id: ks7yjm

Rehabilitacja

Rehabilitacja

zakończona
30.11.2022r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 034 424 zrzutki i zebrali 1 100 409 645 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Stwardnienie rozsiane.


Nieuleczalna choroba , w której układ immunologiczny niszczy elementy mózgu i rdzenia kręgowego. Choroba, ktora nie przychodzi z dnia na dzień, a powoli odbiera sprawność.

Taką diagnozę usłyszał mój brat Mateusz dwa lata temu. Jako młody chłopak, 27 lat nie było mu łatwo pogodzić się, że cierpi na nieuleczalna chorobe. Miał tyle planów. Codziennie boryka się z takimi dolegliwościami jak oczopląs, zaburzenia mowy i równowagi przez co ciężko mu normalnie funkcjonować.

Objawem, który na początku go zaniepokoił było to, że na jednym oku widział niewielką plamkę, miał coraz większe problemy ze wzrokiem. Po badaniach stwierdzono u niego stwardnienie rozsiane, czuł się fatalnie. Obecnie przyjmuje najsilniejszy zatwierdzony lek na tą chorobe Okrelizumab. Jest po dwóch dawkach leku i już czuje efekty leku. Nie boli go kolano i głowa. Mateusz pokłada w tym leku wielkie nadzieje.

Oczywiście nie ma zamiaru łatwo się poddać. Jeszcze tyle ma do zrobienia. Nam Jako rodzinie ciężko patrzeć jak z dnia na dzień zmaga się z objawami, dlatego otwieramy zbiórkę,by jak najszybciej mógł zacząć rehabilitacje i terapie, by spustoszenie w jego organizmie jakie spowodowało stwardnienie rozsiane spowolnić i zahamować.

Zebrane pieniądze dadzą Mateuszowi szanse na lepsze życie i olbrzymia wdzięczność za pomoc bez której by sobie nie poradził. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!