id: kfsv3z

Dla Wiktorii! Na wybudzenie i rehabilitację.

Dla Wiktorii! Na wybudzenie i rehabilitację.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
69 422 zł 
z 100 000
69%
zakończona
07.03.2022r
966
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 934 774 zrzutki i zebrali 923 071 641 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • 30.12.2021 Wiktoria przegrała walkę....


  Pieniądze ze zrzutki zostaną przekazane rodzicom Wiktorii.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Wiktoria ma 24 lata. Jest młodą, ambitną, piękną dziewczyną o dużej inteligencji. Poznaliśmy się na studiach dwa lata temu i można by rzec, że zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia. Zostaliśmy parą i zamieszkaliśmy razem we Wrocławiu. Wiktoria miała wiele planów i marzeń. Rzuciła prawo by studiować informatykę. Świetnie się w tym odnalazła. Największą frajdę sprawiały jej zajęcia z sieci oraz rozbieranie komputerów do ostatniej śrubki i ich naprawa. Kocha też rysować. Od roku trenuje rysowanie na tablecie graficznym. Sama projektuje sobie tatuaże. Wiktoria oddała również swoje długie włosy na fundację charytatywną dla kobiet chorych na raka. Moja ukochana chciała założyć po studiach własną firmę. Kocha zwierzęta, a w szczególności psy. Jej ukochany piesek wabi się Kaja. Wiktoria jest też bardzo zżyta z rodzicami. Zrobiłaby by dla nich wszystko.

k8fe8a86295419fe.jpeg

19.11.2021......

Ten dzień zatrzymał wszystkie plany i marzenia Wiktorii...

Telefon, od mamy Wiktorii, że miała wypadek...Jadę przerażony do szpitala z nadzieją że to nic poważnego... Niestety dowiadujemy się na miejscu, że Wika została potrącona na przejściu dla pieszych. Jest Na Oddziale Intensywnej Terapii na Borowskiej we Wrocławiu... Nie możemy wejść... Jesteśmy przerażeni... Modlimy się...

o118bc2843fae227.jpegMoja ukochana doznała poważanego urazu czaszkowo-mózgowego, urazu twarzoczaszki i urazu kości łonowej. Wiktoria jest w śpiączce farmakologicznej, przechodzi operacje na żuchwę. Całe szczęście bez komplikacji.

pd8a6a4e4d921bc4.jpeg

W zeszłym tygodniu odstawiono leki sedacyjne i od tej pory czekamy, aż Wika się obudzi.

Wiemy doskonale, a lekarze to potwierdzają, że będzie teraz potrzebna intensywna neurorehabilitacja, rehabilitacja, fizjoterapia. Przede wszystkim Wiktoria też musi trafić do najlepszego ośrodka gdzie będą ją wybudzać. My zrobimy dla niej wszystko, aby wróciła do zdrowia. Niestety koszty takiego ośrodka to około 30 000 zł miesięcznie. Nie jesteśmy w stanie zapewnić takich środków na cały okres rehabilitacji, który może trwać miesiącami. Dlatego prosimy Was o pomoc! Pomoc dla naszej ukochanej Wiktorii!! Partnerki życia, córki, wnuczki, ale też cioci, kuzynki... Teraz liczy się każda złotówka! Każdy grosz przybliża nas do powrotu Wiktorii do domu. Wika zawsze robiła wszystko bez interesownie, pomagała jak mogła i do wszystkiego chciała dojść sama, na własny rachunek, bez pomocy innych. Jednak teraz bez Waszej pomocy się nie obejdzie. Proszę pomóżcie nam w drodze do zdrowia i powrotu do domu naszej Ukochanej Wiktorii!!

p2d8202a3c8260dd.jpeg

Z góry dziękujemy za każdą nawet najmniejszą wpłatę!

q15d7da93afab4b9.jpeg

Lokalizacja

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 966

 
Dane ukryte
20 zł
MW
Maciej Wójtowicz
ukryta
WI
Wojtek Letos
200 zł
MW
marek Wójtowicz
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
40 zł
AT
Agnieszka Tas
120 zł
MF
Małgorzat Festyńska
12,99 zł
MN
Małgorzata Niciarz
100 zł
AW
Aleksandra Waloszek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 32

 
2500 znaków