Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Halo.Aktywista

  Od właśnie takich, najmniejszych cegiełek, buduje się wielkie projekty. Doceniamy to wsparcie. Dzięki temu progowi, będziesz pierwsza/y informowana/y o nowościach w radiu. Właśnie pod tą nagrodą dostaniesz najswieższe newsy z życia Halo.Radio.
  rozwiń
 • Halo.Wspieracz

  Na tym etapie dostajesz limitowane wejście do backstage'u radia. Nigdzie wcześniej niepublikowane zdjęcia, materiały, wywiady, rozmowy. To wszystko na bieżąco będziemy wysyłać Ci na maila.Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.
  rozwiń
 • Halo.Miłośnik

  Dzięki cyklicznemu wsparciu na tym etapie, raz na pół roku wyślemy wybrany przez Ciebie gadżet z naszego sklepiku. Kawa? Kubek? Przypinka? Worek? Sam/a zdecyduj.To nie wszystko, dostaniesz również spersonalizowany liścik od redaktora naczelnego i dyrektora programowego!Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.
  rozwiń
 • Halo.Wymiatacz

  Kiedy widzimy tak wysokie wsparcie, musimy się czymś odwdzięczyć. Stąd raz w tygodniu podczas audycji Kuby Wątłego, podziękujemy wszystkim Halo.Wymiataczom z tego progu.Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poniższych progów.
  rozwiń
 • Halo.Koneser

  Wiemy, że kochasz wysokiej jakości treści. Dlatego właśnie będąc naszym Halo.Koneserem, od tego progu, będziemy się z Tobą dzielić podcastami, których nikt inny nie usłyszy. Zamknięte treści dla prawdziwych Halo.KoneserówTen poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.
  rozwiń
 • Halo.Realizator

  To jest ogromne wsparcie, które dla nas bardzo dużo znaczy. Dlatego chcemy, aby wszyscy zobaczyli imię tej i tego, który nam tak pomaga. Podczas każdej audycji na pasku informacyjnym wymienimy naszych darczyńców z tego poziomu!Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.
  rozwiń
 • Halo.Redaktor

  Twoje wsparcie przekracza nasze wyobrażenia. Jedynym pomysłem na odwdzięczenie się Tobie za pomoc jest zaproszenie Ciebie do współtworzenia pojedynczych wydań naszych audycji. Z tego wąskiego grona ustalimy, kto, kiedy i z kim będzie współprowadził program z naszymi prowadzącymi.Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.
  rozwiń
 • Halo.Naczelny

  Za taką pomoc i taką składkę, chcemy Ci podziękować osobiście. Dlatego zaprosimy Cię do nas, zobaczysz studio, poznasz dziennikarzy, a dodatkowo poprowadzisz pojedyncze audycje (liczba mnoga!) z wybranymi redaktorami.Ten poziom zawiera także wszystkie korzyści z poprzednich progów.
  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Wybierz sposób zapłaty

Wesprzyj cyklicznie organizatora tej zrzutki. Płatność będzie pobierana co miesiąc. W każdej chwili możesz anulować płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Dlaczego warto wspierać cyklicznie?
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego, które tracisz wybierając wsparcie jednorazowe:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. koszty operacyjne i prowizje zewnętrznych operatorów, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.