłoby nudne i bezbarwne. Marzenia mogą być wielkie lub całkiem malutkie, takie… zwyczajne, ktoś by powiedział. Ale czy można zmierzyć marzenie? Jego rozmiar? Wyjątkowość? Nie, bo w marzeniu nie liczy się rozmiar, ale to, jak bardzo pragniemy, aby się spełniło.


14-letni Kuba - podopieczny Fundacji Mam Marzenie, pragnie z całych swoich sił, aby jego marzenie się spełniło, aby stało się faktem. Chłopak wiele przeszedł w swoim młodym życiu. Kuba to chłopak obdarzony wewnętrzną siłą, która popycha go do walki o zdrowie, daje motywację i sprawia, że chłopiec jest zawsze bardzo pogodny, ciekawy świata, skory do żartów i przede wszystkim uśmiechnięty. 

 

Tym, czego Kuba tak bardzo pragnie i co sprawiłoby mu ogromną radość, jest Dron Mavic Air 2 Fly More Combo. Chłopiec pasjonuje się światem i pragnie go doświadczać także obserwując go z wysokości. Chciałby robić zdjęcia i filmy właśnie za pośrednictwem drona. Dzięki niemu otaczający Kubę świat stałby się wielobarwny i niesamowicie pasjonujący - bo czyż nie jest tak, że patrząc z góry widzimy wszystko małym, nieważnym, łącznie z naszymi problemami?

 

Razem sprawmy, żeby największe marzenie Kuby niedługo się spełniło i wywołało uśmiech na jego twarzy jeszcze większy niż na co dzień. I pamiętajmy, że przecież czasami spełnianie marzeń innych, jest tak samo ważne jak spełnianie naszych własnych.


Aby zrealizować marzenie Kuby potrzebujemy zebrać 5 000 zł. Jednak każda wpłacona złotówka to krok bliżej do uzbierania tej kwoty i podarowania sprzętu Kubie.


z7986656e3b2cc89.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!