Kochamy Teatr! Pomóż nam się nim cieszyć! koniec za 11 dni ID: waw4yw

Kochamy Teatr! Pomóż nam się nim cieszyć!

Zebrano 2 766 zł
z kwoty 8 500 zł

32 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 069
udostępnień

Dzień dobry, z tej strony Teatr Scena Kotłownia z Ostrowi Mazowieckiej!


Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą dzieci i młodzież w grupie teatralnej. Realizujemy spektakle, warsztaty, zajęcia z recytacji, uczestniczymy w festiwalach i konkursach na terenie całej Polski. Najważniejszym celem naszej działalności jest umożliwianie kontaktu z teatrem, rozbudzanie zainteresowań i realizowanie pasji młodych ludzi zaangażowanych w nasze działania.

Chcemy w nadchodzące wakacje zorganizować dla dzieci i młodzieży z Ostrowi Mazowieckiej dwutygodniowe warsztaty teatralne w Ośrodku Wypoczynkowym w Pieckach na Mazurach w terminie od 15.08.2019 do 25.08.2019. Wiąże się to z dużym wydatkiem, a ponieważ koszt uczestnictwa w warsztatach to około 2000 zł na osobę, niestety nie każdego będzie na to stać.

Nie chcemy, aby bariera finansowa była dla zaangażowanych młodych ludzi przeszkodą w realizacji ich pasji i uniemożliwiła rozwój ich zainteresowań. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc finansową dla naszego przedsięwzięcia. Każda kwota będzie kolejnym krokiem do spełniania marzeń i przybliży nas do realizacji pięknej idei, jaką jest wychowanie młodego człowieka w kulturze.

Pozyskane pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na dofinansowanie osób, które ze względu na sytuację finansową będą musiały zrezygnować z wyjazdu. A szkoda, bo są mocno zaangażowane i bardzo chcą uczestniczyć w tych warsztatach. Chcemy w ten sposób wyrównać ich szanse.

Potrzebne są środki na zatrudnienie zawodowych aktorów, którzy poprowadzą zajęcia teatralne, transport oraz noclegi i wyżywienie w czasie pobytu.


A teraz opowiemy Państwu nieco o samych warsztatach:

Wakacyjne Warsztaty Teatralne to bardzo intensywnie wykorzystany wolny czas młodych ludzi w pracy nad sobą. Przechodzą szkolenie aktorskie w dziedzinie recytacji, dykcji, emisji głosu, pracy na scenie, ruchu scenicznego, czy pracy nad tekstem. Zapoznają się z literaturą piękną, przygotowują autorskie spektakle, pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywne myślenie, a przede wszystkim integrują się i poznają pracę w zespole. Nabierają pewności siebie, uczą się samodzielności, odpowiedzialności i rozwijają intelektualnie. Wakacyjne Warsztaty Teatralne, to przygoda, którą młodzi ludzie będą wspominać przez wiele lat.

Pytacie nas Państwo - Czy jest inna możliwość wsparcia naszej akcji niż poprzez stronę zrzutka.pl?ODPOWIADAMY, ŻE TAK :)

Bezpośrednie wpłaty na konto ->45 1750 1312 6881 7118 5235 1868 - zwykłym przelewem np. internetowym - wpłata w okienku na poczcie - wpłata w okienku w banku


Najlepiej o warsztatach opowiedzą Państwu uczestnicy poprzednich edycji:

Michał - Są to naprawdę intensywnie i twórczo spędzone dwa tygodnie, które od wielu lat są stałym punktem moich wakacji. Jest to wspaniały czas do pracy, ale również integracji z grupą młodych i kreatywnych ludzi

Monika - Nauczyłam się m.in. świadomości ciała i poprawnej wymowy, udoskonaliłam także technikę śpiewu, ponieważ warsztaty teatralne to nie tylko nauka gry na scenie, to także ćwiczenie dykcji, zajęcia ze śpiewu i tańca, wspólna integracja. Najbardziej podobały mi się krótkie spektakle, tzw. "niespodzianki", które tworzyliśmy codziennie wieczorem. Spędziłam wspaniały czas z ludźmi, którzy są do dzisiaj moimi najlepszymi przyjaciółmi!To trzeba po prostu przeżyć!

Kathrin - Warsztaty teatralne są wspaniałą inicjatywą zarówno dla młodzieży, która chce wiązać swoje życie z kulturą i sztuką oraz poznać niesamowitych ludzi jak i tej, która po prostu szuka fajnej opcji na spędzenie wakacji. Umiejętności zdobyte podczas tych dwóch tygodni bardzo pomogły mi w szkole, na przykład przy omawianiu lub interpretowaniu tekstu kultury. Przed pierwszym wyjazdem wstydziłam się kontaktu z drugim człowiekiem, unikałam rozmów, udzielania się na lekcji w szkole, poznawania nowych ludzi a już po pierwszym wyjeździe wiedziałam, że chcę być członkiem Kotłowni, czułam, że to jest moje miejsce. Chciałabym jeszcze raz tam pojechać, by oderwać się od codziennego świata i pogrążyć w kreatywnej pracy i tworzeniu rzeczy niebanalnych.

Natasha - Atmosfera. Ludzie. Pasja, która była wszędzie dookoła. Ciężka praca. Tego nie da się zapomnieć. Chciałabym jeszcze raz wykorzystać tak doskonałą okazję, żeby rozwijać swoje pasje i zamiłowania.

