Zaraz będzie jasno! Czyli ewangelia na Woodstocku / Pol'And'Rocku ! ID: kmwpvf

1 577 zł z 5 000 zł

31%

1 577 zł

z 5 000 zł

zakończona

24.07.2019r

24

wspierających
31%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

1, 2 i 3 Sierpnia to data tegorocznego festiwalu Pol'And'Rock (dawniej Woodstock). Jako misja Generacja PLUS głosimy ewangelię o Jezusie Chrystusie gdzie tylko możemy i w jakikolwiek możliwy sposób. Mamy już wiele doświadczeń z poprzednich lat, lecz w tym planujemy o wiele wiele więcej!

Skąd ten pomysł?

Ludzie na Woodstocku są baaaardzo, ale to bardzo głodni Boga. Szukają czegoś więcej w życiu, szukają prawdziwej wolności, przyczyny i celu. Zdecydowana większość Woodstokowiczów została kiedyś zraniona przez kościół, lub religijnych ludzi. Bardzo często odrzucają Boga z powodu tych zranień.

Naszą misją jest dotrzeć do jak największej liczby osób i podzielić się tym że Bóg jest dobry, a Jezus nie przyszedł na świat po to by go potępić lecz po to by go zbawić. Naszym celem jest głoszenie o tym że jedynie krzyż Jezusa Chrystusa jest w stanie zagwarantować nam prawdziwą wolność.

"Bo ja nie wstydzę się Ewangelii, jest bowiem ona mocą Bożą ku zbawieniu dla każdego wierzącego, najpierw dla Żyda, potem dla Greka"

List do Rzymian 1:16

Jesteśmy Generacją PLUS

Generacja PLUS to jedna z największych misji ewangelizacyjnych w Polsce. Każdego roku w dziesiątkach miast wspieramy lokalne kościoły w docieraniu z ewangelią do mieszkańców.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci, kluby młodzieżowe, odwiedzamy domy dziecka, domy samotnej matki, a nawet więzienia. Poza tym robimy akcje społeczne m. in. remontujemy schorowanym i starszym ludziom mieszkania. Wszystko po to by mieć okazję podzielić się tym kim dla nas jest Bóg.

Pol'And'Rock 2019

Szacuje się że na poprzednim festiwalu Pol'And'Rock było ponad 500 000 ludzi! To więcej niż liczba mieszkańców Gdańska, Szczecina czy Bydgoszczy!! Jest to największy festiwal w Polsce i jeden z największych w tej części Europy! To miejsce gdzie ludzie przyjeżdżają przede wszystkim dla przyjaźni i innych ludzi.

Co robimy?

Staramy się okazywać Bożą miłość Woodstokowiczom w praktyczny sposób. Robimy to poprzez otwarte, darmowe śniadania na które każdego dnia przychodzi ponad 300 ludzi, cały czas rozdajemy kawę i herbatę, wypożyczamy namiot wojskowy który chroni przed deszczem i upalnymi promieniami słonecznymi. Poza tym mamy darmowy punkt ładowania telefonów komórkowych, tworzymy banery z różnymi hasłami by zachęcić do rozmowy. I jeszcze wiele wiele innych akcji Jednak to wszystko kosztuje...

"I rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu!"

Ew. Marka 16:15

Jakie są tego owoce?

Tysiące ludzi którzy po raz pierwszy w życiu miało okazję usłyszeć o Bogu w zrozumiały dla nich sposób

Setki modlitw o to by ktoś mógł poznać Boga bliżej w swoim życiu, lub o Bożą ingerencję w jakiejś sprawie

Wiele decyzji nawrócenia, czyli powierzenia swojego życia Bogu

Potrzebujemy pieniędzy na:

otwarte i darmowe śniadania dla Woodstokowiczów,

drugi namiot który moglibyśmy użyć w centrum festiwalu,

dekoracje namiotu, oświetlenie, wystrój,

stoły, leżaki i poduszki,

nagłośnienie,

wypożyczenie agregatów prądotwórczych,

wsparcie finansowe dla misjonarzy (każdy z misjonarzy musi zapłacić za udział w misji),

spraye, farby i tablice,

wiele, wiele innych potrzeb które wynikną w trakcie przygotowań

Zrobimy z tego sprawozdanie!

Każdemu darczyńcy wyślemy sprawozdanie z naszych działań na Pol'And'Rock 2019! Będziesz dokładnie wiedział co udało nam się osiągnąć dzięki Twojemu wsparciu! Zrobimy mnóstwo zdjęć, a mamy nadzieję że również kolejnych filmów. Sprawozdanie będzie również dostępne na fanpage Generacji Plus. Dowiedz się więcej o nas na:

Facebook

Instagram

Strona www

Zobacz nasze relacje!

Potrzebujemy Twojej pomocy!

"Powiedział też do nich: Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało; proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo."

Ewangelia Łukasza 10:2

Wpłacający24

 
Dane ukryte
200 zł
M
Matejkowski
160 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Magdalena
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KW
Kaja Watras
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Michał Ćwiękała
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

463 768 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?