id: kj95w6

Ucieczka przed rakiem

Ucieczka przed rakiem

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
61 295 zł 
z 50 000 zł
122%
73 dni do końca
626 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Dziś taka piękna niespodzianka od moich uczniów :) Przekazuję dalej - te słowa są do Was Kochani!


  Czytaj więcej
 • Drodzy Przyjaciele

  Dziękuję Wam za ogromne zaangażowanie w ratowanie mojego życia. Jesteście darem od Boga. Miałam szczęście spotkać na swojej drodze wielu wyjątkowych ludzi. W ostatnim czasie dołączyło do  tego grona mnóstwo osób, których może nigdy nie poznam. Żadne słowa nie wyrażą tego, co czuję.

  Jestem wdzięczna nie tylko za ofiarowane środki finansowe, ale także za modlitwę, każde dobre słowo. Dodajecie mi skrzydeł.

  Zapewniam o modlitwie. Zapraszam do udziału we Mszy Św. w intencji Darczyńców – 9 października

  o godz. 18.00. do kościoła Św. Krzyża w Dębicy.  

  Elżbieta Tabas 

  Czytaj więcej
 • Kochani jesteście cudowni. Nie mam słów by podziękować za wasze otwarte i hojne serce. To co dziś się stało przerasta moje oczekiwania. Dziękuję i proszę - zawsze bądźmy RAZEM ❤ Elżbieta Tabas
  image

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nazywam się Elżbieta Tabas. Mam 57 lat, męża, dwójkę wspaniałych dzieci i stwierdzonego nowotworu złośliwego. Całe życie jestem związana z Dębicą – a szczególnie Publiczną Szkołą Podstawową nr. 5. Jestem bowiem wieloletnią nauczycielką biologii. Kocham dzieci i młodzież. Niestety w lipcu 2021 roku raczysko zaatakowało moje ciało tak gwałtownie, że już w tym samym miesiącu przeszłam pierwszą operację jelita grubego. Rak jednak nie nasycił swojego głodu. Rzucił się na płuca i wątrobę. Aktualnie przechodzę chemioterapię w tarnowskim szpitalu. Lekarze dają mi nadzieję wygranej walki jeżeli stoczę ją razem z lekarzami Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Chcę podjąć tę walkę – dla moich dzieci, męża i dla uczniów, którym służyłam i oddawałam swoje serce. Wiem, że oni mnie potrzebują i na mnie czekają – a nawet walczą razem ze mną, za co już serdecznie im dziękuję! KOCHANI – ZROBIĘ TO DLA WAS!


Do ludzi dobrej woli, szczerych sercem i którzy wiedzą, że żyć dla innych to piękna sprawa zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe mojej zbiórki. Koszty leczenia przekraczają bowiem możliwości budżetowe moje i mojej rodziny! Każdy gest życzliwości jest ważny – każdy przyjmę z ogromną wdzięcznością. Wierzę również, że każdy z nich doda mi siły do walki – BARDZO JEJ POTRZEBUJĘ! 


Do mojej prośby dołączają się moi uczniowie, którzy sami wpadli na pomysł nagrania filmiku w ten sposób również mnie motywując do założenia zbiórki na leczenie. Dziękuję dzieciaki :)Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 626

ML
Klasa 8 SMS
1 400 zł
AA
Alena a Ladislav a babi
1 350 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AC
Amelka i Alan
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
JK
Jacek Karasinski
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
LW
Lesław Wereszczyński
1 000 zł
PK
Janina Bielatowicz
700 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

751 484 zrzutki

i zebrali

541 157 164 zł

A ty na co dziś zbierasz?