Daria - Warsztaty teatralne to inicjatywa, w której lata pracy skumulowane są w dwa tygodnie, a efekty można obserwować całymi latami. Warsztaty podarowały mi piękne przyjaźnie i przekonały mnie, żeby dołączyć do stałej grupy "Kotłowniaków". One tworzą coś magicznego, czego nie da się zrealizować inaczej, niż dwutygodniowym oddaniem. Chciałabym pojechać na tegoroczne warsztaty, ponieważ po prostu mi ich brakuje, brak mi tego olbrzymiego rozwoju w szybkim tempie. Nie umiem zaplanować sobie pięknych wakacji nie włączając w mój plan warsztatów teatralnych. Chciałabym przeżyć to jeszcze raz

Tomek - Warsztaty dały mi ogólny rozwój w dziedzinie teatru. Zdobytą wiedzę mogłem wykorzystać podczas gry na scenie. Czas na nich spędzony jest o wiele efektywniejszy niż zajęcia raz w tygodniu z instruktorem podczas jednego roku. Nie jesteśmy tam traktowani jak dzieci, tylko jak osoby które wiedzą po co tam się znajdują. Poza tym jest mnóstwo zabawy i panuje dobra atmosfera.

Karolina - Tak naprawdę dzięki warsztatom dowiedziałam się jak wygląda prawdziwy teatr. Wiem, że gdybym nie brała w nich udziału, zapewne nigdy nie odważyłabym się pomyśleć, że to droga, którą chce iść w przyszłości. Można powiedzieć, że otworzyły mi i oczy i serce. Praca nad tekstami czy scenkami pozwala mi poczuć, że robię coś co naprawdę lubię. Chce jechać na warsztaty, ponieważ przyszłość chce wiązać z aktorstwem, a wiem, że to właśnie na warsztatach nauczę się większości rzeczy potrzebnych mi do tego zawodu. Warsztaty to wspaniała sprawa, a wspomnienia z nich zostają na zawsze.

Kamila - Warsztaty były wspaniałym czasem, który otworzył mnie na teatr i pozwolił poznać ten świat z zupełnie innej strony. Najcenniejsze na warsztatach było dla mnie pierwsze zetkniecie z prawdziwym teatrem, który teraz dla mnie jest naprawdę ważny. Moim ulubionym elementem warsztatów były "niespodzianki", przygotowywane przez nas w bardzo krótkim czasie. To, co wyróżnia, w moich oczach, właśnie te warsztaty, to wspaniała, przyjazna atmosfera. Zależy mi na wyjeździe na warsztaty ze względu na niedosyt i chcę jeszcze raz to przeżyć.

Mateusz - Warsztaty to przede wszystkim ogromny rozwój dla człowieka oraz jego wewnętrznego „ja”. Budowanie wartości takich jak szacunek, czy nauka współpracy z innymi członkami grupy rzutuje na przyszłości wielu młodych ludzi. Wszystko obraca się wokół teatru oraz pięknie tekstów literackich. Ciężka praca nad utworami pod pilnym okiem reżysera, rozwinęła we mnie umiejętność nieszablonowego myślenia, które wielokrotnie pomagało mi w życiu codziennym oraz szkole. Warsztaty niosą ogromne wartości, za które jestem wdzięczny, to one pomagały stworzyć mnie takiego jakim jestem. Chciałbym pojechać na tegoroczne warsztaty, by kolejny raz posmakować tych kilku dni ciężkiej, męczącej, a zarazem niesamowicie satysfakcjonującej pracy. Chciałbym znowu spędzić ten czas z niesamowitymi ludźmi, którzy są wrażliwi na sztukę oraz dobro innych.Zapraszamy na nasz FanPage

https://www.facebook.com/scenakotlownia


Stronę internetową www.scenakotlownia.pl


oraz Instagrama


Prosimy o Udostępnianie naszej Zrzutki :)

Za każdą złotówkę, serdecznie dziękujemy!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

PR
500 zł

Paweł Radomski

Życzę Wam powodzenia. W czasach szkolnych też uczestniczyłem w wystawianych sztukach, apelach itp... W przyszłości też możecie liczyć na moją pomoc.

Ostrowskie Towarzystwo Inicjatyw Kulturalno-Oświatowych OTIKO

Serdecznie dziękujemy za wsparcie. Cieszymy się bardzo :)

A
15 zł

Agnieszka

Udostępniam i życzę powodzenia! ????

MP
200 zł

Michał Pachowski

Sam miałem możliwość uczestniczyć w tych warsztatach. Polecam serdecznie wszystkim wsparcie młodych, chętnych ludzi, którzy chcą się rozwijać ;)

PR
500 zł
Paweł Radomski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Użytkownik niezarejestrowany
TC
200 zł
Tomasz Cudzich
MP
200 zł
Michał Pachowski
M
100 zł
Magda
RB
100 zł
Robert Brzostek
PT
100 zł
Piotr Trentowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Michał Malik
MS
100 zł
Michał Swaczyna
W
50 zł
Wioletta
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MG
50 zł
Marianna Grabowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
I
50 zł
Izabella Żarnawska
PP
50 zł
Paweł Pecura
AW
50 zł
Agata Wdowik
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KG
25 zł
Krzyś G.
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
A
15 zł
Agnieszka
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte

Najwyższa wpłata

PR
500 zł
Paweł Radomski
Nasi użytkownicy założyli

335 701 zrzutek

Pomóż zebrać 8 500 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 069
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.