id: jx3tyn

Leczenie Aleksandry nierefundowanym lekiem, który pomaga Jej w walce z guzem!

Leczenie Aleksandry nierefundowanym lekiem, który pomaga Jej w walce z guzem!

28 070 zł 
z 360 000 zł
7%
71 dni do końca
363 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

 Szanowni Państwo,

nazywam się Sebastian Nowacki i kieruję do Państwa prośbę o wsparcie finansowe na leczenie 19-letniej córki moich znajomych- Aleksandry Ziomka, która zmaga się z nieoperacyjnym guzem klatki piersiowej, gdzie 30-dniowa terapia ratująca Jej życie wynosi, aż 30,000 zł. Jest to kwota wykraczająca poza miesięczny budżet rodziny i utrudniająca walkę o życie Oli, gdzie każdy dzień Jej zmagań i wiary w uzdrowienie nie może zostać pokonany "TYLKO" lub "AŻ" przez koszty! Obecnie Aleksandra pozostaje pod opieką Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" AL. Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa, na oddziale dziennym chemioterapii.


Wierzę w Państwa Pomoc,

oraz mam nadzieję, że moją motywacją dla Was będzie przedsięwzięcie, którego się podejmę w połowie września 2021 r., którym będzie przejechanie dla Aleksandry 1000 kilometrów rowerem( bez przerwy na sen) z krótkimi postojami na picie, jedzenie, toaletę.


Zamierzam pokonać trasę z Radomia na Hel i zakończyć zmagania w Szczecinie, przekraczając granice 1000 kilometrów rowerem bez snu.


Co więcej zwróciłem się z prośba o wsparcie finansowe do ZIP Laboratoria, którzy bez chwili zastanowienia zadeklarowali się przekazać po 10 zł, za każdy przejechany kilometr trasy, którą sobie wyznaczyłem na rzeczy Aleksandry w walce z tą ciężką chorobą. Życie ludzkie, a w tym przypadku - córki moich znajomych z pracy jest dobrem nadrzędnym, wobec którego nie można pozostać obojętnym!


Wierzę, że ludzi z dobrym sercem jest dużo więcej i wspólnie możemy pomoc Aleksandrze- Ja już zacząłem i wierzę, że Wy też dołączycie do tego charytatywnego celu !


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 363

MZ
Marta Brzozowska-Lipko
3 000 zł
MM
Marcin Majtyka
3 000 zł
MS
Michał Sz.
1 000 zł
A
Agata
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KJ
ks. Jaroslaw Wojtkun
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
RK
Radosław Kuciński
300 zł
L
Leszek
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • MW
  Gisia

  Wszystkiego najlepszego dla Oli

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Proszę o zwrócić się do Stowarzyszenia Sarcoma z Warszawy. Jest to organizacja powołana w celu pomocy takim pacjentom jak Ola. Proszę również skontaktować się ze wspaniałym chirurgiem dziecięcym prof. Janem Godzińskim tel. 601791518 (Dolnośląski szpital im. T. Marcinkiewicza, ul. Fieldorfa 2, Wrocław). Jeżeli ktoś ma pomóc to może to być on. Ponadto proszę poprosić szpital Oli o konsultacje z prof. Bernardą Kazanecką krajowym konsultantem dla tego rodzaju schorzeń (również Wrocław).

  300 zł
 • MB
  Michal Blaszczak

  Zdrowia!

  70 zł
 • K
  KolA

  💚

  20 zł
 • MG
  Małgorzata

  Powodzenia Panie Sebastianie. Pana determinacja motywuje innych do pomocy

  20 zł

Nasi użytkownicy założyli

752 517 zrzutek

i zebrali

542 911 426 zł

A ty na co dziś zbierasz?