id: jskunp

Rzuć groszem na kamienie do curlingu byśmy nie zostali na lodzie

Rzuć groszem na kamienie do curlingu byśmy nie zostali na lodzie

12 022 zł z 25 600 zł
46%
zakończona 15.09.2021r
211 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy przekonani, że większość z Was miała okazję zobaczyć fragment meczu curlingowego, gdzie grupa osób z miotłami wypuszcza jakby czajniki po lodzie co z pewnością wzbudziło w Was niemałą ciekawość. Nawet pomimo nieznajomości zasad, to co się dzieje na lodzie przykuwa uwagę i nie pozwala przejść obok tego obojętnie. Ta gra, będąca połączeniem strategii i precyzji oraz nastawiona na bardzo zdrową rywalizację jest od jakiegoś czasu naszą pasją, którą mamy okazję realizować w praktyce. Zaś te czajniki to w rzeczywistości niezbędne w grze granitowe kamienie, które są wydobywane tylko w dwóch miejscach na świecie i które  z pomocą tej zbiórki chcemy zakupić


Naszą przygodę z curlingiem rozpoczęliśmy 2 lata temu podczas otwartych treningów na lodowisku w Świdnicy, po pierwszym sezonie założyliśmy Dolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica - jedyny obecnie klub curlingowy na Dolnym Śląsku i zarażamy swoją pasją kolejne osoby: dzieci, młodzież oraz dorosłych. Jako klub jesteśmy w stanie zorganizować własnymi siłami i środkami prawie wszystko. Ale jest jedna rzecz, która przekracza nasze możliwości i dlatego zwracamy się do Was o wsparcie. Ową rzeczą jest zakup kamieni curlingowych, który cena wynosi około 25 600 za komplet (16 sztuk). Do tej pory korzystaliśmy z kamieni wypożyczonych z zaprzyjaźnionych klubów, co paradoksalnie w czasie pandemii było łatwiejsze, bo nie wszystkie ośrodki curlingu w Polsce prowadziły działalność. W nadchodzącym sezonie będzie to prawdopodobnie trudniejsze oraz zważywszy na rozwój naszego klubu potrzebujemy 2-3 własnych kompletów kamieni. Jeśli zatem zechcesz wesprzeć naszą działalność, będzie nam niezmiernie miło, wierzymy, że drobne wsparcie od szerokiej grupy życzliwych nam i curlingowi osób pozwoli kontynuować naszą misję, czyli szkolić nowych zawodników w tej fascynującej dyscyplinie olimpijskiej.


Curling jest sportem bardzo towarzyskim, a społeczność curlingowa odgrywa ważną rolę dlatego wierzymy, że w grupie siła i każda nawet mała wpłata przybliża nas do realizacji celu.

Mamy jednak także specjalną ofertę dla firm, instytucji i hojnych osób. Możemy zaoferować nadruk nazwy firmy/instytucji/sponsora na rączce kamienia do curlingu. Żywotność kompletu sięga kilkudziesięciu lat także każdy kto w tym czasie trafi na trening otwarty zobaczy taki napis. Jeżeli jesteś zainteresowany taką opcją, skontaktuj się z nami.


Nie byłoby naszego klubu bez każdego członka, która wkłada w rozwój naszego klubu sporo czasu i serca, ale także bez naszego prezesa Bartosza Łobazy, inicjatora oraz trenera w naszym klubie, na co dzień zawodnika zespołu Team Stych (Mistrza Polski oraz reprezentanta Polski w curlingu).


Krótka, aczkolwiek intensywna historia naszego klubu:


- 25 listopada 2019  odbywa się pierwszy otwarty trening na lodowisku w Świdnicy

- 4 marca 2020 odbywa się spotkanie założycielskie klubu DKC "Dzik" Świdnica

- bierzemy udział w Velkej Cenie Trutnova 2020

- w sezonie 2020/2021 organizujemy wewnętrzną Dziką Ligę Curlingu dla 5 drużyn

- bierzemy udział w Lidze KKC 2020/21

- wystawiamy jedną drużynę żeńską oraz dwie męskie w Mistrzostwach Polski w Curlingu sezonu 2020/2021Nasz profile w mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/dolnoslaski.curling/

https://www.instagram.com/curling_swidnica/

https://curling.swidnica.pl/


Dziękujemy za Twoje wsparcie oraz już teraz zapraszamy na otwarte treningi do Świdnicy z użyciem nowego kompletu kamieni już w najbliższym sezonie (od października) :-)Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 211

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
30 zł
MO
Michał Olejarczyk
20 zł
MO
Marek Oleńkiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
70 zł
M
Monika
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
JK
Jakub Kurek
50 zł
MR
Małgorzata
120 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

58-100

Świdnica, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

742 779 zrzutek

i zebrali

527 445 470 zł

A ty na co dziś zbierasz?